برخوردهای شیادمآبانه و دوگانه در مورد سکس و میعارهای محلی ملی در این باره.

برخوردهای شیادمآبانه و دوگانه در مورد سکس و میعارهای محلی ملی در این باره. امروز جهان با وجود اینترنت و ساتالایت بسیار کوچکتر شده است ولی با این حال متعصبین مذهب های مختلفه و یا به علتهای ندانستن ها و وارد نبودن به علوم جدید برای هم خط نشان میکشند ویکدیگر را کافر و یا جانماز آبکش و مدعی و شیاد دینی  حقه باز و روحانی شکم باره و غیره نام گذاری میکنند   بی دین ها مدعی دینهای را انسانهای دورو شیاد حقه باز میدانند البته بعضی از آنان را  که اخلاق را کنار گذارده و از دین به عنوان حربه ای کارآمد سو استفاده میکنند آنان مردمان ساده دل را گول میزنند و از آنان چون نردبانی برای ترقی و جمع ثروت برای خودشان استفاده یا سو استفاده میکنند.  مسلمانان مثلا متعصب که حتی قرآن کریم را هم با دقت و با ترجمه نخوانده اند و تنها نام مسلمانی را یدک می کشند و عملا چشم به دهان ملاهایشان هستند که هرچه آنان بگویند اطاعت کنند و اجرا نمایند  اگر ملا مردی خدا دوست و دلسوز و دانشمند باشد مسلم است که پیروان خود را براه خوبی هدایت میکند ولی اگر بدجنس تمامیت خواه شیاد باشد که در آنصورت حساب معلوم است ,

 پیروان یا مقلدان ساده دل خود را برای منافع شخصی خود به خدمت میگیرد و آنان را برای اجرای دستورات نا سالم خود شست شوی مغزی میدهد و آنان را براه ناصواب میبرد.  اصل در اینمورد نداشتن علم کافی است و اینکه بعضی ها باصطلاح نخوانده میخواهند ملا بشوند. و با دانش بسیار ناقص و کمی که دارند خود را علامه دهر عقل کل میدانند و دین خود و باور خود و فکر خود را بالاتر و ارجمند می پندارند.  آنان فکر میکنند که با تخطیه و بقول خودشان حمله و بی آبروکردن دیگران بر فضل و دانش خود گواهی میدهند و براحتی به دیگران تهمت زده آنان را کافر و یا زندیق و مرتد و غیره میخوانند که اگر دقت کنید میگویند که حتی مولوی شاعر و استاد گرانمایه اسلامی هم از دست این ملایان بیسواد و پرادعا دلی خون داشته است و گویا بارها مورد تعرض آنان واقع شده است. در صورتیکه میدانیم که امروز همه از با دین و بی دین در برابر عظمت و زیبایی فکر او سرتعظیم فرود میآورند یا حتی حافظ  هم در این جانماز آبکش های حقه باز دلش خون بوده است.  اکنون هم موضوع سکس و سایر امور معمولی انسانها مورد تعرض و سیاست و غارتگری هست. هر ملت و قومی برطبق سنت های خود به سکس نظری خاص دارد و واضح است که سنجیدن هر سنتی با معیاری دیگر خارج از انصاف و مروت است. 

 مثلا هنگامیکه من برای تحصیل وارد آلمان شدم ودیدم که مرد زن همدیگر را می بوسند و همدیگر را درآغوش میگیرند و یا حتی بدون داشتن قباله ازدواج با هم در یک اتاق میخوابند و با معیارهای آنزمان بسیار بازتر و بقول معروف لختی تر و بدون پوشش های کافی در مجامع حضور میرسانند به نظر من همه آنان کم بیش فاحشه بودند.  آزادی جنسی که آنان داشتند برای من عجیب بود و با معیارهای ما حماقت دختران بود که به سادگی با مردان هم بستر میشدند. مسلم است که اینکار ها با معیار ایرانی آن زمان کاری زشت بود و غیر قابل اغماض؟  بعدها که با مردم بیشتر آشنا شدم آنان گفتند ما عشق همراه با محبت وسکس را همه را باهم داریم و احتیاج نداریم که مثل شما در نوجوانی و جوانی خود ارضایی کنیم تا درسن های بالا ازدواج کنیم ولی شما بیماری روانی میشوید چون خود ارضایی میکنید و یا هم جنس بازی می نمایید ویا حتی به محارم خود تجاوز میکنید.  درست یادم هست که در شبهای پنج شنبه که من در کلاس هشت بودم بچه های از ترس لات لوتهای شهر نو با هم بصورت گروهی به دنبال هم ریسه میشدند و به شهر نو میرفتند تا خودشان را از اسپرمهای فراوان خلاص کنند.  دانشجویان آلمانی بمن میگفتند که با سرکوب کردن و منحرف کردن عشق و سکس شما منحرف هستید.  باز یادم آمد که بچه های همکلاس من که جرات رفتن به شهرنو را از ترس بیماریهای جنسی نداشتند با مرغ  گوسفند و گوشت و کیسه های پلاستیکی پراز روغن ویا آب داغ خود شان را خالی میکردند. 

