تحمیل جنسیت به کودکان در جمهوری جهنمی اسلامی

به مناسبت “عاشورای حسینی” و نقدی به فرهنگ شیزوفره ی ایرانی، و تاریخ شیعه-اسلامی-آریایی، که سرکوبگران خود را “شهید” میپندارد و در ظلمت بسر میبرد.

—————————–

یک خبر کوتاه از آمار ازدواج کودکان زیر ١٠ سال در ایران ، و مقاله کوتاه تری در نقش و عملکر حجاب اجباری در جنسیت دادن به دختر بچه ها.

خوانندگان محترم را به خواندن این خبر و سپس نظر کوتاه در مورد: حجاب اجباری کودکان و تحمل جنسیت به کودکان، جلب میکنم.

—————————–

تبدیل کودکان به کالای جنسی توسط حجاب

از نظر اسلام و مسلمانانی که حجاب را قبول دارند، زنان باید برای جلوگیری از تحریک جنسی مردان، خود را بپوشانند. در واقع حجاب در ارتباط تنگاتنگ با ارتباط جنسی قرار دارد. از آنجا که در اسلام دختران از سن نه سالگی بالغ محسوب می شوند و ارتباط جنسی با آنان مجاز است، آنها نیز موظفند از این سن موازین حجاب اسلامی را به جا بیاورند. کم نیستند مسلمانانی که این را هم کافی نمی دانند و به فرزندان مونث خود از سنین بسیار پایین تر، حتی یک سالگی، حجاب را تحمیل می کنند. چنین پدیده ای نه تنها در ایران و کشورهای عربی و امثالهم به چشم می خورد، بلکه در بین مسلمانان مقیم اروپا نیز قابل مشاهده است.

از آنجا که دلیل حجاب، جلوگیری از تحریک جنسی مردان ذکر میشود، با دیدن حجاب آگاهانه یا ناخودآگاه مسئله ارتباط جنسی با فرد محجبه در ذهن آدم تداعی میشود. به این گونه حجاب یک کودک این موضوع را تداعی میکند که او هم از نظر جنسی باعث تحریک جنسی مردان می شود و باید خود را بپوشاند، و اگر خود را نپوشاند، باعث تحریک جنسی خواهد شد. با این کار، کودک هم در چشم دیگران و هم از دید خودش از همان سنین پایین تبدیل به یک کالای جنسی می شود.

http://azadeh-sepehri.blogspot.de/2012/11/blog-pos…

———————————-

ثبت ۷۵ ازدواج دختران و پسران زیر ده سال

يس سازمان ثبت اسناد و املاك با وجود اعلام مديركل ثبت احوال استان تهران مبنى بر ثبت ازدواج ۷۵ دختر يا پسر كمتر از ۱۰ سال تهران، تاكيد كرد: ثبت ازدواج پايين ‌تر از سن قانونى براى دختران و پسران، بدون حكم دادگاه تخلف است و در صورت مشاهده يا گزارش بى‌شك با آن برخورد مى‌شود.
ایلنا : احمد تويسركانى، درباره ثبت تعدادى ازدواج كمتر از سن قانونى در تهران، اظهار كرد: بيان كردن كلى اين موضوع مشكلى را حل نمى‌كند، بايد مصاديق اين نوع ازدواج‌ها اعلام شود تا بررسى‌هاى لازم در مورد آن صورت گيرد.

وى با بيان اينكه بايد تخلفات به صورت موردى اعلام شود، تاكيد كرد: از ازدواج‌هاى دختر و پسرهاى كمتر از سن قانونى اطلاعى ندارم و نمى‌دانم كدام مسئول در ثبت احوال از اين ازدواج‌ها اطلاع داده است.
رئيس سازمان ثبت اسناد همچنين تصريح كرد: با اين حال حتما اين مساله را رسيدگى مى‌كنيم تا ببنيم در كدام دفا‌تر اين ازدواج‌ها ثبت شده است.

تويسركانى تاكيد كرد: ثبت ازدواج پايين‌تر از سن قانونى براى دختران و پسران و بدون حكم دادگاه تخلف است و حتما در صورت مشاهده يا گزارش برخورد مى‌شود.

وى در پاسخ به اينكه گويا اين ازدواج‌ها با تشخيص پزشكى قانونى ثبت شده است، گفت: اين خلاف قانون است و در صورتى كه بدانيم كدام دفتر خانه ازدواج‌هاى زير سن قانونى را ثبت كرده است با آن برخورد انتظامى مى‌كنيم.

مديركل ثبت احوال استان تهران چندى پيش اعلام كرده بود كه در سال ۹۰، ۷۵ دختر يا پسر كه كمتر از ۱۰ سال داشته‌اند ازدواج كرده‌اند كه ازدواج آن‌ها به ثبت رسيده است.

اين در حاليست كه اين سازمان پس از اعلام اين خبر در توضيحى اعلام كرد كه علت افزايش آمار ازدواج‌هاى زودهنگام در چند سال اخير، ثبت ازدواج‌هاى شرعى در فاصله سالهاى ۱۳۸۸ تا ۱۳۹۰ بوده است كه براى برخوردارى از امكانات و تسهيلات اجتماعى نظير دريافت يارانه، سهام عدالت، دريافت گذرنامه براى سفرهاى زيارتى بوده است

http://www.iran-emrooz.net/index.php/news2/42241/

———————————————-

هنگامی که عبادت و عزاداری توسط ماموران رژیم در این سایت تبلیغ میشود، روند عملی و روزمره جمهوری جهنمی اسلامی چیزی نیست رواج و اشاعه فحشا و تسلط بر زنان، نیمی از مردم کشور.
نظر شما در مورد تحمیل جنسیت به کودکان در جمهوری جهنمی اسلامی چیست؟

Meet Iranian Singles

Iranian Singles

Recipient Of The Serena Shim Award

Serena Shim Award
Meet your Persian Love Today!
Meet your Persian Love Today!