آیا امشب میکنه، یا فردا میکنه، یا پس فردا؟

یه مشتی “عالمان” علم سیاست و “خبرگان” امور جهانی‌، هر شب در این سایت حزب الله زاییده و کاسمیی مالیده جمع میشوند و به بحث و مناظره مینشینند که، “آیا امشب اسرأئیل خواهر و مادر آخوند‌‌ها رو سرویس میکنه، یا فردا؟”

هدف واقعی‌ این گروه مزدور هم البته خیلی‌ ساده است: “توجیه وجود نکبت جاکشان اسلامی نما در ایران، و تروریست‌های وابسته به اون‌ها در سر تا سر دنیا”!

این جماعت حتی ذره‌ای دلشون به حال مردم ایران نسوخته و نمی‌‌سوزه. فقط مشغول خدمت به ارباب هستند و زمینه سازی برای‌ ظهور حضرت قایم!

البته حضرت “قایم موشک” هم که دیگه تو این دوره و زمونه نمیتونه با لوله هنگ به جنگ کفار بره. لاجرم، این “ابرمردان و شیر دختران” حالا کاملا نقاب از چهره پلیدشون بر داشته اند و غوغای “ایران باید به سلاح هسته‌ای مجهز شود” سر می‌‌دهند.

اما از سر موذی گری و حرومزدگی، راست و حسینی‌ نمیگند که هدف واقعی‌، تجهیز ملا به بمب اتمه. مزورانه مردم رو میخوان خر کنند که، “ما دلمون به حال ملت ایران می‌‌سوزه، مبادا یهو زیر پای آمریکای جهان خوار لهٔ بشه! کشور ما هم چند تا بمب اتم لازم داره که به حال صدام حسین نیفته.”

بنده عرض میکنم، “مادر به خطا ها، به جای این روضه‌های صد تا یه غاز، برید به اون ارباب‌های آخوندتون بگین که دست از صدام حسین بازی‌، تروریست پروری‌، آدمکشی و تجاوز ور دارند، تا لازم نباشه از ترس و لرز مجبور باشند که هر شب تو بغل موشک سی‌ متری و زیر بمب صد کیلو تنی بخوابند.”

ملت ایران، از فارس، ترک، کرد، لر، عرب، بلوچ، گیلک … یه بار برای هشت سال گول شما جنگ طلب‌های دیونه رو خورد … ولی‌ دیگه نمیخوره!

 

Meet Iranian Singles

Iranian Singles

Recipient Of The Serena Shim Award

Serena Shim Award
Meet your Persian Love Today!
Meet your Persian Love Today!