آرماگدون شنبه

شنبهٴ موعود همین شنبه است. آری تکلیف قهرمان همین شنبه معلوم می شود. همین شنبه است که باید جشن قهرمانی گرفت یا نغمهٴ شکست سرداد .

پرسپولیس قهرمان، این تیم همیشه محبوب قلبها، این شنبه دراستادیوم صد هزار نفری آزادی میزبان تیم سپاهان اصفهان است تا تکلیف قهرمان این فصل فوتبال لیگ برتر ایران را روشن کنند.

پرسپولیس با سابقهٴ بازیکنان تاریخی اش مانند علی پروین، حسین کلانی، همایون بهزادی (زنندهٴ 3 گل از 6 گل معروف به تاج)، صفر ایرانپاک، آلن ویتل، محمد پنجعلی ، فرشاد پیوس ، احمد رضا عابد زاده، علی دایی، کریم باقری و علی کریمی که فوق ستارگان تاریخ فوتبال ایرانند روز شنبهٴ همین هفته در مقابل صد هزار سرخپوش عاشق به مصاف تیم قدرتمند و صدر نشین کنونی فوتبال ایران( و قهرمان سال قبل) می رود تا با فتح دروازه ها و آتشبازی سرخ گون نشاط و شادی را برای هواداران خود هدیه آورد.

جمعهٴ هفتهٴقبل پرسپولیس قهرمان- این محبوب قلبها- کاری کرد کارستان و در مقابل 85 هزار تماشاگر چهارشنبه سوری به راه انداخت و با 4 گل مدرسه ای صبا باطری تهران، تیم دیگر مدعی قهرمانی را به آتش کشید و با مربی با کلاس خود افشین قطبی گوشه ای از فوتبال تهاجمی سالهای پیشین خود را به نمایش گزارد، آن روزهایی که سلطان فوتبال ایران پروین با بازی کلاسیک، دریبل های بی نظیر، پاسهای میلی متری و سانترهای بلند خود مهاجمان تشنه به گل سرخپوشان را ناچار به گلزنی میکرد.

آری، بازی های زیبای پروین و ضربه سر های و گلهای گرد مولری فرشاد پیوس و آتش بازیهای علی کریمی را عاشقان قرمز هرگز از یاد نخواهند برد.

به امید آتشبازی پرسپولیس و قهرمانی دوبارهٴ سرخپوشان در آرماگدون شنبه

 

Meet Iranian Singles

Iranian Singles

Recipient Of The Serena Shim Award

Serena Shim Award
Meet your Persian Love Today!
Meet your Persian Love Today!