Advertise here
Follow

Ruhany @ruhany

Just another traveller of life ...

اجرای حکم اعدام در ایران در سال گذشته هشت درصد افزایش داشته است

نهاد آمار، نشر و آثار مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران با ارائه گزارشی آماری اعلام کرد که در سالجاری ۴۹۶ نفر در ایران اعدام شدند و برای ۳۹۵ نفر نیز حکم اعدام صادر شد. ... Continue reading »

تصنیف فلک ( داد و بیداد )

آهنگساز ، تار و تنبور: حسین علیزاده ~ کلام : میرزا نصیر اصفهانی ~ هم خوان ها : محسن کرامتی ، افسانه رثایی ، هما نیکنام, علی صمدپور ::::::::::::::::::::: فلک را جور بی‌اندازه گشتست / جهان را رسم و آیین تازه گشتست / هَزار امروز هم‌آواز زاغ است / گل از بی‌رونقی‌ها خار باغ است / نه خندان غنچه نه سرو از غم آزاد / نه گل خرم نه بلبل خاطرش شاد / غم دیرینه ... Continue reading »

سونامی ورشکستگی و تعطیلی آزمایشگاه‌های پزشکی کشور

به گفته وزیر بهداشت دیگر ارز مرجع برای تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی اختصاص نمی‌یابد و قیمت‌های مواد، کیت‌ها و تجهیزات آزمایشگاهی بیش از ۳ برابر در یکسال افزایش یافته است... اگر این روند ادامه یابد شاهد ورشکستگی تمام آزمایشگاه‌های کشور خواهیم بود ... ... Continue reading »

اعتراضی مردانه با پوشش زنانه کردی + عکس

در تداوم اعتراض ها به توهین دادگاه مریوان به زنان و لباس کُردی زنانه، تعداد زیادی از مردان کُرد با پوشیدن لباس زنانه و پیام هایی در شبکه های اجتماعی به این حرکت مقامات جمهوری اسلامی اعتراض کردند. ... ... Continue reading »

1 2  3  4  5  6  7  Next  Last