Advertise here

Roozbeh_Gilani @Roozbeh_Gilani

"Personal business must yield to collective interest."

با درود و سلامهای آتشین از زندان جهنمی جمهوری اسلامی

شاهرخ زمانی خطاب به دوستان سندیکای کارگران شرکت واحد با درود و سلامهای آتشین از زندان جهنمی جمهوری اسلامی  همرزمان :   طبقه جهانی کارگر طبق تجربه  200 سال تاریخ مبارزاتی در تمامی اشکال اقتصادی- سیاسی - فکری خود مقابل صفوف متحد و سازمان یافته نظام سرمایه داری تجلی یافته در دولت طبقاتی سرمایه داری به ... Continue reading »

نگذاریم شکست انقلاب 57 دوباره تکرار شود.

نزدیک به 34 سال از وعده خمینی به مردم که گفت  پول نفت را خواهیم داد و آب و برق مجانی خواهد بود، می گذرد 34 سال پیش در چنین روزهایی استبداد شاهنشاهی که خود را سایه خدا و مردم را رعیت خانه زاد خود و کشور را ارث پدری خویش می دانست، با انقلاب مردمی به زباله دان تاریخ انداخته شد، اما چرا انقلابی به عظمت ... Continue reading »

ضرورت یک جبهه کمونیستی قوی و عملگرا در ایران

بطور اجتناب ناپذیر در یک مقطع خاصی از تاریخ سیاسی – اجتماعی واقتصادی جهان به سر می بریم. از لحاظ اقتصادی کمر جهان سرمایه داری شکسته است واز جنبه سیاسی هم خود را به هر در و پیکری می زند تا راه گریز از مرگ خودش را پیدا کند. ماشین جنگی و دستگاه پلیسش را براه انداخته است.حکومتهای ارتجاع مذهبی را بر سر ک ... Continue reading »

اعدام زندانی سياسی بلوچ در زندان مرکزی زاهدان

بنابه گزارشات رسيده به «فعالين حقوق بشر و دمکراسی در ايران»صبح امروز يک زندانی سياسی هموطن بلوچ همراه با ۲ زندانی ديگر در زندان مرکزی زاهدان به دار آويخته شدند. روز شنبه ۳۰ دی ماه يک زندانی سياسی هموطن بلوچ به نام داود توتا زهی متولد ۱۳۶۰ از بند ۵ زندان مرکزی زاهدان بامداد امروز در محوطه مرکزی اين ز ... Continue reading »

بیانیه کارگر زندانی، شاهرخ زمانی

سلام و درودهای صمیمانه من و دیگر زندانیان طبقه کارگر را از زندان های جهنّمی حکومت اسلامی پذیرا باشید. من شاهرخ زمانی از سندیکای کارگران نقاش و کمیته پیگیری ایجاد تشکل های کارگری، به همراه ده ها فعال کارگری دیگر، صرفاً به جرم دفاع از حقوق قانونی خود مانند حق تشکل و حقّ اعتراض به بی حقوقی طبقه کارگر ا ... Continue reading »

ستاری دیگر کشته شد

شهید راه آزادی کرامت الله زارعیان، دانشجوی سال آخر رشته کارگردانی دانشگاه تهران، اهل جهرم استان فارس یکی از فعالان دانشجویی بود که بعد از تظاهرات علیه تقلب در انتخابات سال 1388، سه بار توسط اداره اطلاعات شهر جهرم بازداشت می شود. آخرین بار حدود دو ماه پیش توسط نیروهای اداره اطلاعات در تهران بازداشت ... Continue reading »

 1  2  3  4