تفاوت اساسی پورنوی اسلامی با پورنوی غربی در نوع پوشش است


Share/Save/Bookmark

Aatash-آتشی که در راه است
by Aatash-آتشی که در راه است
08-Oct-2012
 

The following news is not authentic, I think. But (according to my experience with these guys since my childhood), I'm sure that they are able to do MORE THAN that: Simply because according to teheir beleveif "every thing" is permitted according to the shia't consensus" OR:
"babe egtehad dar eslam baz ast!!" & in Persian: (باب اجتهاد در اسلام باز است )

خبرگزاری فارس: عزت الله ضرغامی، رئیس سازمان صدا و سیما در مصاحبه ای اختصاصی با خبرگزاری فارس اعلام نمود که برای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن، به زودی فیلم های پورنوی اسلامی از شبکه های مختلف سیما پخش خواهند شد.

ضرغامی افزود: سال هاست که کشور ما مورد تهاجم فرهنگی است، یکی از ابزارهای دشمن در این تهاجم همه جانبه، استفاده از فیلم های پورن است که خوب یا بد مورد استقبال جوانان ایرانی قرار گرفته است. متاسفانه در ابتدا این نیاز جوانان جدی گرفته نشد و عده ای با نادیده گرفتن آن، دیدن فیلم پورن را ممنوع کردند اما اکنون به جایی رسیده ایم که امکان جلوگیری وجود ندارد.

رئیس سازمان صدا و سیما گفت: ما جلسه ای را با حضور نماینده ی مقام معظم رهبری در سازمان، نماینده ی وزارت اطلاعات، نماینده ی وزارت ارشاد و تنی چند از روحانیون بلند پایه برگزار کردیم و در این مورد چندین ساعت بحث و گفتگو کردیم. نتیجه این شد که حال که جوانان ما به دیدن فیلم های پورن علاقه دارند چرا ما از این ظرفیت به نفع خودمان استفاده نکنیم؟ ما می توانیم فیلم های پورن اسلامی بسازیم تا هم نیاز جوانان رفع شود و هم در این فیلم ها اندیشه های اسلامی ترویج شوند.

ضرغامی در مورد تفاوت های پورن غربی با پورن اسلامی گفت: شما می بینید که در پورن غربی، زن و مرد قبل از آمیزش دست به چه کارهای کثیفی که نمی زنند، در وهله ی اول در فیلم پورن اسلامی، این اعمال کثیف و چندش آور نظیر … زدن زن برای مرد یا مرد برای زن را شاهد نخواهیم بود، دوم این که چیزی به نام سکس گروپ در اسلام حرام است و ما هرگز بیش از یک زن و مرد را در یک صحنه قرار نخواهیم داد، البته این نکته را هم ذکر کنم که همیشه یک روحانی در صحنه ی فیلمبرداری ها حاضر است که قبل از ایفای نقش، صیغه ی محرمیت را بین زن با مرد بازیگر، عوامل پشت صحنه و خودش جاری خواهد ساخت.

نکته ی بعد انجام فعل مکروه از پشت است، ما انجام این عمل را توصیه نمی کنیم اما اگر زوج بازیگری خود خواهان چنین عملی باشند، مخالفتی نخواهیم کرد.

تفاوت بعدی پورن اسلامی با پورن غربی در نوع پوشش بازیگران است، شما می بینید که در پورن غربی، هنرپیشه ها کاملا لخت هستند اما در پورن اسلامی، در تمامی صحنه ها، مرد یک رکابی بر تن دارد و زن هم یک مقنعه بر سر دارد و این واقعا نکته ی ظریفی است و نشان می دهد که یک زن بازیگر فیلم های پورن در حالی که در حال ایفای نقش است باز هم می تواند حجاب اسلامی خودش را حفظ کند و حضور در فیلم پورن اسلامی با رعایت حجاب اسلامی هیچ منافاتی ندارد.

نکته ی بعدی که بسیار حائز اهمیت است دیالوگ هایی است که در هنگام ایفای نقش، بین زن و مرد رد و بدل می شود. در پورن غربی، مرد و زن با وقاحت تمام کلماتی را بر زبان می آورند که واقعا انسان از شنیدن آن ها شرم می کند اما خوشبختانه در پورن اسلامی شاهد چنین دیالوگ های زشتی نخواهیم بود و دیالوگ های بسیار شیرینی جایگزین آن دیالوگ های زشت شده است که هم باعث تحریک شریک جنسی می شود و هم به صورت مستقیم، آموزه های اسلامی را تبلیغ می کند؛ به عنوان مثال زن برای تحریک بیشتر مرد می تواند بگوید «عزیزم، آن عصاره ی انسان سازت را در درون رحمم قرار بده» یا مرد می تواند بگوید «عزیزم، عجب دستگاه انسان ساز داغی داری».

ضرغامی در مورد زمان پخش برنامه ها گفت: فعلا قصد داریم شبی دو فیلم پورن اسلامی پخش کنیم که این فیلم ها از ساعت یک بامداد تا چهار بامداد از طریق شبکه ی اول سیما قابل دیدن هستند.


Share/Save/Bookmark

 
Soosan Khanoom

Can't believe this. Is this for real?

by Soosan Khanoom on

Shame , shame, and shame.   Totally Speechless.   

Khak too sar-e har chee Akhond.   


Cost-of-Progress

Just when you thought you've seen it all from these

by Cost-of-Progress on

cockroaches.

I guess dry humping will be allowed and so will "ferche'-zani"; if you know what that is! As horny as muslims are, this kinda makes sense.

Question for the regime chest beaters: Aren't you proud you, your parents, uncles, etc. helped bring these mofo's to power?

Congrats and enjoy!


Maryam Hojjat

Shameless Islamists

by Maryam Hojjat on

What do you expect  from bunch thieves, crimials, liers, illitrated and HaramZadeh IRANI?