حتی شنیده بودم که بعضی از بچه های با زنان شوهر داری که دارای شوهرهای بسیار مسن هستند رابطه جنسی دارند.  و یا بچه های ثروتمند پدرمادرشان برایشان کلفتهای جوان خوبرو میآورند تا با آنان مشغول باشند. و بچه های تعریف میکردند که کلفت میگفت که اگر پسر خوب و حرف شنویی باشند شب در زیر  زمین یا اتاق خواب به او نشان میدهد.  آنان میگفتند که این خود ارضایی ها شما را خنگ  و عصبی و ناراحت میسازد که یا به پدر مادر خود پرخاشگری میکنید یا با دیگران در گیری پیدا میکنید. یادم میآمد که یکی از دکتران متخصص اعصاب و روان آقای دکتر جمشیدی بهر مریض جوانش میگفت که از خود ارضایی و لای پایی دست بردارد و سکس کامل داشته باشد ویا ازدواج کند.  شاید این مشگل برای ثروتمندان مشگلی نبود زیرا هم براحتی میتوانستند خانمهای گرانقیمت را به خانه ببرند که مثلا تمیز بودند ویا حتی ازدواج موقت یا دایم کنند مشگل سر بچه های طبقه متوسط و فقیر خالی میشد که نه توانایی پرداخت مبالغ سنگین را به خانم ها عفیف داشتند و نه میتوانستند خودشان را راضی کنند که با زنهای شهرنو مقاربت داشته باشند. مثلا میگفتند که وقتی مستراح دبیرستان دخترانه ای خالی میکردند شمع های بسیاری در آن جا پیدا کردند.  من دیده بودم که دختران هم خودشان را به چیزی میمالند و یا باهم بازی میکنند.  و یا روزی دیدم که مادر دخترش را که توپی را لای رانهایش گذاشته بود و خودش را به آن می مالید مورد سرزنش قرار داده که همین کارها را کردی که لاغر شده ای و چشمانت کم سو شده است.  حالا بچه آلمانی بمن میگفتند که این شما هستید که کثیف و مریض و غیر عادی و بی اخلاق هستید و اینجا هم که میآیید میخواهند دختران مارا حامله کنید ولشان کنید و به کشورخودتان برگردید وبا دختری دست نخورده مثلا یا باکره عروسی کیند. 

 بارها استاد ما در سرکلاس گله کرده بود که شما شرقی ها اخلاق ودین ندارید دختران مارا بلند می کنید بدون عشق با آنان مقاربت میکنید بعد هم آنان را ول میکنید و پی کارتان میروید؟  البته من در آنموقع به استاد اعتراض کردم که دختران شما آنقدر ابله نیستند که خودشان را لو بدهند اگر پسر آلمانی گیر نیاوردند با پسر ثروتمند شرقی روی خوش نشان میدهند غافل از اینکه این گونه افراد اگر بتوانند با دختران شرقی فقیر هم همین کارها را میکنند مثلا کلفت های فقیر را که والدین آنان استخدام کرده اند  می گایند و بعد ول میکنند؟ از آن بعد من دیگر به زنان ودختران آلمانی به چشم بدکاره و یا فاحشه نمی نگریستم.  باز یادم آمد که هنگامیکه در دانشگاه تدریس میکردم  دخترانی به من میگفتند که با وجود اینکه آنان شوهر کرده اند دوست ندارند که با شوهران خودشان عمل جنسی انجام دهند و گفته اند که اگر آنان را واقعا دوست دارند باید از سکس صرف نظر کنند بعد خودشان هم اضافه میکردند که بیچاره احتیاج به سکس دارد و من اینرا می فهمم ولی من از سکس متنفرم؟ درهنگامیکه در آفریقا شرقی معلم بودم میدیدم که پسرها براحتی بسوی دختران میروند و بدون مکالمه زیادی دست آنان را میگیرند و به اتاق خودشان می برند و آنان را آبستن میکنند؟  دختر آبستن به خانه پدری میرفت و پدر این کار را طبیعی میدانست و حتی از دختر نمی پرسید که پدر طفلی که قرار بزایی کیست؟ آزادی جنسی در آفریقا بمراتب بیشتر از اروپا و غرب است و مردم آنرا عملی کاملا طبیعی میدانند. 

