Advertise here

فیلم مستند: مهمانان ناخوانده تهران

ttp://www.bbc.co.uk/persian/tvandradio/2014/11/141128_tehran_conference   فیلم مستند: مهمانان ناخوانده تهران 30 نوامبر 2014 - 09 آذر 1393 به روز شده در 16:33 گرينويچ تهران در پاییز ۱۳۲۲ میزبان رهبران قدرت های بزرگ متفقین بود. استالین، چرچیل و روزولت در اوج جنگ جهانی دوم برای تعیین آینده جنگ به ایران ... Continue reading »

پیام شناگر زن ایرانی‌: تسلیم حرف زور نمی‌شم

فیلم / پیام شناگر زن ایرانی‌: تسلیم حرف زور نمی‌شم الهام السادات اصغری»، شناگر ایرانی که وزارت ورزش و جوانان از ثبت رکورد شنای آزاد 18 کیلومتری او خودداری کرده، با انتشار یک پیام ویدئویی از همه هموطنانی که در فیس‌بوک برایش پیام‌های محبت‌‌آمیز منتشر کردند، سپاسگزاری کرد و گفت که در مقابل زورگویی هیچ ... Continue reading »

آقای رفسنجانی اگر راست می گویید و اگر اراده ای هنوز در وجود دارید ، حالا این "انتخابات "را تحریم کنید ...

  آقای رفسنجانی ، آقای مشایی ، آقای خاتمی و آقای احمدینژاد اگر دورغ نمی گویید و واقعن فکر می کنید که به شماها ظلم شده است و حقتون را اون رهبر ظالم و شورای نگهبان دستنشانده اش ، ضایع کردند ، بیایید به مانند ملت ایران شما هم این انتصابات را تحریم کنید و آنرا به صدای بلند به جهانیان اعلام کنید       ... Continue reading »

آیا ممکن است: زلزله شدید با خسارت اندک؟

زلزله‌ای به قدرت ۷/۸ ریشتر در سیستان و بلوچستان، می‌توانست پیامدی هولناک در ابعاد زلزله بوشهر، داشته باشد، اما خوشبختانه چنین نشد. درد سیستان، درد کمبود و نداری بود. http://www.dw.de/آیا-ممکن-است-زلزله-شدید-با-خسارت-اندک/av-16749864 ... Continue reading »

 1  2  3