امیر طاهری؛ تبریک

در حالیکه ایران “بزرگترین زندان روزنامه‌نگاران جهان” است و “جهنم روزنامه نگاران جهان“؛ در کشورهای آزاد که لیاقت سالاری معیار است، حضور ایرانیان در رسانه ها بسیار پررنگ میباشد.

در کنار آن غم جانکاه در ایران، این خوشحالی از موفقیت افتخار آفرین و مباهات آمیز ایرانیان در جهان آزاد نوید آنرا میدهد که پس از آزادی ایران از دست نظام پربرکت مسلمین “اصلاح طلب” و غیره، ؛ رکن چهارم دموکراسی در دستان توانا و کار کشته خواهد بود.

رادیو فردا:

“جایزه «پرس اواردز» که به «اسکار مطبوعات» شهرت دارد، سه‌شنبه شب گذشته، در مراسمی در لندن به امیر طاهری، تحلیل‌گر سر‌شناس ایرانی، …اعطا شد.”

امیر طاهری میگوید:

“خوش‌بختانه می‌توانم بگویم در حال حاضر بسیاری از روزنامه‌نگاران جوان ایرانی در سراسر دنیا حضور دارند.

۳۰ سال پیش من تنها روزنامه‌نگار ایرانی بودم که در مطبوعات بین‌المللی مطلب می‌نوشتم، اما در حال حاضر صد‌ها روزنامه‌نگار جوان ایرانی هستند در رادیو‌ها، تلویزیون‌ها و روزنامه‌ها. از ژاپن گرفته تا آمریکا، من هر جا می‌روم می‌بینم گروه روزنامه‌نگاران ایرانی حضور دارند و در آینده بدون تردید جوایز متعدد دیگری را هم خواهند برد.

… من این جایزه را در فراز کوتاهی به همه روزنامه‌نگاران ایرانی اهدا کردم در داخل ایران که سعی می‌کنند به‌رغم شرایط دشواری که برای روزنامه‌نگاری در ایران وجود دارد تا آنجا که می‌توانند بهترین کار را عرضه کنند.”

تبریک

Meet Iranian Singles

Iranian Singles

Recipient Of The Serena Shim Award

Serena Shim Award
Meet your Persian Love Today!
Meet your Persian Love Today!