بمباران گوگلی- خلیج فارس

بمباران گوگلی- خلیج فارس

نوشته شده توسط بنیانگذار سایت PersiansAreNotArabs.com

1. بمباران گوگلی یعنی چه؟

بمباران گوگلی به مفهوم تلاش جهت افزایش رتبه عبارات مختلف به هنگام جستجوی آن عبارات از طریق موتورهای جستجوگر می باشد. این اتفاق زمانی روی می دهد که تعداد لینک های صفحه مورد نظر به میزان قابل ملاحظه ای زیاد باشد.

تعداد لینک های صورت گرفته بر یک صفحه یکی از مهمترین عوامل در رتبه بندی وب سایت ها توسط گوگل و دیگر موتورهای جستجوگر بوده و موجب تعیین جایگاه آن سایت به هنگام جستجو می گردد.

2. “بمباران گوگلی خلیج فارس” یعنی چه؟

بمباران گوگلی در این مورد به مفهوم وجود تعداد قابل ملاحظه ای لینک بر روی وب سایت ها و وبلاگ هایی است که دارای نام خلیج فارس می باشند. (برای مثال، لینک کردن Persian Gulf یا Arabian Gulf بر روی صفحه http://www.PersiansAreNotArabs.com/persian-gulf/)

این کار موجب افزایش رتبه این سایت به هنگام جستجوی عبارت Persian Gulf در گوگل و سایر موتورهای جستجوگر می گردد.

3. آیا این کار قبلا نیز انجام شده است؟

بله، این تلاش قبلا نیز توسط یک وبلاگ نویس ایرانی انجام شده است. این فرد مخاطبان را به لینک کردن صفحه Arabian-Gulf.info تشویق می کند. با ورود به این صفحه error زیر مشاهده می گردد:

“The Gulf You Are Looking For Does Not Exist”

این پیام به مخاطب آگاهی می دهد که “خلیج عرب وجود ندارد”.

در حال حاضر اگر فردی عبارت “Arabian Gulf” را در گوگل جستجو کند، اولین نتیجه ای که دریافت می کند، سایت www.Arabian-Gulf.info می باشد.

4. چرا یک کمپین دیگر شروع کنیم؟

جدال میان نام خلیج فارس و خلیج عرب، موضوعی است که طی سال های اخیر مورد توجه عموم قرار گرفته است. در حال حاضر چندین وب سایت با صاحبان غیر ایرانی، از تکنیک های مشابهی استفاده نموده و سایت خود

را در جایگاه بالاتری در رتبه بندی ها قرار داده اند.

5. نتیجه چی؟

سایت PersiansAreNotArabs.com که در سال 2007 تاسیس شده، در رتبه بندی کلمات کلیدی متداول در درجه بالایی قرار گرفته و برای بسیاری از آنها در رتبه 1 قرار داده، همچنین همانطور که در ادامه مشاهده می گردد، تاکنون بیش از 60500 لینک بر روی صفحه اصلی http://www.persiansarenotarabs.com دریافت کرده.

در حال حاضر جایگاه این سایت در رتبه بندی ها به هنگام جستجوی عبارت “Persian Gulf”، در صفحه دوم گوگل در میان 12400000 نتیجه قرار دارد. (صحت این مطلب را می توان با جستجو در گوگل جویا شد)

به بیان دیگر این سایت در میان دیگر سایت های غیرایرانی دارای پتانسیل بالایی جهت رتبه بندی به هنگام جستجوی عبارت “Persian Gulf” می باشد.

تاکنون ما 80% کار را انجام داده و جهت کسب 20% باقی مانده، نیاز به کمک شما داریم. به حفظ نام تاریخی خلیج فارس کمک کنید

جهت کمک به حفظ نام “خلیج فارس” لطفا:

1. بر روی سایت زیر لینک کرده : http:/www.PersiansAreNotArabs.com/persian-gulf

و بر روی صفحه فیس بوک، twitter و دیگر شبکه های اجتماعی تان، دوستان و آشنایان خود را به لینک دادن به این صفحه تشویق نمایید.

2. همچنین با لینک کردن به صفحات ما در وبلاگ ها و وب سایت های مختلف، به گسترش این نام و حمایت از کمپین ما کمک کنید.

در اتحاد – قدرت و نیروی بیشتری برای کسب آنچه یک فرد می خواهد نهفته است،

بیایید همانند یک تیم عمل کنیم!

Meet Iranian Singles

Iranian Singles

Recipient Of The Serena Shim Award

Serena Shim Award
Meet your Persian Love Today!
Meet your Persian Love Today!