تقدیم به خودی های پارازیتی

پاسخ های سر و ته گشاده یک ایرانی بهایی پارازیتی به سوال های توپ کامبیز حسینی در برنامه پارازیت قسمت شانزدهم از سخنگوی جامعه جهانی بهایی!

———

پارازیت: آقای ثابتان آیا شما نجس هستید؟! دم دارید؟! با محارم ازدواج می کنید؟! خودتون رو با سنگ پاک می کنید؟!

سخنگوی جامعه جهانی بهایی: (حرف های بهایی زد)

بهایی پارازیتی: بهاییان در ایران از طرف آخوندهای متعصب نجس خونده می شن تا زمانی که دنبال احقاق حقوق مسلم پایمال شده شهروندی شون به عنوان یک ایرانی باشن. البته موقعی که باید می بردنشون جبهه حق علیه باطل و سربازی و مالیات بگیری و غیره نجس نبودن و نیستن! تازه در دوران “دفاع مقدس” از خود بنده نجس که اون موقع پارازیتی نبودم ولی از دید اونا پارازیت بودم خون گرفتن که به رگهای رزمندگان اسلام بزنن! چه بسا شهید راه حقی که در راه گذر از کربلا برای رسیدن به قدس خون من ازش ریخت یا جانبازی که هنوز هم خون نجس من در رگهاش هست. بله نجسیم تا موقعی که حقوقمون رو مطالبه کنیم! در سایر موارد، ای همچنین نجس نجس هم نیستیم!

دم داریم؟! من می خوام جایزه بدم به اون فقیهی که اول بار این سخنان گهر بار رو تلاوت کرده. البته جایزه های زیادی هم باید به اونهایی داد که باور کردن… آخه عزیز دل برادر تو دنیا 350 هزار بهایی ایرانی داریم و بیش از 7 میلیون بهایی غیر ایرانی. هیچوقت از خوئتون نپرسیدین که با این همه پیشرفت علم و مطالعات گسترده چرا تا حالا یکی از این دانشمندان جهان که هیچ همین مبتکرین و مخترعین ایرانی به این گروه از انسانهای دم دار توجه نکرده که بابا بهایی ها یک گونه خاص از مخلوقات بشری هستند که دم دارن!!! یه قورباغه با سه تا چشم تو ناکجا آباد پیدا می شه تمام مطبوعات و انتشارات علمی ازش فیلم و عکس و گزارش تهیه می کنن. اونوقت هفت میلیون آدم در سراسر دنیا نزدیک به 200 ساله راس راس راه می رن و دم دارن و هیچکس هم متوجه نمی شه؟!! واقعا این بهایی ها مظلوم واقع شدنا!

با محارم ازدواج می کنید؟! بله! عموم با زن عموم ازدواج کرده، خاله ام با شوهر خاله ام، زن داییم با داییم. حتا مامانم با بابام ازدواج کرده. اجازه بدین با این مختصر وارد مبحث شیرین ازدواج و صیغه و این حرفا از دید همون فقیه دم بریده نشیم که ممکنه آخرش ما رو هم بفرسته خونه بخت!

خودتون رو با سنگ پاک می کنید؟! اگر هدف پاک کردن باشه با همه چیز پاک می کنیم! شما چی کار می کنین؟ نگران بند انگشتتون و میزان دخول اونو و چرخش مچ و صدای جرقش هستین؟! خوب شما اونجوری پاک کن، بذار ما هم زیر دممون رو خودمون یه جوری پاک کنیم! ولی جون مولا برو اون فکرت رو از این حرفا پاک کن! بهایی ها کارای مهمتر دارن؛ برابری حقوق زن و مرد، وحدت انسان ها، صلح جهانی و …. خوب می گی اینا همش حرفه؟! باشه حرف باشه اقلا حرفای خوبه. بذار بزنن!

پارازیت: این حرفایی که برای شما در اوردن، کیا در اوردن؟! چرا دراوردن آقای ثابتان؟!

سخنگوی جامعه جهانی بهایی: (باز حرف های بهایی زد)

بهایی پارازیتی: همین نمایندگان ویژه خدا در صد و شصت سال اخیر در ایران در اوردن که کسی به حرف بهایی ها گوش نکنه آخه فکر می کنن مردم خرن اینا باید بهشون بگن چه حرفی رو از کی بشنون!

پارازیت: آقای ثابتان این قرقه ضاله بهایی چه جوری اصلا ضاله شد؟! و اصلا چه هیزم تری به جمهوری اسلامی فروخته که این همه مورد لطف جمهوری اسلامی قرار می گیره؟!

