Advertise here

ممه زنان ایرانی

Balatarin

 

"پستان . [ پ ِ ] (اِ) دو غده ٔ بزرگ بر سینه ٔ آدمی که نزد زنها بزرگتر است و از آن شیر برای بچه می تراود…..

ممه . [ م َ م َ / م ِ ] (اِ) || مجازاً دایه . (یادداشت مرحوم دهخدا). || کنیزک . همخوابه ..."

اما این پستان و ممه، این غدۀ پُِر طرفدار که از شیرخواران تا بزرگسالان را در بر میگیرد، برای دارنده چندان دلپذیر نبوده و بصورت فزاینده ای مرگ آور نیز میباشد.

البته صحبت از سرطان سینه است و بالا بودن آمار این بلا در بین بانوان ایران.

"محمد‌اسماعیل اکبری، رئیس مرکز تحقیقات سرطان دانشگاه علوم پزشکی،  ایران را دارای بالاترین رشد ابتلا به سرطان پستان در جهان عنوان کرد. سرطان سینه شایع‌ترین سرطان در بین زنان ایرانی است"

خوشبختانه با پیشرفت تکنولوژی، امکان تشخیص زودهنگام این سرطان منجمله توسط ماموگرافی، جلوگیری از گسترش و لاعلاجی آن وجود دارد.

شوربختانه، در ایران تحت حاکمیت نظام نکبت مسلمین "اصلاح طلب" و غیره،   

ابتیاع دستگاه ماموگرافی، "اولویت هشتم در کنار زین اسب را دارد."

تبریک

پ.ن. قابل توجه لابی نایاک و دیگر دلنگرانان موسمی و موضعی سلامتی ایرانیان.

ممه زنان ایرانی

به اینجا هم سرکی بکشید. 

Balatarin

Comments 3 Pending 0

Sort comments:
Demo

Demo

تبریک از جهت انتخاب بسیار بجای عکس در جهت نمایش زین اسب و اولویت هشتم و یا هشتادم برهنگی و لخت و پتی شدن در پیشبرد هنرپیشگی. واقعأ هم وقتی این هنرپیشه دوزاری نقش مادر را در یکی از فیلمهای آشغال خود بازی کرد بخوبی ثابت نمود که اصلأ نمیداند «مادر» و «مادر شدن» یعنی چی چی. و بهر حال ای «مادر»: ممه و یا پستان پر مهرت را گرامی داشته و وجودت را ارج مینهیم که از شیر پاکی که از میان گوشت و خون بدنت جاری میشود نوزادت را خوراک رسانی. و بگذار مادر که خود شیفتگان از آن عنصر حیاتی نمایشی مسخره سازند و خود فریبان جنایتکار حکومتی اولویت برای درمان آن از سرطان تعیین کنند که جهنم جایگاه نهاییشان است و هردو گروه بسرعت به سوی آن دوان
تندتر بدوید

mousa67

mousa67 offering free psychotherapy sessions to those suffering from potentialy suicidal mental condition known as "islamism"

thank you very much dear friend for this interesting blog. my girlfriend zuzu (zahra) says this:
دمودک ماله کش ولایت فقیه: فکر می‌کنم که حساسیت تو با پستان زنان برمیگردد به زمان شیر خاریت که تو طفلک از شیر خوردن محروم شودی چون منبع شیر خوردنت دائماً مورد استفاده ماموران ساواک شاهنشاهی بود :)

Demo

Demo

Unable to face the 'truth,' you blocked me on your blog. And once again this perverted profanity of yours. May the GOD's retributions fit you well anytime soon!