Advertise here

فراخوان منصور اسانلو: روز کارگر ۱۱ اردیبهشت ساعت ۱۰ صبح جلوی وزارت کار در تهران و در شهرستانها ،جلوی فرمانداری‌ها واستانداریها...

   اول ماه می یازده اردیبهشت ساعت 10 صبح جلوی وزارت کار در تهران و در شهرستانها ،جلوی فرمانداری ها واستانداریها دست در دست هم زنجیر اتحاد وهمبستگی را شکل دهیم   بر گرفته از فیسبوک منصور اسانلو  https://www.facebook.com/mansour.osanlou به  مناسبت اول ماه می – یازده اردیبهشت روز جهانی پیکار کارگران بسیار فکر کردم که با توجه به شرایط پیش آمده که خانه ... Continue reading »

جبهه دموکراتیک ایران - بیانیه اعتراضی زندانیان سیاسی رجایی‌شهر کرج در محکومیت حمله به بند 350 اوین...

خانه بیانیه اعتراضی زندانیان سیاسی رجایی‌شهر کرج در محکومیت حمله به بند 350 اوین توضیحات دسته: جبهه دموکراتیک ایران منتشر شده در یکشنبه, 31 فروردين 1393 22:15 نوشته شده توسط reza بازدید: 1 از آژنس خبررسانی کردستان کردپا ... ... Continue reading »

پرسش و پاسخ با سخنگوی جبهه‌ دموکراتیک ایران- برون مرز | جبهه‌ دموکراتیک ایران – برون مرزی...

کمیته رسانه و ارتباطات جبهه دموکراتیک ایران - برون مرزی: جبهه دموکراتیک ایران از سال 1392، با رهنمود مهندس حشمت طبرزدی، بصورت رسمی فعالیت خود را در برون مرز از سر گرفت. به همین دلیل کار گروه ارتباطات جبهه تصمیم گرفت تا در گفتگویی با سخنگوی جبهه دمکراتیک ایران برون مرز، مواضع و سیاست های جبهه را به آگاهی هوطنان عزیزمان و نیز افراد علاقمند ... ... ... Continue reading »

چرا دادگاه نمی‌روم – حشمت اله طبرزدی

  طی سه ماهه گذشته، دوباربه بازپرسی دادگاه انقلاب احضار شدم که هر دوباراز رفتن سرباز زدم. آخرین بار روز گذشته ۲۵ فروردین ماه بود. اینک بر آن شدم از فرصت پیش آمده استفاده کنم تا ضمن بیان دلایل این امتناع ورزی پیامی به مناسبت روزکارگر تقدیم کنم:   ۱. مسئولین زندان رجایی شهر، علت و محل اعزام را به زندانی ابلاغ نمی‌کنند و با زندانی همچون اسیر برخورد م ... Continue reading »

ضرورت بازنگری “الگوی مبارزاتی” جنبش سیاسی سال 88، هماهنگی عملی، همبستگی | جبهه‌ دموکراتیک ایران – برون مرزی...

 بازنگری جنبش سال 88 از این نظر اهمیت دارد که با واکاوی آن مسائل پنهان در آن مطرح و مورد بررسی مجدد قرار گیرد. اهمیت تغییر مسیر جنبش سیاسی بر اساس دلایلی است که در خود جنبش نهفته است، اما همواره تلاشهایی صورت گرفته است تا این دلایل کتمان بماند. به همین دلیل ضرورتی پدید آمده است، تا شرایطی که تغییر جهت جنبش سیاسی کشور، بسوی دموکراسی سکولار ... ... ... Continue reading »

Reyhane Jabbari will not be executed this week, according to attorney | جبهه‌ دموکراتیک ایران – برون مرزی

According to her attorney, the execution sentence of Reyhaneh Jabbari the Iranian girl who is facing execution will not be carried out this week. Human rights attorney Mr. Abdolsamad Khoramshahi stated that there would be further discussion with the family of the perso ... ... Continue reading »

اتم، سرمایه و حقوق بشر!

 نظام اقتصادی حاکم بر جهان، سود و سرمایه است، به این معنی‌ که پایه قیمت گذاری و تبادلهای اقتصادی کشورها، شرکتها و اشخاص در بورسهای سهام، اوراق قرضه، مواد اولیه، ارز و انرژی نیویورک، شیکاگو، لندن، هنگ کنگ و ... صورت می‌گیرد. در نتیجه اقتصاد جهان مستقل از ادعای نظام‌های کشورها چه کاپیتالیست امریکا و چه کمونیست چین و چه سوسیالیست بعضی‌ کشورهای اروپا ... Continue reading »

حکم اعدام ریحانه جباری را متوقف کنیم | جبهه‌ دموکراتیک ایران | jdiran

بار دیگر ماشین اعدام رژیم ولایت فقیه بر آن‌ است که جان انسان دیگری را بگیرد. اینبار تحت عنوان قصاص، قوه قضایه رژیم قصد دارد که حکم اعدام ریحانه جباری را این سه شنبه ۲۶ فروردین ماه اجرا کند ریحانه جباری زن ستمدیده ایرانی، در معرض قضاوت قوانین زن ... ... ... Continue reading »

سال حقوق بشر و حقوق شهروندان بهایی

سال نود و سه از سوی زندانیان سیاسی، سال حقوق بشر نامیده شده است. این نامگذاری ناظر به مطالبات اساسی ملت ایران و توجه نهادهای بین المللی به این مهم است. از دیگر سو، دولت روحانی با سر و صدای زیاد اما بیهوده، مطالبی در مورد حقوق شهروندی مطرح کرد. اینک مستند به یکی از مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی که اگر چه مهر محرمانه خورده، اما در برخی سایت‌های ای ... Continue reading »

1 2  3  4  5  6  7  Next  Last