سخنگوی جامعه جهانی بهایی: (باز هم حرف های بهایی زد)

بهایی پارازیتی: حالا درست شد؟! زدی تو خال کامبیز جان؟! از وقتی گفت یه دین جدید اومده و نترسین خیلی عجیب و غریبم نیست همون چیزیه که نه فقط شما بلکه بقیه ادیان هم منتظرش بودن. هر دینی گفت یکی قراره بیاد که کارا رو سر و سامون بده بعد بهایی ها گفتن اومد! گفتن یعنی چی ما تازه نشستیم بر اریکه قدرت. زکی! یعنی مشترکین محترم ما صاف صاف از در این دکون رد شن و حرفهای قشنگ قشنگ بلغور کنن و به دنبال چه می دونم از این حرفا باشن که بشر یک خانواده است و جهان در حکم یک وطنه؟! تازه زنا حقوق مساوی با مردا داشته باشن؟! به بقیه ادیان هم احترام بذارن و اونا رو قبول داشته باشن و وحدت در کثرت و از اینجور حرفا؟!! پس تکلیف کافر و مومن و بهشت و جهنم چی می شه؟! خلاصه همون جور که یهودی های متعصب چشم دیدن مسیحی ها رو نداشتن و بعدا مسیحی های متعصب چشم دیدن مسلمونا رو نوبت به بهایی ها که رسید آخوندای متعصب قاط زدن. همین! و اما در جواب چه هیزم تری فروختن باید بگم که چه هیزمی ترتر از همین حرف های که زدم؟! تازه هر روز از حقوق کمتری برخوردار می شن. بیشتر بگم؟! یکی دیگه هم می گم. بهایی ها می گن دین باید سبب الفت و محبت بشه و پبغمبرشون گفته اگه دین باعث اختلاف بشه نبودنش بهتره!! تازه بهایی ها آخوند و کشیش و خاخام و این حرفا هم ندارن. خودتی و خدای خودت. بریم سر مطلب بعدی تا سوسک نشدیم.

پارازیت: چرا آقای ثابتان همکیشان شما همدینان شما در ایران برای اسرائیل این همه جاسوسی می کنن؟!

سخنگوی جامعه جهانی بهایی: (باز حرف های بهایی زد ولی ای بد نبود)

بهایی پارازیتی: می دونی کامبیز جان تو که خودت جاسوس سیا هستی که بهتر می دونی وضع کار تو دنیا، نه فقط ایران خیلی خرابه. این بهایی های ایرانی هم که وضعشون بدتره. پاک سازی شدن، از ادارات و دانشگاهها اخراج شدن، دنبال هر کاری که رفتن بهشون گفتن شما دم دارین و نجسین و ما سنگ به اندازه کافی برای اینکه شما خودتون رو باهاش پاک کنین نداریم. خوب موندن بیکار و بیعار. از طرف دیگه خدا وکیلی در مجموع آدمای قابل اطمینانی هستن، البته نخاله مخاله هم توشون هست ولی سر جمع قابل اطمینانن، وابستگی و گرایش و انگیزه سیاسی هم ندارن، کاری هستن و همچین بفهمی نفهمی سالم و با اخلاقن خوب کی از اینا بهتر برای جاسوسی؟! فقط این جمهوری اسلامی کم لطفی می کنه و بسته به مناسباتش با بقیه کشورها هی عنوان این بهایی ها رو عوض می کنه. یه روز جاسوس روسیه می شن یه روز اینگلیس یه روز آمریکا. این خط این نشون فردا روزی که رابطه با چین بهم بخوره من مطمئنم می گن اینا جاسوس چین هستن. فقط تو یه چیز موندم اونم اینه که شهرام امیری چرا بهایی نبود؟! نه اینو نمی خواستم بگم. می خواستم بگم اگه همه بدونن که یکی جاسوسه دیگه جاسوس بودن چه مفهومی داره؟! من که دم داشتم ولی دارم شاخم در میارم!

پارازیت: ]ارتباط[ دارن یا ندارن الان؟! (اشاره کامبیز حسینی به مطلب سخنگو در مورد رابطه بهایی ها با اسرائیل)

سخنگوی جامعه جهانی بهایی: (حرف های بهایی زد. خوب چیکار کنه؟!)

