Advertise here

aboli_moezzi @aboli_moezzi

ابوالفضل مُعزی نویسنده متعهد ادبیات اعتراضی است . تا کنون شش کتاب ملاقات با زنان استثنایی، آخرین ضجه های اکبر تنها، گذر کولیان، شبگریه های غربت، کیجانی ها، پاره ها و پوره ها را منتشر کرده است که از طریق آمازون دات کام در خدمت هموطنان می باشد.

amazon.com (aboli Moezzi)

آخرین ضجه های اکبر تنها

   مجموعه داستان های کوتاه آخرین ضجه های اکبر تنها که شامل شش داستان می باشد از ابوالفضل معزی منتشر شده است. داستان های منتخب این کتاب، مجموعه ای از سوختن ها و شرح حال مردم عادی ست که از قبل و بعد از انقلاب در ایران حکایت می کنند. این کتاب شامل داستانهای: سفرهای جانانه بابا آغی، آخرین ضجه های اکبر ت ... Continue reading »

صد و بیست روز تابستان

باران که ببارد، دوبارهپسری کوچک خواهم شدمی روم بالا از نخل بلندبوسه ای خواهم داد لبهایم را با خارکشیرجه ای جانانه، به گل آلود شطمی جهم آرام از پرچین کپرمی خزم بین پریشانی شام دیشبسفره خالی عم یاسین را می بینمخم شده، نور شفاف صفا را از میانش می چینمپیر مرد عربی، ابو عچرش را می گویمچای سردی تعارف کرده ... Continue reading »

ابوالفضل معزی و کتاب تازه منتشر شده گذر کولیان

قابل توجه دوستان فرهیخته و دوستداران ادبیات تخیلی: کتاب گذر کولیان از امروز اول جولای در سایت بین المللی آمازون موجود می باشد. این کتاب در 254 صفحه و در قطع وزیری به قلم ابوالفضل معزی به چاپ رسیده است. این کتاب دارای هفت پاره می باشد: درد نامه شاتقی گذر کولیان  انجمن بیکسان کتاب جنگلخانه شماره پانصد ... Continue reading »

دفتر شعر پاره ها و پوره ها

دفتر شعر پاره ها و پوره ها (چکامه های بدون شزط) از ابوالفضل معزی منتشر شد. این کتاب در 194 صفحه ، در قطع رقعی و به زبان فارسی می باشد. دوستداران شعر و ادبیات مترقی می توانند با مراجعه به سایت بین المللی آمازون از این کتاب تازه منتشر شده و دیگر کتابهای نویسنده دیدن کنند.                               ... Continue reading »

 دل نوشته های ابوالفضل معزی

در باره  نویسنده                                                      وطنم قلب من است ابوالفضل معزی در سال هزار و سیصد و سی و هشت در یک نیمروز ملایم اردیبهشتی در یکی از کوچه های بن بست مشهد به دنیا آمد. او بیشترین سالهای زندگی اش را در تش بادهای صد و بیست روزه خوزستان گذراند. رقص برگهای درختان نخل، ... Continue reading »

چهار کتاب منتشر شده از ابوالفضل معزی

6 photos

 ابوالفضل معزی نویسنده ادبیات مترقی و اعتراضی  است. داستان های او راوی سوختن ها و جدایی های مردم عادی ایران در قبل و  بعد از انقلاب است. هر کدام از کتابها شامل شش داستان کوتاه می باشند. تا کنون دو دفتر شعر نیز به نام شبگریه های غربت و پاره ها و پوره ها از او منتشر شده است. دوستداران ادبیات تخیلی می ... Continue reading »

‮چمدان: 'تگزاس خوزستان دوم است'‬ | BBC

ابوالفضل معزی و همسر آمریکایی‌اش دایانا در شهر آستین تگزاس زندگی می‌کنند اگر می‌شد ۳۵ سال زندگی در آمریکا را از تقویم زندگی ابوالفضل مُعزی پاک کرد، آن وقت به راحتی می‌شد تصور کرد که گفتگوی تلفنی ما، نه میان واشنگتن و آستین تگزاس که میان تهران و اهواز برقرار شده بود.   کلیک ابوالفضل معزی به قدری فارس ... Continue reading »

درد ها و رنج ها

درد ها و رنج ها درد زایمان در زندان، و مرگ پس از خونریزی دیر رسیدن به  ساعت آزاد ملاقاتی مردی در لیست اعدام ماهی کوچک آذربایجان، در دام نهنگ و زانو زدن غزالی در خوزستان، خسته از بازی جنگ و گریز با یوزپلنگ درد عاشق، از دیدن معشوق در پارک و زانو زدنش بر خاک رنج دوری از مادر، شکوه های مادر از دوری چ ... Continue reading »

دروغ ها و رویا ها

دروغ ها و رویا ها   آه چه دروغی، چه بزرگ راه رفتن انسان در ماه و فرود آمدن مرد یک چشم به زمین از مریخ   آزادی، نان، مسکن ، کار آه چه دروغی، چه بزرگ   آه چه دروغی، چه بزرگ رمز باز کردن چشمان خمار، و شمارش معکوس نفس و رسیدن به نگاهی که من در آن باشم و بس   و نشستن سر راه، خستگی از تن خود در کردن پ ... Continue reading »

حکایت نا تمام

حکایت نا تمام   چه ماجرای نا تمامی ست زندگی! با سفره های گسترده دروغ با آرزوهای نهفته در درون با قول های شکسته سالهای بی فروغ   لحظه ها، روزها، سالهای خستگی   ماه ها یکی بعد از دیگری در غربت فال های خوشبختی فال حافظ، فال محشر، فال خواب، فال بیداری فال مصری، فال شام فال انبیا،   فال چای و قهوه (بعض ... Continue reading »

 1  2