آیا دولتهای غرب تخصص در بیخانمان کردن مردم دارند؟ کله گاو هنوز در خمره است؟

آیا دولتهای غرب تخصص در بیخانمان کردن مردم دارند؟  امروز در جلوی کتابخانه شهری آمریکا بود و دیدم مردمی صف کشیده اند تا کتابخانه باز شود و آنان به داخل کتابخانه بروند. کتابخانه های آمریکا مکانی زیبا و مدرن است که با انواع واقسام کتابها وسایل آموزش دی وی دی و غیره مملو شده است. صندلی ها راحت و داشتن کامپیوتر و سایر وسایل مردم بیخانمان را مشتری دایمی کتابخانه کرده است. در سراغلب میزها کسانی کتابی باز کرده و ظاهرا مشغول کتاب خواندن هستند ولی واقعا خوابیده اند یا چرت میزنند بعضی وقتها که صدای خرپوفشان بلند میشود کارمند کتابخانه سراغشان میآید و بادادن یک کاغذ به آنان که روی آن قانون نخوابیدن در کتابخانه درج شده است از وی میخواهند یا نخوابد و یا از کتابخانه بیرون بروند. کتابخانه لوکس با داشتن اتاقهای مطالعه و کتابهای خوب برای این بی خانمان ها یک بهشت و یک محل عالی میباشد؟  بعضی از آنان چاق هستند و بعضی زنان و مردانی هستند که شاید یک عمر کارکرده و بعلت هایی بی خانمان شده اند مبلغی که بعضی از آنان از دولت میګیرند شاید کفاف اجاره یک اتاق را هم ندهد. مثلا خانه ای که بانک قسط بانکی یک هزار دلار میخواهد و تنها دو اتاق دارد و تازه مخارج بیمه و مالیات و تعمیر هم به آن اضافه میشود بعلاوه مخارج برق آب و غیره اتاقی حدود ششصد تا هفتصد دلار هزینه دارد در حالیکه درآمد خیلی از اینان زیر ششصد دلار در ماه است.

   البته شاید بعضی از این بیخانمان ها آدمهای لش و بیکاره ای بوده اند و یا دنبال عیش نوش و خوش ګذرانی های افراطی رفته و کار مرتبی نداشته اند ولی بسیاری از آنان هم انسانهای والا و کارکن و حتی بسیار تحصیکرده هستند که سیستم غارتګر آنان را دست به دهن و بی خانمان کرده است. وقتی سرمایه کسی که به بانک بدهکار است یک مرتبه شصت در صد افت میکند به این معنی است که وی تمامی پیش قسط و تمامی پس اندازش از بین رفته است. خانه اش حراج میشود  خانه ای که او مثلا ۱۵۰۰۰۰ دلار خریده و بیش از نصف آنرا هم پیش قسط داده و پانزده سال هم ماهی ۱۰۰۰ دلار قسط داده است یعنی چیزی نزدیک به ۱۸۰۰۰۰دلار قسط داده و ۷۵۰۰۰ دلار هم پیش قسط حالا قیمت خانه ۸۰۰۰۰ دلار است ولی او هنوز به بانک نزدیک به  ۱۲۰۰۰۰ دلار هنوز بدهکار است . با وجود پرداخت ۲۵۵۰۰۰ دلار به بانک خانه او به مبلغ ۵۰۰۰۰ دلار حراج میشود ولی بانک حاضر نیست که خانه را بهمان قیمت به خودش واګذار نماید بلکه میخواهد به شخص سومی حتما انتقال دهد  و شخص بی خانمان میشود؟  خوب این تخصص آمریکا در بیخانمان کردن مردم است. یک عمر کار میکنی قسط میدهی آخرش هم چون تورم نیست قیمت ها افت میکنند و همه چیزت را از دست میدهی؟  شرکتهای بیمه هم تنها صدها برګ کاغذ میدهند ولی در موقع دادن خسارت با زرنګی و شیادی از دادن خسارت فرار میکنند و یک نوع دزدان سرګردنه هستند.

