Advertise here

مرگ عسل بدیعی بر اثر پارگی عروق مغزی بود

Balatarin

 

 

مجید درگاهی، مسئول هماهنگ‌کننده تیم پیوند اعضای بیمارستان مسیح دانشوری تهران به شبکه خبر ایران گفت علت مرگ عسل بدیعی، بازیگر جوانی که روز گذشته دیده از جهان فروبست نه “مسمومیت دارویی” که برخی رسانه‌های ایران آن را اعلام کردند بلکه به‌دلیل “پارگی عروق مغزی و سپس خون‌ریزی مغزی و ایست تنفسی”  بود.

وی گفت: “عسل بدیعی بعد از ظهر روز دهم فروردین به دلیل سردرد و حالت تهوع  با اورژانس به بیمارستان منتقل شد، در حالی که مسمومیت و اور دوز به هیچ وجه از علائم وی نبود و به همین دلیل و تشخیص ندادن علت شب یازدهم به بیمارستان لقمان منتقل شد.”

رضا داودنژاد، بازیگر سینما و تلویزیون و همسرخواهر عسل بدیعی، پیش از این گفته بود مرگ این بازیگر جوان بر اثر “مسمومیت دارویی” نبود.

رضا داودنژاد همچنین امروز در نامه‌ای که خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) آن را منتشر کرده نوشته است: “عاجزانه خواهشمندم همدردی کنید، یا از دور نگاه کنید یا رد بشوید. عسل بدیعی نازنینم با شور و شوق سرشار از زندگی از بین ما رفت، خانواده پیکر پاک او را به رضایت خود او بدون کوچکترین مسمومیت برای اهدای عضو به بیمارستان پیوند مسیح دانشوری سپردند. لطفا اگر مرهمی نیستید، دردی اضافه نکنید که این درد بدتر از داغ است.”

عسل بدیعی، بازیگر ۳۶ ساله سینما و تلویزیون ایران روز گذشته در بیمارستان لقمان تهران درگذشت.

http://www.radiozamaneh.com/57262#.UVtS3CLn85s

Balatarin
Sort comments: