Advertise here

Latest Blogs

Sort content:

نشستِ عبرت‌ انگیزِ صدام حسین / بغداد؛ ۲۲ ژوئیه ۱۹۷۹

  ۳۱ تیر ۱۳۵۸ صدام نشست رهبران حزب بعث را برگزار کرد تا میخ خود را بکوبد. صدام دستور داده بود همه حرکات و سکنات حضار فیلم‌برداری شود.در آن مراسم مهندسی شده؛ شماری از مداحان تا توانستند های و هوی کردند و قربان صدقه رهبری رفتند. وی در آن نشست اسامی تعدادی از اعضا را که به زعم وی جاسوس و خائن به‌شمار ... Continue reading »

تجمع همبندی های سابق بهاره هدایت در اعتراض به ادامه حبس او

جمعی از همبندی های سابق بهاره هدایت، فعال دانشجویی زندانی، صبح امروز با حضور در سالن ملاقات زندان اوین، اعتراض خود را نسبت به ادامه حبس این فعال سیاسی اعلام کردند. به نوشته سایت کلمه، مهسا امرآبادی، نازنین خسروانی، مرضیه رسولی، نسیم سلطان بیگی، حکیمه شکری، ریحانه طباطبایی، ژیلا مکوندی و شیوا نظرآهار ... Continue reading »

ممانعت از انتقال سعید سنگر به چشم‌پزشک

ماف نیوز: از انتقال یک زندانی سیاسی کُرد در زندان سنندج به مرکز چشم‌پزشکی در این شهرستان ممانعت به عمل آمد. به گزارش ماف نیوز، “سعید سنگر” هم‌اکنون در زندان مرکزی سنندج در وضعیت وخیمی به سر برده و به گفته‌ی پزشکین بهداری، می‌بایستی جهت معالجه‌ی پزشکی به چشم‌پزشک مراجعه کند اما با انتقال وی به یک مرک ... Continue reading »

Lebanese-French Trumpeter Reimagines ‘Alice in Wonderland’ as a Hip-Hop Opera (full concert)

Ibrahim Maalouf says he always loved the story of “Alice in Wonderland” because it's all about the freedom to imagine.   “Alice in Wonderland is like a hymn to creativity,” he says. “There's nothing that is less logical than the story of “Alice in Wonderland.” Lewis Carroll wrote something completel ... Continue reading »

روایتی تازه از قصه کربلا و عاشورا!

مقامات امنیتی آب شهروندان بهایی ساکن دازگاره بستند بنا به گزارش رسیده به کمپین نه به آزار و زندان هموطنان بهایی روز دوشنبه ۲۴ مراد ماه ماموران امنیتی آب را بر اهالی دازگاره از توابع استان سمنان بستند. یک منبع آگاه ضمن تائید این خبر گفت:روز دوشنبه ساعت۱۶مامورین انتظامی , سپاه پاسدارن وزارت ااطلاعات,ا ... Continue reading »

هجرت بی نام

                  باد بر فلات دریاها خفته ست   کشتی ها در افق یادگار روزهای خروش و جوش ها را در ذهن حک می کنند   از دوردستهای محال بر آب کوهه ی سکون گویی آرام به  سوی ما می آیند   چون به ساحل می رسیم پیش از سفر از دستهای پاک نیاکان با نوا های شبگیر شنها و قطره ها جرعه ای باد می نوشیم   بر فلسهای ماه ... Continue reading »