سردار پلیس اسماعیل احمدی مقدم = یک بی ناموس

تابناک:  فرمانده نیروی انتظامی، اسماعیل احمدی مقدم در كارگاه بین‌المللی حمایت از شهود و قربانیان جرم:

“در جرایمی كه به ندرت در ایران وجود دارد به طور مثال جرم تجاوز به عنف انعكاس وسیع رسانه‌ای، تولید ناامنی روانی در جامعه می‌كند …”

عجب! خسته نباشید! 32 سال “بکش بالا، بکش پایین” برای حجاب و ریختن توی خونۀ مردم برای ویدیو و ماهواره و رفتن در خونۀ مردم برای به هم زدن مهمانی و عروسی شان، مثل این که این آقا پلیسه از ماجرا پرته که در مملکت ام القراء اسلام اون چیزی که زیاد شده تجاوزه، به زن و به مرد و به جوون، به یک نفر و به چند نفر، توی خانه و توی زندان و توی ماشین و توی بیابون. ایشان فکر می کنه چند تا تجاوز گروهی به زنها باید اتفاق بیفته که موضوع از حالت “نادر” بیرون بیاد و به وضعیت “عادی” و یا “حاد” تبدیل بشه؟

32 سال حجاب اجباری، جداسازی زن و مرد، نماز جماعت، قرآن از کلاس اول، گزینش، وصیت نامۀ امام، حراست، اسلام و قرآن در رادیو، تلویزیون و هر منبری که امکانش وجود داشته، حتی در استادیوم ورزشی، حتی در نمایش های هنری، حتی در جلسات اداری، ای آقا پلیس اسلامی، ای استاد امنیت اجتماعی، ای متخصص سرکوب و از بالای پل پرت کردن و از روی معترض دست خالی با ماشین رد شدن و تیر زدن به مردم بی گناه، فرمودین این پدیده ها در ایران به ندرت پیش میان و نباید این همه شلوغ کرد؟ حواست هست که در همین 32 سال در ایران اعتیاد، فحشا، کودک آزاری، اختلاس های نجومی، و قتل و جنایت تا چه حد بالا رفته؟  با حضور تو و روسات دیگه کدوم جرایم در ایران “به ندرت” وجود دارند؟  هر چی در ملع عام اعدام کردین و شلاق زدین و دست و پا بریدین و زندان بردین هم که مثل اینکه افاقه نکرده.  وقتی نیروی انتظامی و امنیتی یک مملکت بچه های شاگرد اول کنکور دانشگاه تهرانو از طبقه های بالای خوابگاه پرت کردند پایین و زدن و کشتن و گفتند “یازهرا از ما قبول کن،” معلوم بود که اون اسلام این جنایت ها را هم دارد.  گروهبان قندعلی، ازت بیزارم.  میدونی “نا امنی روانی” واقعی رو چه کسی در جامعۀ ایران ایجاد کرده و ادامه میده؟  تو بی همه چیز پست فطرت قاتل و روسای یکسر دزد و نامردت.  تو و رهبرت و رییس جمهورت و دادستانت و رییس قوۀ قضاییه ات و رییس مجلست و نماینده های مجلست و کابینۀ وزرا و دو سه هزار تا آخوند و بسیج و سپاه پاسدارانت.  شما در ایران ناامنی روانی ایجاد کرده اید. 

واقعا که به افتخار هرچی بی ناموس جاکشه صلوات.

Meet Iranian Singles

Iranian Singles

Recipient Of The Serena Shim Award

Serena Shim Award
Meet your Persian Love Today!
Meet your Persian Love Today!