Advertise here

درمان پروتستات - سخنرانی حسین روازاده در مسجد حجت بن الحسن تهران

"زمانیکه بنده در بیمارستان میلان شاغل بودم، یک بیماری رو آورده بودند به بخش ما که مشکوک به سرطان پروستات بود. داشتند ایشون رو می بردند اتاق عمل که بنده به پزشک معالج بیمار گفتم دست نگه داره و اصلاً نیازی به جراحی نیست. به همه گفتم صبر کنید تا من بیام.بنده بخاطر تربیت اسلامی ای که دیده بودم و آشنایی ... Continue reading »

جغرافیای دینی

داغ دین ---------- اگر در اسراییل به دنیا آمده باشید، به احتمال زیاد یهودی هستید اگر در عربستان به دنیا آمده باشید، به احتمال زیاد مسلمانید اگر در هند به دنیا آمده باشید، به احتمال زیاد هندو اما اگر در امریکا به دنیا آمده باشید، به احتمال زیاد مسیحی هستید!   ایمان دینی شما از یک موجود الهی الهام گر ... Continue reading »

دو دیدگاه ژرف از دو اندیشمند بزرگ و فرهیخته

- آخوندها دسته ای هستند در این کشور که مفت می خورند وتنها کاری که از دست شان بر می آید ایستادگی در برابر پیشرفت است - آن ها نه بافنده اند، نه ریسنده اند، نه سازنده اند، نه کارنده اند، نه دوزنده اند، و نه می خرند و نه می فروشند. در یک جمله هیچ کاره اند.«احمد کسروی»- تا زمانی كه جامعه شغل شرافتمندان ... Continue reading »

مخالفت پلیس با «هرگونه تجمع» در چهارشنبه‌سوری

مردمک می نویسد : اسماعیل احمدی‌مقدم، فرمانده نیروی انتظامی ایران با برگزاری «هرگونه تجمع» شامل «تجمع‌های هماهنگ شده و موارد دیگر» در روز چهارشنبه‌سوری مخالفت کرده است. فرمانده پلیس ایران که روز یکشنبه، ۱۳ اسفند در حاشیه همایش فرماندهان مرزبانی سراسر کشور با خبرنگاران سخن می‌گفت، تاکید کرده است که ن ... Continue reading »

روزی برای زنان

وقتی از روز جهانی زن صحبت میکنیم فورأ در ذهن اینگونه تداعی میشود که کمبودی هست، که قصوری صورت گرفته، که همه چیز در ید قدرت مردان است، و بهمین دلیل روزی برای مبارزه در تقویم درنظر گرفته شده که بعد پایمال شدن حقوق زنان را نه دریک عرصه تنگ خانواده، کوی، شهر و یا کشور، بلکه در عرصه جهان به نمایش می گذا ... Continue reading »

خانم مسلمان

  خانم مسلمان؛اسلام به تو چه داده است كه اينگونه شيفته اش شده اي ؟حق فرزند را كه از تو گرفته.حق شهادت دادن را از تو گرفته....حق ارث برابر از دارائي پدر و مادر را از تو گرفته.حق تصميم گرفتن را از تو گرفته.حق طلاق را از تو گرفته.و در يك كلام؛حق زندگي را از تو گرفته و تو را داخل آدم حساب نميكند كه هتا ... Continue reading »

عکس‌هایی که خشم مجلسی‌های ایران را برانگیخت

مجلس ایران ۸ اسفند کلیات طرحی را به تصویب رساند که محدودیت ‌شدیدی را بر فعالیت ‌رسانه‌ها در صحن علنی در نظر گرفته است. انتشار عکس‌های نمایندگان در حال چرت زدن یا کارهای متفرقه در رسانه‌ها خشم آنان را برانگیخته است.   ... Continue reading »

آنچه که باعث شد دادگاه کهریزک غیر علنی برگزار شود

  سحام نیوز: صبح امروز اولین دادگاه رسیدگی به جنایات قاضی سعید مرتضوی در دادگاه کیفری استان تهران برگزار شد. در این راستا یک منبع آگاه نزدیک به دولت ساعاتی قبل به خبرنگار سحام گفت که سعید مرتضوی قرار بوده نوار مکالمه ی خود با مجتبی خامنه ای را به همراه ببرد و برای دفاع از خود در صورت نیاز برای حضار ... Continue reading »

 1  2  3  4  5