دلالی دختران ایرانی در دبی

دشمنی نظام پربرکت با دسترسی ایرانیان به اخبار سانسور نشده و آن دسته از شبکه های ماهواره­ای فارسی زبان مستقر در خارج که در کنترل ندارد بر کمتر کسی پوشیده است.

ارسال پارازیت از کوبا، بکارگیری تجهیزات وارداتی روسی که بشدت برای سلامتی شهروندان ایران مضر میباشند، از در و دیوار مردم برای تخریب دیش­های گیرنده ماهواره بالا رفتن و هزار و یک جور دیگر عملیات موفق نبوده.

اکنون مدتی است که مأمورین “ام القرای اسلام” بر شدت ترور شخصیت صاحبان، مدیران و پرسنل ماهواره­ها افزوده اند. ناگفته پیداست که اکثر این عملیات از نوع مألوف “فرهنگ” اسلامیستهای مدعی اخلاق حسنه میباشد، آخرین نمونه:

سرویس فرهنگی جام نیوز:

نادر رفیعی مدیر شبکه لس آنجلسی امید ایران قبل از مهاجرت به آمریکا و اقدام بهتأسیس شبکه ٢٤ ساعته امید ایران با همدستی مصطفی افشاروند، برای کسب درآمد بیشتر به دلالی دختران در دبی مشغول بوده است .

رفیعی دخترهای جوان را در ایران اغفال کرده و با وعده کار و درآمد زیاد و مهاجرت به آمریکا به دبی می برد و بعد از بی حیثیت کردن آنها را به عنوان برده جنسی در اختیار کاباره ها و عربهای متمول قرار می داد و یا در ازای پول هنگفتی آنان را در اختیار خوانندگان قرار می داد تا در موزیک ویدئو ها استفاده شوند.”

تبریک

Meet Iranian Singles

Iranian Singles

Recipient Of The Serena Shim Award

Serena Shim Award
Meet your Persian Love Today!
Meet your Persian Love Today!