Advertise here

Zendanian @Zendanian

An injury to one is an injury to all.

A Report about Political Prisoners Situation in Ward 350 in Evin PrisonHrana – News Agancy

The warden of section 350 at Evin prison is using criminal prisoners as a tool to put pressure on the politic prisoners of this ward and to abuse them.   According to the report of Human Rights Activists News Agency in Iran (HRANA), with the continuous trend of increasing pressure on the political p ... Continue reading »

Kampain - کەمپەین‌

از تلاش‌های شهروندی نسرین ستوده و یارانش پشتیبانی کنیم! "بیانیه ٤٩ نهاد حقوق بشری و مدنی" حق کار، حق دگراندیشان از تلاش‌های شهروندی نسرین ستوده و یارانش پشتیبانی کنیم! حکومت های دیکتاتور کسانی را که اندیشه شان با آن‌ها متفاوت است، از زندگی، تحصیل و کار محروم می‌سازند. ما می‌گوییم حق کار، حق دگراندیش ... Continue reading »

Kampain - کەمپەین‌

پریودی زمانی برای شیطانی شدن! شیوا گنجی/روزنامه‌نگار، فعال حقوق زنان: زنی که پریود می‌شود ناپاک و کثیف نیست! برخلاف ادعایی که برخی از مردمان روزگار ما در ایران، بر اساس خرافات، سنن و باورهای مذهبی بر زبان می‌رانند، زنان در این دوره، شیطانی نیستند. آنها زنان پریود را در مساجد و اماکن زیارتی بیرون می‌ ... Continue reading »

Kampain - کەمپەین‌

بیانیه جمعی از زندانیان سیاسی رجایی شهر کرج تجاوز جمهوری اسلامی در منطقه محکوم است بیانه ای از سوی زندانیان سیاسی رجایی شهر کرج با عنوان (( تجاوز جمهوری اسلامی در منطقه محکوم است )) نوشته شده است که نسخه ای از آن در اختیار کمپین دفاع از زندانیان سیاسی و مدنی قرار گرفته است که به شرح زیر می باشد: بدو ... Continue reading »

Kampain - کەمپەین‌

رنجی برای تمام فصول در زندان قرچک گزارشی از زندان قرچک (ورامین)کمپین دفاع از زندانیان سیاسی و مدنی: ساختمان زندان قرچک پیش‌تر مرغداری بوده و پس از آن، تا اردیبهشت‌ماه سال 1390، این مکان تبدیل به کمپ ترک اعتیاد شده است. از اردیبهشت سال 1390 انتقال زنان زندان رجایی‌شهر و اوین به قرچک شروع شد. در مجموع ... Continue reading »

Kampain - کەمپەین‌

یاداشتی بر یادداشت روز کیهان "ارژنگ داوودی زندانی سیاسی محکوم به اعدام"ارژنگ داودی معلم، شاعر و نویسنده است. این زندانی سیاسی محکوم به اعدام در نوشتەای تازەاش از که تحت نام" یاداشتی بر یادداشت روز کیهان" نوشته: « بدون تردید اهمیت چالش هسته ای که تا کنون بیش از ۳۰۰ میلیارد دلار ثروت ملی ایرانیان محنت ... Continue reading »

Kampain - کەمپەین‌

وضعیت وخیم جسمانی یک زندانی سیاسی محکوم به اعدام مصطفی سلیمی زندانی سیاسی محکوم به اعدام در وضعیت وخیم جسمانی قرار دارد و از عفونت روده و درد کلیه هایش رنج میبرد و تاکنون از طرف مسئولین زندان هیچ گونه مداوای رسیدگی صورت نگرفته است.بنابه گزارش کمپین دفاع از زندانیان سیاسی و مدنی، مصطفی سلیمی زندانی م ... Continue reading »

Kampain - کەمپەین‌

پایان مرخصی نوروزی و بازگشت سه زندانی سیاسی – عقیدتی به زندان «فاران حسامی» و «نسیم اشرفی» از زندانیان بهایی و «مریم شفیع پور» از اعضای ستاد انتخاباتی مهدی کروبی که در روز پنج شنبه, ۲۸اسفند ماه ۱۳۹۳ برای مدت ۴ روز به مرخصی نوروزی اعزام شده بودند با به پایان رسیدن مدت ذکر شده به زندان بازگشتند.به گزا ... Continue reading »

Kampain - کەمپەین‌

ماموریت احمد شهید گزارشگر ویژه حقوق بشر ایران به مدت یک سال دیگر تمدید شد مأموریت احمد شهید، گزارشگر ویژه سازمان ملل در امور حقوق بشر ایران، از سوى شوراى حقوق بشر سازمان ملل به مدت یک سال دیگر تمدید شد.به گزارش کمپین دفاع از زندانیان سیاسی و مدنی ،شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد امروز جمعه ۷ فروردین/ ... Continue reading »

1 2  3  4  5  6  7  Next  Last