رده بندی المپیک مساوی با قدرت اقتصادی کشورها – تعصب جاهلانه مقامات جمعوری اسلامی

مجری جام جم نسبت به امریکا

جمعه شب بوقت کانادا در برنامه جام جم | المپبک امروز ” جوادی مجری برنامه در یک واکنش غیر منطقی به همکار خود که گغت امروز امریکا با 21 طلا در راس جدول رده بندی ایستاده است گفت این بخاطر اتفاقات عحیب و غریبی است که افتاده است مثلا جودوکار زن 85 کیلو امریکا برا ی اولین بار طلا گرفت . یا مایکل فلیپس دوباره طلای دیگری گرفت.

جام جم بهتر است بجای تعصب بیهوده به کارشناسی ضعف تیم ایران بپردازد . براستی اگر قرار بود دعای مردم مخصوصا
د رماه مبارک رمضان اثری در رده بندی تیم ها داشته باشد بایستی تیم ایران رده اول دنیا می شد
بنابراین یا دعای مردم بی اثر است یا دعا تاثیر ی ندارد و از ان در ورزش ایران سو استفاده می شود .

چگونه وزنه بردار ایران کیانوش رستمی که در اثر حذف دو ورزش اول جهانی به سکو میرود اما و اگر ندارد.

وقتی بوکسور ایرانی اوت می شود به سرعت داور را مقصر و انرا یک توطته می دانند که کوبا بدلیل نفوذش در کنفدراسیون بوکس جهانی دارد . بنظر می اید این فرهنگ غلط که از ابتدای انقلاب توسط مقامات تبلیغ شده است که هر شکست ورزشی ایران در میادین بین المللی نتیحه توطئه جهانی است . این فرهنگ به مربیان هم انتقال یافته است .

وقتی که تیم های قدر چین و اندونزی از بدمیینتون بدلیل عدم رقابت جدی برای پیروزی حذف می شوند این مسایل توطته جهانی قلمداد نمی شود .

ایا زمان ان نرسیده است که مقامات ورزش جمهوری اسلامی شکست ها را که بدلیل عدم مدیریت و برنامه ریزی بپذیرند و اینقدر به فرهنگ دروغ و ریا و تلقین دعا و خدا و امام زمان در مسابقات ورزشی دامن نزنند .

وقتی فرمانده بسیج می گوید اگر تیم ملی نماز شب بخواند می تواند تیم برزیل را هم شکست بدهد یک توهین به شعور مردم دین داردو به دین هست . زیرا اگر اینطور بود باید امام جمعه ای که تقوایش بالاست فوتبالیست خوبی هم در می امد و یا حوزه علمیه قم بهترین تیم فوتبال را در بین طلبه های خود که با این ورزش بیگانه نیسند در لیگ برتر ایران داشت .

زمان عوام فریبی به پایان رسیده است بجای خرج کردن از کیسه ائمه و پیامبر اسلام به برنامه ریزی و مدیریت اصولی روی اورند ..

نتیجه المپیک لندن که اتفاقا با شیهای قدر ماه رمضان امسال همراه خواهد بود نشان خواهد داد که باوربه خدا و دین و یا بی دینی مانند چین می تواند در روحیه یک ورزشکار به طور فردی از نظر روانی داشته باشد . با این شیوه نمی توان نتایج خوبی در المپیک کسب کرد.

جدول رده بندی مدالها بخوبی نشان از قدرت اقتصادی کشورها ، موقعیت سیاسی ان ها د رجهان دارد . نمی توان کشور فقیر و بدون مدیریتی بود و در میدانهای جهانی در رده های بالا.

البته این پیروزی های بسیار ناچیز و دلخوش کنک ها مانند نوشاد عالمیان- پینگ پنگ را باید نتیجه کار مربی کره شمالی دانست .
تیم دومیدانی زیر نظر مربیان روس و دیگر کشورها. تیم والیبال زیر نظر مربیان اروپایی – تیم وزنه برداری جدیدا توانسته است دو مربی به عمان و قطر اعزا م کند بقیه تیم ها مربی خارجی دارند

Meet Iranian Singles

Iranian Singles

Recipient Of The Serena Shim Award

Serena Shim Award
Meet your Persian Love Today!
Meet your Persian Love Today!