Advertise here

ظلم شاه

  پیشتر بارها مطالبی در باره ظلم های بیشمار نور به قبرش ببارد محمد رضا شاه پهلوی تقدیم گشته. خوشبختانه این نوع نوشته ها همواره مورد استقبال ویژه چپولان، اسلامیستها و دیگر نازنینان واقع گردیده، مراتب مهر و علاقه مبسوط خود را به شخص محمد رضا شاه مغفور و کاتبان ایندست یادآوریها ابلاغ میکنند. البته کارهای شاه هم نابخشودنی است، اعمال شنیع مانند: - دادن ... Continue reading »

حیواناتی که بر ما حکومت کرده‌اند(۱۲):

آن گراز متقلب سمنان، آن بنده خوک رفسنجان، آن صاحب مدرک دکترای بی‌رنگ و بو، آن مشتری دائم رنگ مو، آن فاقد فر فریدونی، آن دارای اخلاق سبزه میدونی، آن موافق خودکشی پسر، آن فاقد مهر پدر   ... Continue reading »

اعتراض به سایت ایرانیان

  پس از چیزی حدود هزار و سیصد چهارصد بلاگ منتشر شده در این مکان مجازی؛ دستم به نوشتن نمی رود. نه اینکه چنته خالی است و یا دردهای روح سنباده کش به یکباره رفع شده ایرانیان  آزاد شده ستم ۳۵ ساله از ایرانزمین دود شده رفته هوا.  نخیر؛ دردها هستند و زیادتر و حادتر هم شده اند، گفتنی ها هم زیاد است و باید فریاد زد و مرتباً هم فریاد زد که ملتی در بند است ... Continue reading »

Iran parks millions of oil barrels on tankers as buyers retreat | Reuters

Iran's oil revenues have fallen by about 50 percent since tough EU and U.S. measures were imposed last year, hurting business and cutting living standards for ordinary Iranians. "There is no doubt there are more Iranian tankers being used for floating storage at the moment on their side of the Gulf and the feeling is this is expected to rise," sai ... ... Continue reading »

امتحان لیلی مرد است یا زن

  "در این ماه و پس از ثبت نام معلوم می شود که آیا حاکمیت و به ویژه شخص رهبر از مسلم ترین حق ملت، یعنی حق تعیین سرنوشت مردم توسط خودشان، دفاع می کند و با برپایی انتخابات آزاد باور خود را به این که ملت ایران ملت زمان شناس، دشمن شناس و بصیرترین ملت جهان است، ثابت می کند یا این که از این امتحان شکست خورده بیرون می آید. روشن است که در هر حال استبداد و ... Continue reading »

سهم زنان ایران از دریا، دیروز و امروز

فصل گرما و دریا نزدیک است و باز زنان ایرانی در جمهوری اسلامی تبدیل به "معضلی" می‌شوند که در گذشته نه چندان دور تصور چنین روزگاری و استفاده از چنین واژگانی به مخیله هیچکس نمی‌رسید. ... Continue reading »

ژنرال اسرائیلی: یک سال است برای حمله به ایران آماده‌ایم

رئیس ستاد کل فرماندهی ارتش اسرائیل اعلام کرد که ایران و حزب‌الله اولویت اصلی ارتش اسرائیل‌اند و فعالیت‌های آن‌ها به دقت تحت کنترل است. او همچنین گفت اسرائیل از یک‌سال پیش آماده حمله به مراکز اتمی ایران است. ... ... Continue reading »

بچه بازی

  با اینکه ریخت و شمایل غالباً عادی، سنین و میزان سواد و تحصیلات مختلف، پیشینه در موقعیت های گوناگون اجتماعی دارند؛ با اینهمه،  شناسایی آنان چندان دشوار نیست. کافی است سر صحبت را باز کنید. محتاط ترین آنان هم پس از چند دقیقه بند را آب میدهند. واژگان و الفاظ مشترکی دارند، سفسطه و مغلطه های مورد استفاده  آنان هم از یک جا سرچشمه میگیرد. جهان بینی و زا ... Continue reading »

1 2  3  4  5  6  7  Next  Last