هدیه‌ای از زندان اوین

هدیه‌ای از زندان اوین
by alborz
15-Jun-2009
 

در این ایام که ملت به وقایع چند روز گذشته می‌‌اندیشد و بسیاری در واکنش به آن فریاد میکشند، مادری در زندان اوین، به یاد روز تولد دخترش هدیه‌ای را به دست او می‌رساند.

سر‌کار خانم فریبا کمال آبادی، همراه با شش نفر از یاران ایران بیش از یک سال است که در زندان اوین به سر میبرند. ضعف جسمی‌، شکنجه روحی‌ و روانی‌ و میله‌های زندان مانع این نشد که هدیه‌ای‌ را برای تولد دختر کوچک خود، ترانه، تدارک ببینند.  ایشان با شور عشق، ابتکار و ایمان، گیاهی‌ را در سخت‌ترین شرایط پرورش دادند و به دست دختر خود رساندند.  در عکس بالا، این دختر جوان را با نمودار عشق مادر و امیدواری به آینده می‌بینید.  بدون شک این درسی است برای همه ما.

به امید آنکه بیداری و هوشیاری امروز را فراموش نکنیم و نفاق خانمان سوز را به یک وحدت نا گسستنی میان همه ملت ایران تبدیل کنیم.

البرز 


Share/Save/Bookmark

more from alborz
 
Ahang Rabbani

another picture

by Ahang Rabbani on

Another picture of the plant grown in Evin prison is available at the following site, where the story was first reported:  //www.iranpresswatch.org/post/3836


default

May God Bless all the prisoners of IRI

by Anonymous.friend (not verified) on

Dear Alborz, Thanks for posting this moving blog, May The Lord Assist all the prisoners in Iran, christians, jews,Bahais, sunnis, shiates, non religious, Kurd, Turks,doctors, students, Teachers, ,labor Union leaders, Journalists,and all those who have been captured by the cruel Regime to be freed soon,
amin!


farshadjon

Freedom for all Iranians

by farshadjon on

Thank you for this information, Alborz jan.

Very touching and informative blog.

 Hope to see them all free soon.