رفتگر ۷۶ ساله پایتخت،به علت گرسنگی سرانجام از پای درآمد


Share/Save/Bookmark

Tapesh
by Tapesh
01-Jun-2011
 

احمدی نژاد : یک نفر گرسنه هم نداریم درایران عبدالله مرحومی"، رفتگر ۷۶ سالهٔ پایتخت که آرزویش بازنشسته شدن بود، به علت گرسنگی سرانجام از پای درآمد. بدن نیمه‌جان عبدالله مرحومی، پیر‌ترین رفتگر پایتخت عصر روز شنبه در پارک کودک شهر زیبا پیدا شد و پزشکان علت این عارضه را ضعف عمومی ناشی از گرسنگی اعلام کردند. به گزارش مهر، عبدالله مرحومی عبدالله ۷۶ ساله، به تازگی در مصاحبه با رسانه‌ها اعلام کرده بود که ماهی ۲۰۰ هزار تومان حقوق می‌گیرد و هر شب تا صبح محدودهٔ میدان شهر زیبا و خیابان‌های اطرافش را جارو می‌کند. او شب‌ها کار می‌کرد و روز‌ها در مسجد می‌خوابید...

 این رفتگر پیر می‌گفت جارو سبک است اما پا‌هایش مجال راه رفتن را ندارند. او خواسته‌ای جز بازنشسته شدن (بازنشستگی ۱۰ ساله با وجود ۱۷ سال کار) را نداشت. گفته می‌شود پس از آنکه او که سوژه خیلی از رسانه‌ها شد، دچار مسائل حاشیه‌ای از قبیل دلخوری پیمانکار، از دست دادن سر پناه و بی‌مهری خادم مسجد شده بود. لازم به یادآوری ست که محمود احمدی نژاد، رئیس دولت دهم، چندی پیش اعلام کرده بود که در ایران یک نفر گرسنه هم نداریم.

 


Share/Save/Bookmark

more from Tapesh
 
from Iran

پیر مرد زحمتکش

from Iran


 بالاخره سیمای ما هم کمی از آمریکا یاد گرفته که فقیر فقرا رو نشون بده و دردشون رو به گوش مردم برسونه. خدا به همه ما کمی انسانیت بده و احساس کمک به هم نوع.  هموطنان گرامی برای اخبار درست در مورد این پیر مرد زحمتکش به سایت زیر مراجعه نمایید.

 //www.asriran.com/fa/news/167676


Maryam Hojjat

Shame on IRR/IRI & his President

by Maryam Hojjat on

Down with IRI.