Advertise here

پوشش رسانه ای پیشی جستن و تورنمنتهای ورزشی در استادیوم های اپارتاید

Balatarin

 

 

ما ایرانی ها مانند بیشتر مردم دنیا ورزش دوستیم و بویژه بچه های  زمان پهلوی که عشقشون فوتبال بود و وردشون تاج و پرسپولیس.  خود من هم در ۱۴-۱۵ سالگی  اگرچه در تیم نوجوانان پایه یک پرسپولیس و پاس راهم ندادند ولی  با پافشاری و کنه بازی سرانجام  چترم رو انداختم رو تیم  راه اهن که  سه ماه بیشتر  پای نکشید و سرگرمیهای عنقلاب و چیزهای  دیگر انگیزه  تخته کردن  ارزوهای نوجوانی بود.

 پرسپولیسیهای قهرمان       میزنن گلهای بیشمار
 میشن یکه تاز توی ایران   با فداکاری تمام  آی  با فداکاری تمام
 پرسپولیس هست تیم ستاره   همایون با هد گل میکاره
  همچنین خوب دریبلی داره  باریک الله به این ستاره   باریک الله به این ستاره 
بهترین دریبل زنه پروین  مرحبا به مهراب و خوردبین  مرد سال ما اشتیانی
باریک الله به کاشانی ای       باریک الله به کاشانی

کنون یک پرسش و اون اینکه ؛٫ اگر شما پله بودید ایا در استادیومی که همرنگان شما و سیاه پوستان را به ان راه نمیدادند بازی میکردید؟. یا اگر شما علی دایی بودید ایا در استادیومی که همشهریان و ترکها را راه نمیدادند بازی میکردید؟.

 پس پوشش رسانه ای ورزشی استادیومهایی که ٪۵۰ درسد مردم ایران رو به انجا راه نمیدند بویژه در رسانه ها و مدییای برون مرزی را چگونه میبینید !. روبرو سخن من با فوتبال دوستان و دوستان ورزش دوست که گاهی بلاگی مینویسند نیست بلکه با توده رسانه های بزرگ است که با اگهی در کنار رویدادهای ورزشی ایران نون میخورند.

چییرز

Balatarin

SamSam VI @SamSamVI

Path of Kiaan Ressurection of true Iran Hoisting Drafsheh Kaviaan

Kiaan Land

Comments 12 Pending 0

Sort comments:
SamSamVI

SamSam VI Path of Kiaan Ressurection of true Iran Hoisting Drafsheh Kaviaan

Thank you for reading dear Daneshjoo. Cheers pal!!!

AnonymousObserver

Anonymous Observer

Bro--Good blog as usual. I posed the same question to the readers sometime ago. While I understand that going to stadiums and watching a soccer game is one of the few avenues of unrestraint entertainment left for Iranian youth, I still think that Iranian men have an obligation to stand up for the rights of their female "ham-meehans." They should boycott a sporting event--at least once--to show solidarity with Iranian women who cannot attend the games.

faramarz

Faramarz

شراب عزیز، مهمترین خبر روز اینست که آبی پوش های استقلال در مکه سفید پوش شدند!

عکس های سفر به مکه استقلالی ها!

http://firesport1.blogfa.com/post/368

SamSamVI

SamSam VI Path of Kiaan Ressurection of true Iran Hoisting Drafsheh Kaviaan

فرامرز سرافراز ..عمو این استقلالیون در عربستان سفیدپوش(رنگ تسلیم) و در تهران سیاه پوشند(رنگ باخت و عزاداری:) که.

خوش باشی

RedWine

شمیرانزاده Researches (reporter & tv journalist) and presents information (Social,Art) in certain types of mass media and also working in diffrent european tv channels

قطعاً فوتبالِ باشگاهِ تاج از همه بهتر بوده است ... این تهرانی‌های پدر سوخته می‌‌آمدند با ما بازی می‌‌کردند و می‌‌باختند و دانگِ باختِ خود را نمی‌‌پرداختند .

تورو خدا حالا را ببین، هر بار که یک تیم چند صباح برنده می‌‌شود؛ خلقِ ایرانی طرفدارِ آن می‌‌شود، حال می‌‌خواهد پرسپولیس باشد یا بارسلونا ... هواداری با کلاس و با شخصیت از بین رفته است، اصلا معلوم نیست طرف چکاره محل است و چقدر فیس و افاده !

ایرانِ ما نیاز به یک زلزله فرهنگی‌ عمیق در بینِ مردم دارد، این را شما از من نیز بهتر می‌‌دانید.

پاینده باشید.

SamSamVI

SamSam VI Path of Kiaan Ressurection of true Iran Hoisting Drafsheh Kaviaan

شازده جان زیاد تند نرو برادر:) . فرق پرسپولیس و هوادارانش با تاجی ها این بود که پرسپولیس برای نگهداری نامش در برابر رژیم ملا که میخواست نامش رو به شهید چمران عوض کنه ایستاد و حتی بازی فینال قهرمانی لیگ رو تحریم کرد با ریسک روبرویی با رژیم تا اخوندا کوتاه اومدند. و این رو میگن کلاس . تاج نکرد و شد استقلال و رفت مکه ::)) ولی از شوخی گذشته خدا پدر تیمسار خسروانی رو بیامرزه و زنده باد هم تاج و هم پرسپولیس و بالاتر از همه ایران.

شاد باشی شازده