Advertise here

Latest Blogs

Sort content:

خمینی دشمن فرهنگ، تاریخ و مردم ایران

از همان ابتدای تخولات سال 57 و قدرت گرفتن روحانیت و بازاریها به رهبری خمینی ، دشمنی آنها زیر سایه رهبری وی با فرهنگ، تاریخ و مردم ایران نیز آغاز گردید. وی در این ویدیو که دربین مزدوران خود سخن می گوید، آشکارا به این اعتراف می نماید، که باید برای ادامه حیات ، مهمترین عاملهای رشد و شکوفایی یک .جامعه ... Continue reading »

چه كار كنيم كه از ريزش مو جلوگيري كنيم ؟

یک متخصص پوست و مو با تاکید بر اینکه رفتارهای نادرستی در بین افراد وجود دارد که باعث بروز ریزش موی غیرطبیعی در افراد می‌شود، گفت: یکسری عادات تغذیه‌ای و رفتاری در مردم رواج یافته که به صورت ناآگاهانه انجام می‌شود و این امر باعث افزایش شمار بیمارانی که به علت ریزش مو به مطب پزشکان مراجعه می‌کنند، شد ... Continue reading »

مالباختگان چكار ميكنند؟

تجمع اعتراضی مالباختگان مقابل مجلس ایرانصبح روز سه‌شنبه 7بهمن ساعت 9 صبح نزدیک به 120نفر از خانواده‌ها و مالباختگان پروژه مسکن مهر در مقابل مجلس تجمع اعتراضی برپا کردند، این خانواده‌ها که اکنون جزء مالباختگان محسوب می‌شوند کسانی هستند که حدود 5سال قبل در زمان احمدی‌نژاد، برای هر واحد مسکونی نزدیک به ... Continue reading »

If Iran Opens Up….

I sometimes dream of a new Iran. An Iran with new democratic leadership. A free Iran. An Iran that can track its own destiny. An Iran free from suppression and oppression of either the West or their Mullah stooges. And I wonder what would happen if Iran ‘opened up’ for us émigré’s to come back. What ... Continue reading »

کارگران و مردم یونان علیه برنامه ریاضت اقتصادی رأی دادند

روز یکشنبه ٢٥ ژانویه، برابر با پنجم بهمن ماه ، ائتلاف نیروهای چپ به نام حزب "سیریزا" در یونان یک پیروزی پارلمانی به دست آورد که تاریخی خوانده شد. رسانه های خدمتگزار سرمایه که فکر می کردند مردم از کلمه "رادیکال" و "افراطی" می ترسند، این ائتلاف را چپ رادیکال و افراطی نام نهادند. آنان هماهنگ با رهبرا ... Continue reading »

شعر عاشقانه با بررسی شعر احمد شاملو

  شعر عاشقانه با بررسی شعر احمد شاملو محمد امین محمدپور                                                              مقدمه عاشقانه سرایی در ادوار گوناگون شعر پارسی از نگرش های کم وبیش همسانی اشباع شده است. این اشعار، اگر تنها بر مبنای ذهنیت غنایی و درون مایه ی تغزلی، مورد بخش بندی قرار گیرد، در سه ... Continue reading »