فراخوان تحریم علیه صدا و سیما
Akhbare-Rooz
03-Jul-2009 (3 comments)

اخبار روز: گروهی از فعالین مدنی در ایران، با انتشار اطلاعیه ای ضمن انتقاد شدید از برنامه های تلویزیون جمهوری اسلامی، از مردم و به ویژه زنان خواسته اند کالاهایی را که از این تلویزیون تبلیغ می شود، تحریم کنند. از امروز میخواهیم با تحریم خرید محصولاتی که از طریق رادیو و تلویزیون تبلیغ می کنند، مخالفت و اعتراض جدی خود را نسبت به عمل کرد رسانه ای که قرار بود ملی باشد اعلام کنیم تحریم این رسانه ی انحصاری و ضدملی بیش از همه بر دوش زنان است که بیشترین مخاطب صدا و سیما هستند و اصلی ترین نقش را در انتخاب و خرید کالاهای خانگی دارند. از زنان می خواهیم با تبلیغ و تشویق همگان به عدم خرید کالاهای تبلیغاتی در صدا و سیما و تشویق تولیدکنندگان به پرهیز از ارائه ی اگهی در آن رسانه، در این نافرمانی مدنی مشارکت فعال داشته باشند. تا ادامه ی پخش اگهی این شرکت ها از صدا و سیما، از خرید کالاهای زیر خودداری می کنیم:
ایزوگام شرق، گل... >>>

Majid Zahrai

Civil disobedience heightens

by Majid Zahrai on

A very important new step in social reaction to the crimes committed against people of Iran and state television's role in misrepresenting facts, suppressing the truth, and becoming instrumental in crackdowns on ordinary citizens.  The call for boycotting products advertised on IRIB is an unprecedented and important step in social awareness and protest against the regime.


Share/Save/Bookmark

 
rosie is roxy is roshan

Could you kindly..

by rosie is roxy is roshan on

very briefly let me know the main points in English (a couple of lines will do). Obviously there is a boycott called for; do they mention ANY companies and/or products? And do they mention any other kinds of civil disobedience (passive resistance) actions?

Thanks a lot.

 Rosie


default

good idea, you can even take

by azadi55 (not verified) on

good idea, you can even take this further though. identify which products are endorsed and owned by people associated with the mullas and basijis, and boycott those as well.