شکیرا، حیا کن

خدا بسر شاهده که اشغال نظامی کشورهای دیگر از سوی آمریکای اشغالگر کار خوبی نبوده و نمیباشد. ولیکن از قرار معلوم اشتهای طرف برای اشغال کردن هم سیری ناپذیر است و آنفدر هی چپ و راست به بهانه ها و ادعاهای متفاوت اشغال میکند رودل گرفته.

بفرمایید، این “گزارش خبرنگار دیپلماسی عمومی و جنگ نرم خبرگزاری فارس” را بخوانید تا به کنه فاجعه پُر خوری اشغالگری پی ببرید:

“شكيرا ، خواننده معروف آمريكا روز پنجشنبه در جشن بازسازی يكی از دبيرستان‌های دخترانه در پایتخت هائيتی، كه در جریان زلزله سال 2010 میلادی تخریب شده بود، شرکت كرد.

بنیاد شكيرا موسوم به “بنیاد پابرهنگان”، وظیفه اصلی بازسازی این مدرسه را به عهده گرفته است.

شكيرا در شرایطی با ادعای كمك به زلزله‌زدگان هائيتی به این کشور سفر كرده است كه پس از وقوع زلزله در این کشور، آمريكا نیز در سايه وارد شدن خسارت‌های بسیار سنگین به نیروهای حافظ صلح سازمان ملل متحد در ‌هائيتی و به بهانه امدادرسانی به زلزله‌زدگان، با اعزام نیروهای نظامی، عملا كشور‌ هائيتی را به اشغال خود درآورده و از زمین و آسمان و دریا سیطره مطلقی را بر این کشور پدید آورده و به عبارتی این کشور را در حیاط خلوتش “اشغال نظامي‌” كرد.”

تازه اینکه چیزی نیست، “خبرنگار دیپلماسی عمومی و جنگ نرم خبرگزاری فارس” سراغ مشغله جورج کلونی هنرپیشه با نسل کُشی در سودان [دوست نظام پر برکت] و دیگر جاها هم رفته و خلاصه پته همدستی هالیوود در اشغالگری را ریخته رو آب.

شکیرا، حیا کن، هائيتی را رها کن!

تبریک

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=9001141383

Meet Iranian Singles

Iranian Singles

Recipient Of The Serena Shim Award

Serena Shim Award
Meet your Persian Love Today!
Meet your Persian Love Today!