نابودی اسرائیل

“اولین سالگرد شهادت حسن طهرانی مقدم پدر موشکی ایران و رسیدن موشک های ایرانی به قلب رژیم صهیونیستی؛ جایی که این شهید بزرگوار و مبتکر ایرانی آرزوی نابودی آنرا داشت:

… با شروع درگیری اخیر جهان شاهد قدرت نمایی حماس در زمینه حملات راکتی بود که شاید بتوان گل سرسبد آنها را سامانه ایرانی فجر ۵ اعلام کرد.

از سوی دیگر دقت فجر در اصابت به پارلمان رژیم صهیونیستی، اتفاقی است که باید در جای خود به آن پرداخت.

موشک‌های فجر ۵ که بی‌تردید از ابتدایی‌ترین موشک‌های ساخت جمهوری اسلامی محسوب می‌شود، قدرت رژیم صهیونیستی و سامانه دفاع ضدموشکی این رژیم و آنچه را که خود گنبد آهنین می‌نامندش به سخره گرفته است… و فرود صدها موشک فجر ۵ را نظاره‌گر است.”

به عبارت دیگر؛ حضرات نتنها اقرار میکنند که بر خلاف دستور صریح شورای امنیت سازمان ملل، موشکهای تهاجمی در اختیار تروریستهای حماس قرار داده و مسئول خونریزی های وحشتناک اند، بل، آرزوی آنان با آلت فعل قرار دادن مردم فلسطین، “نابودی” کلیت یک کشور عضو سازمان ملل نیز میباشد.

سئوال:

بجز حمایت حیاتی در زمان جنگ عراق علیه ایران و داشتن همبستگی و دوستی تاریخی، اسرائیل چه هیزم تری به ایران و ایرانی فروخته که باید نابود شود؟

پیدا کنید جنگ طلبان را.

تبریک

پ.ن. در کنفرانس “مخالفان” رژیم اسد در تهران، حاج آقا وزیر امور خارجه حضرات که در سوری کُشی همدست بعثی ها هستند از جمله گفته که به مخالفین اسد نباید سلاح داده شود و همزمان حاج آقا رئیس مجلس حضرات گفته باید به حماسیون سلاح داده شود. قربون برم خدا رو، یه بام و دو هوا رو.

Meet Iranian Singles

Iranian Singles

Recipient Of The Serena Shim Award

Serena Shim Award
Meet your Persian Love Today!
Meet your Persian Love Today!