Advertise here

دختر خامنه ای؛ تور مجلل اروپایی

Balatarin

تور مجلل اروپایی بشری خامنه ای ( دختر خدایگان ) و شوهرش محمد جواد (پسر محمدی گلپایگانی، رئیس دفتر خدایگان) تا خرید سی کارتون اسباب بازی و وسایل بچه از FAO شوارتز توسط پسر و عروس "رئیس جمهور" در نیویورک.

 

اینها بخشی از حدیث بریز و بپاش های مقامات ارشد نظام نکبت مسلمین و فک و فامیلهای آنان است که در جدیدترین نوار پخش شده از مکالمه محرمانۀ نیک آهنگ کوثر با حاج آقا مهدی هاشمی رفسنجانی بهرمانی، پسر  حاج آقا علی اکبر هاشمی رفسنجانی بهرمانی، وجود دارد. نوار در اینجا.

تنها راه رهایی؛ تحریم سفت و سخت اقتصادی و تلاش بی امان برای سرنگونی کلیت نظام نکبت مسلمین "اصلاح طلب" و غیره است و لاغیر.

 

تبریک

Balatarin

Comments 1 Pending 0

Sort comments:
Demo

Demo

آخه چی بگیم آخه؟ آخه ٣٤ سال گذشت و هنوز کارتون تمامأ کمدی مسخره در اینکه شاه خودش خوب است و اطرافیانش بد است برامون پخش میشود آخه. آخه چه جوری میشود به حرفهای عناصر منفور و فاسدی چون رفسنجانی و اولادش اعتماد کرد آخه؟ آخه چگونه میشود شاه و یا آخوند بود و ادعای اعلاحضرتی و یا عُظمایی کرد ولی از دور و ور خود خبر نداشت که چی میگذرد آخه؟ آخه جنبش مجلل و کارتونی سبز! و امثال نیک آهنگان مگر امتحان خود را پس ندادند آخه؟ آخه مگر بشر با یک آخ بدنیا نمیاد و با یک آخ از دنیا نمیره آخه؟ آخه پس چرا بین این ٢ تا آخ اینقدر فریبکاری و دغلکاری را چون شاخه به این و آن فرو میکند آخه؟

ستایش فقط پرودگار را سزاست که مجلل است خلقتش و حسابرس است به حساب دروغگویان و دغلکاران اعلی و معظم دیروز و امروز و فردا. تهنیت