در کشوری که جان و کرامت انسانها ارزشی ندارد

در کشوری که جان و کرامت انسانها ارزشی ندارد، بار دیگر سایه شوم اعدام بر سر همکیشان بهایی من ، پرده افکنده و اینبار هم به اتهامات و دلایلی بی‌ اساس همچون هدایت و رهبری در تجمعات اخیر روز عاشورا.

هر چند این دوستان بی‌ انصاف برای این گمانهای خود شاهد و مدرکی‌ هم ندارند. تنها هدف جمهوری اسلامی بازی با احساسات قشر عامه مردم (شیعه) بر علیه این جمع بیدفاع و دستاویزی برای توجیه اعمال افراطی و غیر انسانی‌ خود بر ضد این مظلومان در بند است .

بعد از امریکا، فرانسه، صهیونیست، انگلیس، دانشجویان، زنان، سازمان‌های جهانی‌ ، …..حالا نوبت بهائیان است که به لیست طولانی گنهکاران “ادعائی” آنها اضافه شود!

چه کسی‌ بهتر از بهائیان برای سپر بلا شدن !

امروز در سایت خبری جوان  می‌‌ خواندم که آقای جعفری دولت آبادی گفته بودند در منازل آنها*( بهائیان که اخیرا دستگیر شده اند) اسلحه و تعدادی گلوله جنگی کشف شده است. یکی‌ نیست به این آقای محترم بگوید بهأییان ایران آه ندارند با ناله سودا کنند آخه سلاح نظامی به چه استفاده شان می‌ آید !

و دوباره به نقل از همین روزنامه حامیان حسین موسوی در خیابان انقلاب توهین به قرآن کرده و آن را در مقابل چشم عزاداران  پاره کرده اند و ایشان مدعی هستند که آنها حتما بهایی بودند و این رسمی‌ است که بهائیان دارند و آنرا اجرا می‌‌کنند !!!

و فارس نیوز  راستگو و همیشه فعال مدعی است بهائی‌های تهران که عمده فعالیت آن‌ها در زمینه محصولات اپتیک شامل،لنز،عینک ،میکروسکوپ و…می باشد در سه مرکز تجاری با محوریت پاساژی در محدوده خیابان جمهوری به فعالیت اقتصادی مشغول بوده و عمده هزینه های تبلیغاتی خود را از تاجران این صنعت تامین می کنند و تعدادی ازاین فعالان اقتصادی بهائی در بعضی جمع‌های خود از کمک‌های مالی خود برای وقوع حوادثی در روز عاشورا خبر داده بودند!!!
.
..

تمامی‌ این سناریوهای دروغین در حالیست که کمتر از ۴ روز دیگر هفت مدیر جامعه بهایی ایران (یاران) به جرایم پوچ همچون جاسوسی برای اسرائیل، توهین به مقدسات , تبلیغ علیه نظام جمهوری اسلامی و مفسد فی‌الارض محاکمه می‌‌شوند. قابل ذکر است این دادگاه بارها به تعویق افتاده و به تاریخ دیگری موکول شده. خودشان هم خوب می‌‌دانند که مدرک معتبر، موثق و قانونی علیه برادران و خواهران بهایی من ندارند و نخواهند داشت.

به امید آزادی همه ایرانیان در بند

مونا

………………………………….

*اسامی بهائیان دستگیر شده  بعد از عاشورا
ژينوس سبحانی (منشی دفتر کانون مدافعان حقوق بشر)
لوا خانجانی
بابک مبشر
پيام فناييان
نيکاو هويدايی
منا هويدايی
آرتين غضنفری
فريد روحانی
احمد روحانی
نگار ثابت
ابراهيم شادمهر
زاوش شادمهر
بهفر خانجانی
افشین ایقانی

Meet Iranian Singles

Iranian Singles

Recipient Of The Serena Shim Award

Serena Shim Award
Meet your Persian Love Today!
Meet your Persian Love Today!