بهایی پارازیتی: بله دارن! درست مثل ارتباطی که مسلمونا با عربستان سعودی دارن. خانومها آقایان قبله بهایی ها در اسرائیله. چرا؟! واسه اینکه پیغمبرشون در زمان حکومت قاجار و امپراتوری عثمانی به فلسطین بله به فلسطین تبعید شد، 80 سال قبل از تشکیل دولت اسرائیل. و بعد اونجا مرد و به خاکش سپردن. شد قبله مثل کعبه که در عربستان قبله مسلمونا شد. مگه مسلمونا جاسوس عربستانن!! بعدش این قدس قدسی که یه عمر تو سر ما زدین و تو هر میدونی یکی شو علم کردین و هی دور زدین و عقب جلو کردین که از کربلا بریم یا از کجا بریم بگیریمش مگه کجاست خوب تو اسرائیله دیگه! نکنه این جمهور اسلامی چی ها هم برای اسرائیل جاسوسی می کنن ما نمی دونستیم! “موسی جلودار است، نیل اندر میان است!” ای دل غافل! اینا دم ما رو هم از پشت بستن!!

پارازیت: اسرائیلی ها از شما حمایت می کنن؟!

سخنگوی جامعه جهانی بهایی: (حرف های بهایی زد)

بهایی پارازیتی: تا بترکه چشم حسود، بله! نه تنها اسرائیلی ها از بهایی ها و حقوق پایمال شده اونها در ایران دفاع میکنن بلکه همه صدو نود و نمی دونم چند کشور دیگه هم که توی اون قطعنامه دونی نیویورک زیر پاشون علف سبز شده از بهایی ها حمایت می کنن به استثنای معدودی که هنوز نمی دونن بهای ها انسان نیستن. حالا شما هی نامه های محرمانه بدین به این سازمان و اون سازمانتون و اینقدر بهایی ها رو اذیت کنین تا اذیت دون تون رو لولو ببره! یه چیز باحال تر اینه که بهایی ها به غیر از اماکن مقدس خودشون تو اسرائیل حق ندارن جای دیگه ای تو اون کشور زندگی کنن! اینم دستمزد ما بعد از اینهمه جاسوسی صادقانه! ناگفته نمونه که در دوران دفاع مقدس همین برادران رزمنده اسلام با صهیونیست ها موشک درست می کردن بزنن تو سر صدامیان کافر ولی خوب حالا ما هم مثل کامبیز دیگه چیزی نمی گیم!

پارازیت: اونوقت شما پول می دین به اسرائیل؟!

سخنگوی جامعه جهانی بهایی: (حرف های بهایی زد تازه گفت “یک شاهی” پول نمی دیم و نمی گیریم که نشون می ده قرارداد بهایی ها با اسرائیل در زمان شاه بسته شده چون الان که نوسان دلار رو عشق است)

بهایی پارازیتی: سخنگو گفت دیگه نه پول به کسی می دیم نه می گیریم. معامله پایاپای! این حرفا چیه؟! قابلی نداره! پول که هیچی حتی مثل حزب الله هم رهنمود معنوی هم نمی دیم و دریافت نمی کنیم! این اسرائیلی ها اگه بلد بودن جون خودشونو نجات می دادن مائی که از پل صراط افتادیم و قبل از رسیدن بعضی ها به رسالت یا بعد از اون، سیدخندان پیاده شدیم دیگه چه به این حرفا!

پارازیت: آقای ثابتان چرا فکر می کنین جمهوری اسلامی بهائیان رو انسان نمی دونه و حداقل حقوق شهروندی که برای بقیه قائله برای بهای ها قائل نیست؟!

سخنگوی جامعه جهانی بهایی: (باز حرف های بهایی زد)

بهایی پارازیتی: انسان نمی دونه. فقط به همین یه قسمت سوال فکر کنین ببینین تا کجای عمق وجود انسان می سوزه اونوقت! چرا فکر می کنم که انسان نمی دونه؟! برای اینکه در طول این سی سال به بزرگترین اقلیت مذهبی غیر مسلمان ایران اجازه نداده کار کنن، اخراجشون کرده، به دانشگاه راهشون نداده، مخل آسایش و رفاه روزمره اونها شده، جلوی پیشرفت اجتماعی و اقتصادی اونها رو گرفته، دویست نفرشون رو کشته، هزاران رو بازداشت و زندونی کرده بعد خسته نشده رفته قبرستوناشون رو هم خراب کرده تا شامل رافت اسلامی باشن! حالا ایرانی های بهایی چی می خواستن؟ رسمیت، برخورداری از همین حقوقی که تو همین قانون نیمچه اساسی هست و خدمت عاشقانه و خالصانه به وطنشون، به ایرانی که پیامبرشون و دینشون هم از اونجا برخواسته.

