Advertise here

درخواست از اوباما: اعتماد و دوستی خامنه ای را جلب کن

سی و پنج نفر از شخصیت های بانفوذ و مقامات سابق آمریکا در گزارشی از اوباما خواسته اند تا با اقدامات عملی لازم، اعتماد خامنه ای را جلب کند و در عمل به وی ثابت کند که آمریکا بدنبال تغییر رژیم ایران نیست. این گزارش توسط "پروژه ایران" که ائتلاف نهاد ها و بنیادهای طرفدار دوستی با رژیم ایران است تهیه و من ... Continue reading »

مهدی خزعلی و زندانیان وفادار به نظام

برنامه افق - حسن داعی، صالح خزعلی و بابک داد. برخورد اصولی با زندانیان وفادار به نظام چیست؟ چرا برخی از هموطنان نسبت به آنان با تردید نگاه میکنند. آیا رژیم از زندانیان وفادار به نظام در پروژه های سیاسی خود در داخل و خارج از کشور استفاده میکند؟ ... Continue reading »

پایان عوامفریبی و کنار رفتن نقاب ها

مقاله جدید گنجی، نمونه بی سابقه ای از وارونه جلوه دادن حقیقت بمنظور مشروعیت بخشیدن به اصلاح طلبی در نظام ولایت فقیه است. وی با لجن پراکنی علیه اپوزیسیون ساختار شکن، یکبار دیگر نشان میدهد که با حمایت مالی دست راستی ترین محافل آمریکائی، پرچم دروغین صلح طلبی و مبارزه ضد آمریکائی بدست گرفته و برای مان ... Continue reading »

حکم اعدام بن افلک، کارگردان فیلم آرگو صادر شد

  بارابارا هانگر نویسنده آمریکائی که خودش را ضد صهیونیست و ضد جنگ میخواند در مصاحبه ایکه امروز در رسانه ها منتشر شد گفت که بن افلک بخاطر ساختن فیلم آرگو شایسته به دار آویخته شدن است. به گفته هانگر، این فیلم فقط برای تحریک احساسات عمومی و آماده سازی حمله اسرائیل و آمریکا به ایران ساخته شده است   بدن ... Continue reading »

عبداللهی: تحریم دارویی نشده ایم، ریشه اصلی بحران دارو، سوء مدیریت است

دکتر"اکبرعبداللهی"رئیس شرکت داروسازی عبیدی در مصاحبه امروز با بازتاب گفت: عمده علت بروزکمبودهای دارویی،سیاستها و چالشهای داخلیست تا تحریم های بین‌المللی.به عبارتی سیاستها بدون درنظرگرفتن تمامی جوانب امر،اجرای سلیقه‌ای سیاستها درسطوح کارشناسی، دخالتهای سازمانها ونهادهای نظارتی و سیاسی درامورکارشناسی ... Continue reading »

 1  2  3