Advertise here

زن باید مفعول باشه

Balatarin

"سايت های همسر یابی متانت و عزت نفس دختران را از بین میبرد.

در عالم خلقت ، موقعیت طالب و مطلوب نبايد از بین برود. همیشه پسران طالب  دختران بودند و دختران به لحاظ متانتی که دارند پا پیش نمیگذارند. اما اين موقعیت  در فضای مجازی از بين ميرود."

به عبارت دیگر؛ زن همیشه باید مفعول  و زیر دست و چشم انتظار بوده،  فاعل و پیشقدم نباشد.  زن ستیزی به حدی در باور وحوش  نهادینه شده که مادینه هایشان از همه  بیشتر زن ستیز هستند و نمیتوانند حتی بفهمند که رابطه عاطفی زن و مرد مساوی در همه جهات چه فوائد و لذتی دارد.

 

پیشتر نمونۀ دیگری از  بلاهت حاجیه مينو خانوم اصلانی، مسئول بسیج جامعه زنان  تقدیم  شده بود:

"وضع لباس، زنان بیمار، آزمایشگاه‌ها و اختلاطی که در بیمارستان‌ها وجود دارد به هیچ‌وجه در شأن و تراز انقلاب اسلامی و جامعه ما نیست...... یا لباس‌هایی که برای اتاق جراحی استفاده می‌شود اصلاً قابل‌قبول نیست."

خدا بسر شاهده که اصلاً قصد توهین نیست؛ ولیکن نگران وضع لباس بیمار زیر عمل در اتاق جراحی بودن نشانگر بلاهت و ذهن مغشوش است.

تبریک

پ.ن. نمونۀ دیگری از بلاهت مینو خانوم در اینجا 

Balatarin

Comments 10 Pending 0

Sort comments:
ahang1001

ahang1001    

آدم از خریت برخی از زنان مثلا همین مینو خانوم...چهار شاخ میمونه...
هیچ زن با شعوری نمیتواند احکام یک دین زن ستیز را بپذیرد...

Mehrban

Mehrban

اینها که هیچی‌ بارشون نیست آخه یه زری هم باید بزنن

Fred

Fred

زن ستیزی وحوش نرینه برای من تا حدی قابل درک است. انسانهای حقیر برتری خود را در حقیر انگاشتن دیگران پیدا میکنند و بجز آن برای وحوش نرینه ولایت بر زنان منافع حیوانی مطبوع آنان را دارد و تیرک خیمه مربوطه است.
ولی در این مورد با محبوبم بارها بحث کرده ام و هنوز به نتیجه دندانگیری که دلیل زن ستیزی وحوش مادینه را برایم روشن کند نرسیده ام.

IranFirst

IranFirst

خود کوچک بینی و کوته اندیشی در زنان مذهبی

کوته فکری زهرا سجادی نشات گرفته از افسردگی و نداشتن اعتماد به نفس زنانیست، که در خانواده های مذهبی بدنیا آمده اند. تمام عمر را در پارچه های سیاه چادر بدون بهره وری از رنگ ها و آرایش و نشاط ذاتی یک زن به پایان می برند. در خیل زنان و صیغه گان همسران یا پدران چندزنه خود همواره مورد تحقیر قرار گرفته اند، و حتی زمانی که به دلیل نسبت های خانوادگی به منصبی می رسند برای حفظ آن منصب حاضر به هرنوع اظهار نظر و عمل رذیلانه بر ضد همنوعان خود هستند. همواره در لابلای گفته های چنین زنانی، می توان عقده های عمیق و نارسایی های روانی شدید، ناشی از خانواده های نابسامان مذهبی را تشخیص داد. چنانچه چندی پیش فاطمه آلیا نماینده مجلس : فحاشی مرد به زن خشونت نیست !. تو خود حدیث مفصل بخوان از این

http://www.fozoolemahaleh.com/2012/12/25/%D8%A8%D9%84%D9%88%D8%BA-%D8%AC%D9%86%D8%B3%DB%8C-%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%DB%B9-%D8%B3%D8%A7%D9%84%DA%AF%DB%8C


Mehrban

Mehrbanدر این دستگاه این خانمها با همین حرفهای بی ربط برای خودشان موقعیتی درست میکنند. نه اینکه به این مزخرافت هم عقیده دارند.

SoosanKhanoom

akaDarya With life as short as a half-taken breath, don't plant anything but love. - Rumi

As long as we have women like her and as long as we have women in Iran who listen to these BS then we do not need any man to deny us the women's rights !

Roger_Rabbit

Roger_Rabbit Framed

مفعول با واسطه یا بی‌ واسطه؟

tetrapharmakos

tetrapharmakos

زن اگر به معنای واقعی‌ (و مورد تقدیسش) زن باشه، به بنده و شما فرصت "صرف و نحو" وجود شریفش رو نمیده...و نمونه‌های تاریخی هم کم نداریم...

Demo

Demo

به عبارت دیگر یعنی چه؟ بلاهت و ذهن مغشوش یعنی چه؟ دروغگویی و کتمان واقعیت محکوم است چه در فضای مجازی باشد و چه در فضای مزاجی. حکومت مطلقه چه شاهی باشد و چه ولایی مردود است که تمامی جامعه را بشکل مفعول در آورده و شاه و یا ولایت را بصورت فاعل مطلق. و مفعول در چنین جامعه ای بجای انتقاد از فاعل اعلاحضرت و معظم و غیره متوسل به دروغگویی و مکر و دریوزگی و بندگی فاعل میشود. مثلأ در شرایط کنونی که تورم و بیکاری و فساد اقتصادی و اعتیاد و طلاق و فحشا و دهها معضلات دیگر کمر جامعه را خم کرده و میکند و طرز فکری چون زیر از ازدواج بخشی از فرهنگ و تربیت اجتماعی آلوده بوده و هست
http://ir2up.ir/up18/39d471d2f81.jpg
آیا مقصر دانستن فضای مجازی، پیشقدم شدن زن یا مرد، زن ستیزی، مادینگی و نرینگی و امثالهم نشانه بلاهت و ذهن مغشوش مزمن در بین مفعولان نر و ماده ایرانی چه در اینجا و چه در آنجا نیست؟

Cho.Iran.Nabashad...

Cho.Iran.Nabashad...

Rastesh aksare in loghathaa yee k inhaa estefadeh mikonand Arabi ast o man e bi savad notevajeh nemisham. Why don't you all talk in persian , whay do we have to bring so many Arabic words in our conversation?. I want to folow the doscusion, but can't undrestand you all. Say it in english if , you cant say it in Parsi please!!!