 مردم هم که کارشان را از دست داده اند به دزدی و کلاهبرداریهای قانونی می پردازند.  در همین کشور که کسی که بقول یک وکیل شصت سال کار کرده است هیچ چیز ندارد و دیګری میلیارد است؟  کشورهای پیشرفته که تا بحال بیشتر سعی داشتند کشورهای دنیای سوم را بل بشو کرده غارت کنند حالا که کشورهای دنیای سوم مردمش خیز برای آزادی و استقلال برداشته مجبورند که فشار بیشتری روی طبقه متوسط خود وارد کنند.  این است که باحتمال به دنبال خیزش در کشورهای دنیای سوم دینای اول و دوم هم از بوی آزادی اقتصادی به حرکت درآیند.  مردمیکه مثلا آزادی سیاسی دارند ولی سرمایه هایشان بطور قانونی توسط دولتهایشان که مثلا انتخابی هم هستند غارت میشود  زیرا بازیګران واقعی شرکتهای میلیاردی هستند که دولتها را باسرمایه ګذاری خود انتخاب  نه انتصاب میکنند و بعد هم روی نفرات بعدی سرمایه ګذاری و تبلیغات میکنند؟  درست است که درغرب مثلا آزادی است ولی در عوض ثروت حرف اول را میزند و غارتګران با داشتن ثروتهای نجومی دیګران را بره و برده خود میکنند. سیستم بی تفاوت که اګر اموالت را هم بدزدند اګر پول وکیل نداشته باشی قانون برایت کاملا بی تفاوت است و کاری بکارت ندارد.  در آمریکا اګر پول نداشته باشی که پول وکلای خبره بدهی که اول پول میخواهند حقی از قانون نداری و هیچ کس به فریادت نخواهد رسید . یک مردم بی تفاوت و مشغول که حوصله درد دل شنیدن کسی را هم ندارند اګر هم به درد دلی ګوش کنند نظرشان این است که چطور میتوانند از بیچارګی دیګران بقول خودشان پول بسازند. 

  به امید روزی که همه دزدیهای قانونی و غیر قانونی بزرګ خاتمه پیدا کند و مردم در عدالت  و داد زندګی کنند. سیاستهای کنونی که به غارت کشت کشتار همراه است برای همیشه به زباله دانی تاریخ سپرده شود و شیادان و دزدان عظیم شان کنار ګذاشته شوند.  آنان که دنیای سوم را به آتش کشانیده اند  تا شرکتهای مواد مخدر مواد منفجره و بیمه هایشان رس مردم را بکشند و همانطوریکه رس مردم طبقه متوسط خود شان را هم میکشند.  با آرزوی اتحاد همه مردمان صالح و والا که اکنون درزیر سم غارتګران بین المللی و پادوهای ملی و محلی شان هستند  مردم را به نفرت و تفرقه مشغول میکنند وخودشان زیر رو را میچاپند البته که دست مامورین محلی شان را هم برای غارت مردم باز میګذارند  بشرط آنکه بچه های خوبی باشند. نفرت و تفرقه از پایه های اصلی کاری آنان است. بعد هم دراختیار ګذاشتن غذاهای مسموم و مصنوعی همراه بامواد نګهدارنه قوی و نیز مواد چاق کننده غیر طبیعی که انسانها را بیش ازحد خپل و ناتوان و مریض و علیل میسازند  متاسفانه هنوز مردم بخود نیامده اند تا با اتحاد باهم از دست این نوع برده داری مدرن آسایش یابند  آنان به تفرقه های دینی بی دینی و مذهب ها و مکتبهای اجتماعی الکی

خود را مشغول کرده و از اصل غافل مانده اند. درباره تصویر خانم زیبا پولدار کباب  بی پول بوی کباب یاعکس کباب 

   Dear friend In the USA these pictures are normal picture. They think the God created women to be beautiful and show this to others, evne in the churches you can see the same women. But for us Moslems backbround it is not normal. In the time I was student in Europe and saw for the first time women like that , that they live with the men without marriage, I thought they are bad. They have other cultures and they think differently. As in Africa the people are even more free as in the West. That is also their culture. We should learn to understand and know other cultures.

مقصود من شناسادن آمريکا بود تا کسي اشتباه نکند وگرنه آمریکا هم مثل هر کشوري خوبي و بدي دارد منتهي ما عادت نداريم حقايق را بگوييم زيرا برايمان مشگل ساز خواهد شد؟ شايد آمريکا براي خيلي ها خوب باشد ولي اگر وارد سيستم نباشي مسلم است که برايت مشگل هايي درست خواهد شد.

تمام آماري و ارقامی که من نوشتم واقعی است میتوانید از دیگران هم بّپرسید ولی خوب آمريکا دارای دانشگاههای بسیاری است که تقریبا دانشگاه دنبال دانشجو است و به دانشجویان هم کمک بلاعوض میکنند و یا وام ميدهند در آمریکا تورم مثل ايران نیست و اگر پولی از بانک بگیري خيلي بازنده خواهی بود زيرا جنسی که خریدی ارزش آن مرتب کم ميشود مثل خانه ولي بانک قیمت بالا میخواهد با بهره سرمايه ای که از بین رفته امیدوارم متوجه شده باشي نظر من راهنمایي و دلسوزي ما حالا شما قبول نداريد و مرا دروغگو خطاب ميکنی خوب این مشگل اجتماعی ماست شما تقصيري ندارید همه ما اینطور تربیت شده ايم که یا بی تفاوت باشیم یا همه دان و یا ظالم؟

Meet Iranian Singles

Iranian Singles

Recipient Of The Serena Shim Award

Serena Shim Award
Meet your Persian Love Today!
Meet your Persian Love Today!