انگولک به جراید /15نوامبر 2010

بی بی سی -کروبی: اتاق فکر جنتی سپاه و اطلاعات است

ـ>>>>> اطاقِ اطاق که نه. درسته که چهار دیواری هست. اما این چیه؟ …… آفتابه!؟….. عزیز من اینجا که اطاق نیست. اسم اینجا موال هست. کاشی کاری گلدار هم که شده …… حالا فهمیدید اتاق فکر شپش جنتی کجاست؟ …… وای سیفون رو بکشید از بوی گند خفه شدم.

موسوی و کروبی: به مصلحت نیست دهها میلیون نفر را میکروب بنامیم

ـ>>>>> چرا شما نمی فهمید ؟ مگه نور الله رو نمی بینید که از پیشونی ایشون توپوق زده و هر کی با چراغ قوه ی خدا در بیفته ور میفته. به شما بگم هر کی با این تحفه ی متفاوت عالم خلقت ولایت عظمای فقیه و منسوب الله در زیرزمین در بیفته ، میکروب که هیچی…. خیلی خره….. گاو منه…… باید بستش به گاری…اینم شد یادگاری…… ی بده…اگه ی نداری لبه رو بده بیاد….لبه رومیزی رو میگم…..

کروبی: مجلس خبرگان زیر ساطور شورای نگهبان است

ـ>>>>> … و شورای نگهبان هم سوگلی و زیر خواب اقا نایب امام زمان فعلی در روی زمین و بزودی کهکشان از دمب اصغری گرفته تا زیر دمب اکبری میرن زیر آقامون .

کروبی: امام در مسائل حوزه دخالت نمی کرد

ـ>>>>> ….. اما در مسائل کلی تر مثل خوردن و خوابیدن و نفس کشیدن و توالت رفتن و گوزیدن خلق 3 تا نقطه (الله زشت است نوشتنش پس … و یا 3 تا نقطه) چوبکاری میکرد.

اولین قسط یارانه های نقدی به حساب ایرانیان واریز شد

ـ>>>>> و تمام ملت ایران شدن نوکر مواجب بگیر و صدقه بگیر دولت…… بیائید با همدیگه دم بگیریم: بابائی ما نان داد / بی خشخاش و بی مازاد / دیگه بابانان نداد / الی آخر……../

روزنامه جمهوری اسلامی: رفسنجانی از ‘موزه عبرت’ حذف شد

ـ>>>>> تا عبرت بگیره دیگه نگه ماست نماینده خدا در روی زمین ریگ به کفش داره!ـ

سایت حکومتی مشرق: با نزدیک شدن به ماه محرم، رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد از ابلاغ بخشنامه‌ای خبر داد که بر اساس آن هرگونه قمه‌زنی و برهنه شدن در مساجد و استفاده از مداحانی که با شیوه نامتعارف و بدون منبع، ذکر مصیبت می‌کنند، ممنوع است.
اما مداحان معروف تهران از بیانیه مرکز رسیدگی به امور مساجد انتقاد کردند و در همین رابطه سعید حدادیان و حسین سازور دو تن از مداحان معروف تهرانی این بیانیه را غیرقابل قبول خواندند

ـ>>>>> اوباش حکومتی: لخت شدن و سینه زدن و وحشی بازی و قمه زنی حق مسلم ماست

فروشگاه‌های کتاب در اصفهان اغذیه فروشی شدند

ـ>>>>> اگه کاغذش تازس اقا لطفا یک ساندویچ را لای کتاب امیرارسلان نامدار و فرخ لقا خالدار بپیچید. نمک و فلفل هم بزنید. ترش و شور شاید تو مخ من فرو بره

Meet Iranian Singles

Iranian Singles

Recipient Of The Serena Shim Award

Serena Shim Award
Meet your Persian Love Today!
Meet your Persian Love Today!