Advertise here

Latest Blogs

Sort content:

صحبتهاي مادرى كه مورد ظلم قرار گرفته است

      صحبتهاي مادرى كه مورد ظلم قرار گرفته است و حكم زندان به او داده شده است و به شرط وثيقه آزاد شده است.   او ميگويد " وضعيت من نيز دست كمى از ريحانه ندارد" https://www.youtube.com/watch?v=M1TBDmkH97I   برنامه تلويزيونى در گراميداشت ياد ريحانه جبارى- مصاحبه با عموى ريحانه و تلفنهاى شما CFPPI-TV p ... Continue reading »

سخنان حماسی و منطقی و شجاعانه ی نرگس محمدی بر مزار ستار بهشتی در دومین سالروز شهادت ستار ...

سخنان حماسی و جانانه ی نرگس محمدی در مراسم سالگرد دومین سال شهادت ستار بهشتی. در این مراسم از عزیزان دیگری دعوت به سخنرانی کردم. مثل بانو نسرین ستوده. مثل بانو گیتی پورفاضل ( وکیل خانواده ی ستار بهشتی) - مثل مادر سعید زینالی. مثل دکتر بادکوبه ای. مثل دکتر محمد ملکی. من از سخنان همه ی اینها تصویر گرف ... Continue reading »

زیگونروایزن Zigeunerweisen آوای کولی

اگر «گوگل کروم» و... ویدیو را نشان نمی‌دهد. از مرورگر موزیلا استفاده کنید. *** این بحث در مورد زیگونروایزن (آوای کولی) یکی از فاخرترین آثار «پابلو دو ساراساته» نوازنده مشهور ویولن و آهنگساز عصر رمانتیک است.   زیگونروایزن (زیگوینر وایسن) بر پایه آوازها و ملودی‌ کولی‌ها و غربال‌بندان غربتی بنا شده و ... Continue reading »

پوست زنان را می کنیم‬

ما پوست زنان را می کنیم، ما به صورت زنان اسید می پاشیم، ما اعدام میکنیم آن زنان و دخترانی را که در مقابل سربازان گمنام امام زمان از خودشان دفاع کنند، زنان حق اعتراض ندارند، پوست شان را می کنیم، مسلمانی یعنی همین، اسلام یعنی همین، ما خواهیم تکلیف زنان را معین کرد ‫ناصر اشجاری ... Continue reading »

مستند «اصفهان در بوق کارخانه ها» و دستگیری سازنده‌اش در رابطه با اسیدپاشیها

به گفتۀ بستگان بهروز ملبوس باف، مستندساز اصفهانی، وی هنگام فیلمبرداری از تظاهرات اخیر بر علیه اسیدپاشی و عملکرد دولت در مقابل آن دستگیر شده و خود (با استناد بر بیماری پوستی و وسایل فیلمبرداری‌اش) متهم به اسیدپاشی و جاسوسی گردیده است! نمونه ای از کار ملبوس باف مستند «اصفهان در بوق کارخانه ها» می باش ... Continue reading »

یک نگارهٔ تاریخی و با ارزشِ دیگر از دست ایران خارج شد

    نگارهٔ با اَرزش رستم خان زند (نوهٔ برادرِ ناتنی کریم خان یعنی زکی خان است )؛ شاهزادهٔ دوران زند، ۱۷۷۹ میلادی، این نگاره اثرِ نقّاشِ بزرگ و برترِ دورانِ زند اُستاد محّمد صادق است.اِدعّا می‌‌شود که این نگاره به صورتِ قانونی از ایران خارج شده اما طبقِ معمول هیچ مدرکِ قانونی درین زمینه در دسترسِ کا ... Continue reading »