 در صورتیکه در تهران یادم است که همسایه ما میخواست دخترش را که یواشکی کسی را بوسیده بکشد و یا پدری دیگر میخواست دختر خود را که گویا حامله شده بود به دار بزند؟   یک روز دوست آفریقایی من میگفت که شما غربی ها ( مارا غربی میدانند) وحشی هستید زیرا برای خوردن خوراک که خدا به شما دست داده از چنگگ و فلزات استفاده میکنید  و با آهن غذا میخورید؟  در صورتیکه میتوانید دستهای خود رابشویید و با آرامش بدون بکار بردن آهن و فلزات غذای خود را بخورید. یک دوست من میگفت که این اروپایی ها خیلی کثیف هستند و خودشان را بعد از توالت یا خالی کردن شکم شان با کاغذ پاک میکنند؟  یادم هست که ارامنه ایران هم از کاغذ روزنامه برای پاک کردن خودشان استفاده میکردند.  در صورتیکه غربی ها هم درست عکس اینرا میگفتند که شما مدفوع خود را با دست خود تماس میدهید وبعد باآب آنرا میشویید؟  اکنون هم کشورهای ما پراز مشگل است  دیکتاتور ها خود را خدای میدانند ومقدس و به مردم میخواهند به زور و یا با دادن پول حکومت کنند. درصورتیکه در اسلام داشتن حتی حلقه تلا ازدواج برای من گویا منع شده است آنوقت شیوخ اسلامی در هواپیماهای ساخته شده از تلا که از پول دزدی و غارت کردن ملتهایشان تهیه شده است پرواز میکنند.  و یا درحالیکه خرید یک انگشتر تلای سفید برای مردم عادی بسیار سنگین است مرد عرب شیخ در اتوموبیل نبز ساخته شده از تلای سفید ویا نقره خالص سواری میکند؟

 گویا که خمس زکات نداده است.  و بسیار مشخص است که اینان دانشمند مخترع و فیلسوفهای بین المللی نیستند بلکه تنها حاکمانی ظالم هستند که با تکیه برسادگی و جهل مردم برسر آنان سوار شده سرمایه های ملی شان را غارت و خرج شهوت رانی و فساد و تجمل های افراطی میکنند در صورتیکه در اسلام اصراف هم حرام است  ملایان هم سکوت اختیار کرده اند و آنان را راهنمایی نمی کنند. اسنادی که رو شده است نیز نشان میدهد که روحانیون اسلامی اغلب جیره خوار کشورهای اروپایی بوده اند ؟  کمبور دانشگاه  کار  بیمارستان فقر عمومی بی دانشی جهل  تمامیت خواهی و حتی نادانی در باره دین اسلام  مردم را بجان هم انداخته و تفرقه های مرد افکن که باحتمال مورد نظر اربابان هست را بوجود آورده است. سنی کشی شیعه کشی بهایی کشی  و… جنگ هفتاد دوملت همه عذر است      بنه   چو حقیقت نیافتند ره افسانه زدند.  رهبران اسلامی درکاخهای هزار یکشبی زندگی میکنند حرمسرا هایشان مملو از دختران و زنان جوان و زیبا دست چین شده بین المللی است و فرزندان  بیگناه مردم را اخته کرده و به کار حفاظت مثلا ناموس های خود گذارده اند. میگویند که ناصرالدین شاه هشتاد زن  داشت و بهمین تعداد هم پسران را بیضه هایشان رابریده یا کوبیده بود تا از ناموس وی حفاظت کند؟ و اینکار را ملایان آن زمان شاید اسلامی میدانستند وچون جیره خوار بودند دم نمی زدند.  