پارازیت: اینهمه بهایی ها رو تو ایران کشتن از اول انقلاب تا الان. هفته پیش رهبران تون رو به بیست سال زندان محکوم کردن که به نظر یه حکم عجیب و غریبی میاد اصلا بیست سال زندان. چرا جمهوری اسلامی نمی ذاره همه بهایی های ایران از ایران برن؟! چرا تشویق نمی کنه که برن؟!

سخنگوی جامعه جهانی بهایی: (حرف های بهایی زد)

بهایی پارازیتی: جمهوری اسلامی از این بیشتر نمی تونه تشویق بکنه! چماق رو ول کن هویج رو بچسب! سی سال فشار روی ایرانی های بهایی تا این حد کم نیست! سوال اینه که چرا ایرانی های بهایی ترجیح می دن تو ایران بمونن؟! جوابش اینه که عاشقن حواسشون نیست! میزنن تو سرشون اونوقت اینا میگن ایران گلستان می شه خاکش رشک جهان می شه! البته شایدم می ترسه این 350 هزارتا ایرونی بهایی برن پیش اون 7 میلیون بهایی غیر ایرونی بعد به جای اینکه اینا انقلاب صادر کنن فرقه ضاله صادر بشه بعد حالا همین جوریش با جامعه بین المللی مشکل دارن اونوقت دیگه خر بیار و باقالی بار کن! اگه این جامعه بین المللی یا جهانی بهایی هم بیاد اینور میدون! اونوقت کی جاسوسی کنه عزیز من؟! کی اخلال در نظم مملکت ایجاد کنه و امنیت نظام رو به خطر بیاندازه؟! چه سوالی می کنی کامبیز جان؟! الان مثلا اگه جنبش سبز رو صادر کنن پس اونوقت کی رو بگیرن؟! یه جنبه دیگه سوال تو که برام جالبه نه فقط راجع به بهایی ها بلکه همه انسان هایی که تو ایران به جرم تفاوت اندیشه یا مطالبه حقوقشون زندانی می شن اینه که شما که منتظرین تو همین یکی دوساله امام زمان ظهور کنه دیگه چرا احکام بلند مدت می دین؟! خوب اقلا تو حکمشون بنویسین تا زمان ظهور که اقلا اگه بساط جمهوری اسلامی هم تو این فاصله به نرمی یا سختی برافتاد این دم بریده های نجس ول نگردن سنگ ایران به سینه بزنن!!

پارازیت: آیت الله منتظری قبل از فوتشون گفتن بهایی ها از حقوق شهروندی برخوردارن چون به قانون عمل می کنن و مالیات می پردازند. آیا مرجع دیگری غیر از آیت الله منتظری شما در ایران میشناسید که حکمی مشابه راجع به بهایی ها و حقوق شهروندی شون صادر کرده باشه یا فتوایی داده باشه؟!

سخنگوی جامعه جهانی بهایی: (حرف های بهایی زد و منتظری را ستود)

بهایی پارازیتی: عزیز دل برادر… آیت الله منتظری جای خود ولی واقعا تو منتظری که یکی دیگه به تو بگه این بقل دستی تو که بهاییه یا هر کوفت دیگه ای،یه انسانه و حق داره؟!!! اومد و اون نگفت این بابا انسانه آخه تو خودت انسان نیستی که ببینی این انسانه؟!

پارازیت: آقای ثابتان سوال های من تموم شد. شما یک دقیقه وقت دارید که هر چی دوست دارید بگید. عین یک دقیقه رو همینجوری که هست پخش می کنیم.

سخنگوی جامعه جهانی بهایی: (کمتر از یک دقیقه حرف های بهایی زد)

بهایی پارازیتی: هیچ حرفی ندارم و این یک دقیقه رو به حرمت همه انسانهایی که به حرمت انسانی شون تجاوز شده سکوت می کنم و غصه می خورم که آخه اینه انسانیت؟!

13 اوت 2010

این گفتگوی تخیلی در خواب و پس از دیدن پارازیت محبوب نوشته شد و توسط فردی که بعد از مصاحبه اش با نورادین پیر موذن نماینده مجلس شورای اسلامی از سوی روزنامه کیهان به عنوان “يكی از افرادی كه حتی نزد ضد انقلابيون مقيم خارج كشور نيز به هواداری از صهيونيسم معروف است” سانسور شد!

زنده باد پارازیت!

Meet Iranian Singles

Iranian Singles

Recipient Of The Serena Shim Award

Serena Shim Award
Meet your Persian Love Today!
Meet your Persian Love Today!