Advertise here

ماست، اختراع ایرانیان است

Balatarin

 

در چندصد متری محل کشف کوزه های سفالی در تپۀ حاجی فیروز که " مادۀ باقی مانده زرد رنگ بر  روی دیوار کوزۀ دوران نوسنگی، با قدمت هفت هزار ساله" بقایا شراب در آن پیدا  شده؛ کشف مهمتری صورت گرفته و آن بقایای کارگاه ماست بندی میباشد.

البته با در نظر گرفتن تبحر نسل بعد از نسل برخی از ایرانیان در استفاده از ماست و کشک، نتنها بعنوان مواد خوراکی، بل، برای اهداف سیاسی، اختراع ماست  توسط ایرانیان امر چندان عجیبی نمیباشد.

باور نمیفرمایید؛ به تاریخ دور دستها تا عصر حاضر مراجعه فرمایید و خواهید دید که  ماستمالی جنایات شاهان و اشغالگران ایرانزمین نقش کلیدی در زندگی برخی ایرانیان بازی کرده و بالطبع در راسته  تلاش برای آزادی به کشک ساییدن منجر شده است.

اگر هنوز باور ندارید؛ در این سالروز بازگشت خمینی جانی در فرمایشات نازنینان و کارگزاران اسبق و کنونی  نظام نکبت مسلمین "اصلاح طلب" و غیره در ماستمالی جنایات حضرات و "امام راحل"  تأمل فرمایید.

بیخود نیست که ماستمالی و کشک ساییدن از اصطلاحات پُر استفاده در ایران میباشد.

 

"تنها حقيقت است كه رهايی مي بخشد"

 

تبریک 

Balatarin

Comments 11 Pending 0

Sort comments:
saboohi

saboohi

فرد، آنهایی که دارند دوران خمینی را ماستمالی می کنند، بزودی باید بروند کشکشان را بسابند.

RedWine

شمیرانزاده Researches (reporter & tv journalist) and presents information (Social,Art) in certain types of mass media and also working in diffrent european tv channels

بدونِ شکّ اوّلین دسته‌ای که بساطِ بِمال بمال را در ایرانِستان به راه انداختند همین شیوخِ بد صفّت بودند که دَم از مذهب و اصولَش می‌‌زدند و سپس هزار کثافتکاری به راه می‌‌انداختند.

مثلِ آن شیخ که عَندما تشّرق الشمس؛ فُلانِ وزیرِ دربار را با گرفتنِ چند بسته اسکناس می‌‌مالانید آنچنان که روغن گیری میکرد و سپس با شاه بودن را در منبر‌ها به مردم سفارش می‌‌کرد و آن وقت چندی دیگر دستمال کشی‌ حضرت مصدق میکرد و غروب هنگام بازاریانِ طرفدارِ نخست وزیر را خر کرده و سپس مبلغی نیز از ایشان بگرفته و حرفهای روزِ خود را ماستمالی می‌‌کرد.

Demo

Demo

استفاده از واژه «بدون شک» مختص یک غیبگو و غیبگو زادگان است و نه برازنده یک درباری و مالش زادگان

RedWine

شمیرانزاده Researches (reporter & tv journalist) and presents information (Social,Art) in certain types of mass media and also working in diffrent european tv channels

تو از کجا خبر داری که پایبندِ اهلِ بادی و هیچ منطق به ذاتت نیست !

Demo

Demo

نه بحث ذات شد و نه بحث فلسفه و منطق که مبادا به ریش تجریش زاده ها بر بخورد. تکیه کلام «بدون شک» هم از قبله عالمیان، که هیچکس نمیتوانسته به ایشان بالای ابروشان چشم است بگوید، به ارث رسیده و کاریش نتوان کرد

ahang1001

ahang1001    

نوشته های فرد...بدون هجوم گاز انبری دمو واقعا صفا نداره....
تخصص دمو نیز در بافتن آسمان به ریسمان است....و این خود لطفی دیگر دارد.
آهان از چی میگفتیم...از سالروز آمدن یک بد ذاتی بنام خمینی
یه جا ...اینبار جای امام مقوایی عکس بزرگ دیگری دیدم که اینبار قاب شده بود....واقعا که
تبریک

This comment was removed by the Iranian.com Staff for violating our Commenting Standards

Demo

Demo

حذر کن از پستی _فرومایگی که نه با نام جواد_توکلی توانی خدا را فریبانی و نه با عربده کشی یا حسین یا حسین _موسوی کردنت در فضای مجازی. که خداوند هم از فضای مزاجی و هم از پستی و بلندی یک یک ما آگاه است و هم به تهمت زنی بیجا و دشنام گوییمان در فضای مجازی

او هم از چشمهائي كه به خيانت در گردشند مي‏كنند آگاه است، و هم از آنچه در سينه‏ ها پنهان است با خبر است. قرآن ٤٠:١٩

Zendanian

Zendanian An injury to one is an injury to all.

تازه ترین افتخار کشور؛ تدوين استاندارد جهاني دوغ به ايران سپرده شد
رئيس سازمان استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران از تدوين استاندارد جهاني دوغ توسط ايران خبر داده است.

نظام الدين برز گري در آخرين اجلاسيه جهاني کدکس غذايي کشور هاي عضو تدوين سه استاندارد جهاني دوغ، انار و يک استاندارد مربوط به محصولات آرايشي و بهداشتي را به ايران سپردند.
تبریک و تسلیت.

Demo

Demoمحال است که هرگز بدون بصیرت و عقل و بدون قیام بر علیه باطل به رهایی دستیابی. و و چون نباشد رهایی، حقیقت را بصورت ماستمالی شده تحویلت میدهند که تو هم به رَه و در رژه ماستمالان اخبار و تاریخ و حدیث و روایت و غیره در آیی. رَهی که غیر از جعل و جهل و وارونه سازی حقیقت در آن نیابی. و این حدیث بخشی از فرهنگ و تاریخ ماستمالی شده ماست که برماست تا آنگه که خود را دریابی. تسلیت

This comment was removed by the Iranian.com Staff for violating our Commenting Standards

jockshe

Jockshe American born Iranian (ABI) female and state champion in free style wrestling. Second year law student at the University of Chicago. You can bet your bottom $, I can feetileh-peach you like hulu!

Abb doogh Khiyar is also an invention by Iranians!

carmen

carmen ای ایران‌ای مرز خوش گوهر

!bali mast az mast and bar mast az anche az mast!