 حالا هم جوانان ما چشمان را به فساد  دزدیهای  تباهی روشوه خواری   تمامیت طلبی و بی دانشی و بی فرهنگی و عقب افتادگی ما بسته اند و دنبال بهانه جنسی میگردند که دختران مارا بیشتر از این خانه نشین کرده و درچادر و مقنعه و یا برقعه بپیچند. آنان از ورزش و آزاد بودن نسبی لااقل در حد پسرانم هم محرومند. آنان دیدن یک عکس بی حجاب را فحشا میدانند ویا شنا کردن پدری با دخترش را گناه میپندارند؟   خوب محرومیت کشیده اند و نمی توانند که کمی راحتی و ورزش و بازی دیگران را هم تماشا کنند. درحالیکه ثروتمندان شرق در شهوت و عشق عشرت و کام جویی و اصراف لهو لعب گوی سبقت را هم از همتایان غربی خود هم ربوده اند. آنان در حمامهای ساخته شده از عاج فیل بعد از جماعهای طولانی خود غسل جنابت میکنند؟  و دمار از روزگار دختران زیبای در میآورند و هرشب ممکن است چندین بکارت را بردارند ولی به همان جوانان تعلیم ریاضت جنسی میدهند  آنان فراموش میکنند که قدرت جنسی را همیشه نمی توان کنترل کرد بخصوص اگر به عشق و محبت بستگی نداشته باشد.  آنان که خود غارتگر است دستور قطع دست دزدی را که لقمه نانی دزدیده است را میدهند ولی خودشان از مکافات مصون هستند.  آنان به جوانان محروم که بخود ارضایی مشغولند وعده وعید حوریان چهل متری بهشت را میدهند که هم جماعی هفتاد سال طول میکشد و بعد هم حوری دوباره دوشیزه میشود. آنوقت همین جوانان افسون شده همه این گناهان عظیم را نمی بینند بلکه به فردی اعتراض میکند که عکس زن زیبایی را در اتاق دارد؟ یا با دختر خود در استخر شنا میکند؟

  و به آن شخص همه نوع تهمتی میزنند؟  آیا همین کار دورویی نیست؟  آیا تفرقه نیست  ؟   همه میدانیم که اسپرم در بدن جوانان ایجاد میشود و بایست خالی شوند این جبر طبیعت است و یا روزگار  مثل غذا خوردن  البته شاید کسانی بتوانند با ریاضت جلوی حتی میل خوردن خوراک را هم بگیرند مثل مرتاض های هندی . ولی آیا خدا این نیروی عظیم را به ما داده است تا آنرا سرکوب کنیم و عواقب بد آنرا بپذیریم؟ آیا اینکارها غیر عادی و غیر بهداشتی نیست؟  اینکه جوانان خود مان را با وعده حوری بهشتی به کام مرگ بفرستیم و برای منافع خود آن ساده دلان را قربانی کنیم آیا کاری درست است؟ اگر عمل جنسی کاری نکوهیده است پس در بهشت هم بایست نکوهیده باشد یانه؟

با سلام

مبلغ 2000ميليارد تومان از اختلاس اخير به صندوق بانك مركزي بازگشت.

مي ماند يك ياعلي ديگر تا 3000 ميليارد بطور كامل باز گردد

طبق آخرين خبراز شبكه راديو صداي جمهوري اسلامي ايران مورخ پنجشنبه 30/06/90 ساعت 7 صبح تاكنون تعداد 2500000 نفر براي زيارت حج عمره ثبت نام نموده اند كه از قرار هر نفر هشتصد هزار تومان

ميشود 2000 ميليارد تومان. ميماند يك يا علي ديگر تا مبلغ اختلاس شده بطور كامل باز پرداخت شود. از ملتي فهيم ،شجاع، قدرشناس، ازخودگذشته بي نهايت سپاس گذارم كه مارا در اين امر ياري نمودند.

ستاد مبازه با مفاسد اقتصادي كشور

 

 

پدری دست بر شانه پسر گذاشت و از او پرسید:تو میتوانی مرا بزنی یا من تورا؟

پسر جواب داد:من میزنم

پدر ناباورانه دوباره سوال را تکرار کرد ولی باز همان جواب را شنید

با ناراحتی از کنار پسر رد شد بعد از چند قدم دوباره سوال را تکرار کرد شاید جوابی بهتر بشنود. … …

پسرم من میزنم یا تو؟

این بار پسر جواب داد شما میزنی؟

پدر گفت چرا دوبار اول این را نگفتی؟؟؟

پسر جواب داد تا وقتی دست شما روی شانه من بود عالم را حریف بودم ولی وقتی دست از شانه ام کشیدی قوتم را با خود بردی

 

Meet Iranian Singles

Iranian Singles

Recipient Of The Serena Shim Award

Serena Shim Award
Meet your Persian Love Today!
Meet your Persian Love Today!