Advertise here

گزارش فائزه هاشمی از زندان اوين

اينجا دموکراسی حاکم است: تصميم‌ها در اينجا جمعی است، هر کسی يک رای دارد، همه به طور مساوی و با انگيزه‌های قوی در تصميم گيري‌ها مشارکت مي‌کنند و رهبر و قيم وجود ندارد و هر کسی آزادانه نظر خود را بيان مي‌کند. Continue reading »

Balatarin

Comments 7 Pending 0

Sort comments:
fullback

fullback

It Is Obvious that she is getting her ARRS kicked physically and mentally in EVIN , so what she says must be taken with a gran of Salt

Zendanian

Zendanian An injury to one is an injury to all.

دموده جان عصبانی نشو، جوش نزن، خشک میشه و از این حرفها. حالا شما غصه زیاد نخور، فردا که رفقای عزیزت احمدی نژاد و مشایی را هم انداختن زندان، ما حتا از حق اون ابلهان نیز بمثابه زندانیان سیاسی دفاع خواهیم کرد.
بر خلاف شما برای ما دفاع از زندانیان سیاسی منوط به هم نظری با ما نیست، هر کسی که به خاطر عقاید سیاسی اش به زندان بیفته: از سلطنت طلب تا ملی، از چپ تا راست، تا بچه شیطان یا حتا خود شیطان (احمقی نژاد و مشایی) باید بدون قید و شرط فورا آزاد بشود.
حالا به ما راستش را بگو از کجای نوشته فائزه خوشت نیامد و انقدر بهت بر خورد؟
و تشکر بابت تفریح روزانه ما ونقل قول از آن کتاب شیطانی ات.

Demo

Demo

احمدی نژاد و مشایی همقماش رفسنجانی و خامنه ای اند و مطلقأ تفاوتی بینشان نیست. در ابراز حق و واقعیات هم ابدأ عصابنیتی در کار نیست. خشم وعصبانیت مختص کسانی است که از عزّت نفس بهره ای نبرده و بدلیل ضعف شخصیتی خود چون خامنه ای و احمدی نژاد از تهمت زدن به دیگران احساس قدرت بهشان دست میدهد و خود را معظم در آینه میبینند و دیگران را دشمن و یاخارو خاشاک. در ضمن جایزه خواندن چرندیات فائزه فریبکار، هم که چون پدرش حرفهایش ذره ای اعتبار ندارد، و هر اظهار نظر در مورد آنها هم پیشکش فریب خوردگان ساده لوح.

گر نبود بینش که بیند قدرت در آفرینش - چون قاطر رم کند باصد کتاب در خورجینش

Zendanian

Zendanian An injury to one is an injury to all.

دموده جان تک کتابی، تو که "قلابی" نیستی، قدم رنجه کن و دو خط از خاطرات خودت از زندان برای ما بنویس و گزارش کن ببینیم چقدر بارت میشه؟
مثل اینکه برای ابلهان تک کتابی نه تنها فقط یک نوع مذهب و کتاب مذهبی صحت دارد و معتبر است، وقتی به زندانیان سیاسی هم که میرسه فقط یک نوع زندانیان سیاسی معتبر هستند و واجد شرایط برای دفاع از آزادیشان. فقط زندانیان سیاسی که هم نظرشان باشند!!!
حالا فرق شماها انسانهای دموده و اون برادران "حزب الله" دقیقا کجاست؟
تسلیت.
------------------------
البته در جبران این آبرو ریزی امروزت، میتوانی یه سوره یا آیه از کتاب "آسمانی" ات در رد صلاحیت دختر رفسنجانی به عنوان زندانی سیاسی، بیاوری که خنده بر لبان همگی زنده شود و....

Demo

Demo

و بجای خنده باید گریست که چارپایانی (چپان قلابی، فسیلان گنده زده، حزب اللهی به تعبیر مُلّایان و امثالهم) بر آنها کتابی چند از یکطرف و به دروغ سینه از برای عدالت و مساوات در جامعه جر میدهند و از طرف دیگر از فاسق ترین و جنایتکار ترین عنصر رژیم آخوندی دفاع کرده و برای دختر ٦ماه زندانی (که یا به مصلحت و یا برای جاسوسی در مورد زندانیان سیاسی واقعی در زندان است) او اشک مارمولکی میززند. ایول

آيا از اين سخن عجب داريد؟ و به تمسخر می‏خنديد و گریه نمیکنید؟ وای بر شما که (سر تا پا) در غفلتید - آیه های ٥٩ و ٦٠ و ٦١ از سوره ٥٣ در قرآن

گند بزنید

mousa67

mousa67 offering free psychotherapy sessions to those suffering from potentialy suicidal mental condition known as "islamism"

mr/mrs demo: i have no idea what you are saying since my arabic is not that good. but would you happen to be the same young shiat person who had the avatar of mr ahmadinejad being hugged from behind by his gay lower? some said at the time that you were both the same person. if not can you tell me which userid he/she is using now? may the shiat god bless you for your help my brother/sister.

Demo

Demo

از چپ قلابی انتظاری هرگز بیش از اینکه گزارشی از یک زندانی سیاسی قلابی را در این سایت ایرانیان قلابی (اکثرأ البته) بعنوان دموکراسی قلابی به رُخ بکشاند و به حلقوم همطرزان خود فرو کند نمیتوان داشت

قلابی و یا گَنده زده هر ٢ در واقعیت ذکر شده کاربردشان یکیست