دوبله سری جدید یکی از پربیننده ترین برنامه های تلویزیون بی بی سی آغاز شد

video[http://www.bbc.co.uk/persian/tv/2011/04/110407_l42_vid_doctor_who_promo.shtml]

از این صفحه می توانید به مجموعه “دکتر هو” بپیوندید:http://www.facebook.com/pages/%D9%85%D8%AC%D9%85%D9%88%D8%B9%D9%87-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D9%87%D9%88-BBC-Persian-Dr-Who/176142362436386

دکتر هو شخصیتی تخیلی از نسل اربابان زمان است که هر چند سال به صورت انسانی دیگر تجدید حیات می‌کند. او که در اصل ساکن سیاره “گالیفری” است، درماشین زمان خود که “تاردیس” نام دارد در فضا و زمان سفر می‌کند و مانند قهرمانی افسانه ای مشکلات و معضلات مردم زمین و کرات دیگررا حل می‌کند.
تولید مجموعه دکتر هو در بی بی سی قدمتی تقریبا پنجاه ساله دارد و بخشی ویژه از خاطرات نسل های مختلف مردم بریتانیاست تا کنون یازده هنرپیشه صاحب نام در نقش دکتر هو ظاهر شده اند که “دیوید تننت”، یکی از صاحب‌نام‌ترین بازیگران سینما و تئاتر بریتانیا، یکی از آنهاست.
نام این مجموعه در فهرست رکوردهای گینس هم ثبت شده چون تنها مجموعه تلویزیونی علمی تخیلی است که توانسته برای مدتی تقریبا پنجاه ساله طیف گسترده ای از مخاطبان را به خود جلب کند. علیرضا واصفی، همکار ما در بخش دوبله، که در این سری به جای دکترهو حرف می زند پس از دیدار از نمایشگاه دکترهو که اخیرا در لندن برگزار شد گزارشی از این برنامه و دوبله آن تهیه کرده که دیدن آن به اطلاعات شما از این سریال می‌افزاید. 

Meet Iranian Singles

Iranian Singles

Recipient Of The Serena Shim Award

Serena Shim Award
Meet your Persian Love Today!
Meet your Persian Love Today!