Advertise here

سِکس

Balatarin

پیش در آمد انسانی بوس و کنار (معاشقه) به کنار، خود اصل ماجرای به اوج لذت جنسی رسیدن (اُرگاسم) حتی از طریق خود ارضایی(استمناء)، از چند ثانیه گرفته تا چندین دقیقه بیشتر طول نمیکشد، وسلام، ارضا غریزه جنسی شد تمام.

همانند نیاز به آب و غذا، نیاز به ارضا غریزه جنسی در آدم و اکثریت مطلق جانداران امر بدیهی و غیر قابل انکار است.  در درازمدت، سرکوب نیاز خوردن و نوشیدن و ارضا غریزه جنسی موجب مرض میشود.  

پیشتر بارها درباره اشاعه روسپیگری حلال،  صیغه، و دیگر مسایل زیر شکم  که رسیدگی به آنها  اوجب واجبات صنف دینکاران است مطالبی تقدیم شده. برای نمونه در اینجا.

این هم از فرمایشات اخیر دکتر حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا محسن خان کدیور که در سرزمین شیطان بزرگ در حین هرچه قطور تر کردن گردن و شکم مشغول اشاعه ترهات صنف خود میباشد:

"... غریزه‌ی جنسی تنها در ازدواج مجاز است ارضا شود، هر نوع ارضاع آن خارج از ازدواج تجاوز به حریم الهی و معصیت محسوب می شود.

خودارضائی (استمناء) در هیچ حالتی مطلقا مجاز نیست.

تنها راه تخلیه‌ی مجاز غریزه جنسی ازدواج است. اگر ازدواج دائم دشوار است ازدواج موقت تنها راه مشروع خواهد بود.

موفق باشید

محسن کدیور"

 

به عبارت دیگر؛ برای عدم "تجاوز به حریم الهی" اولین دوپای دم دست را برای چند دقیقه صیغه کنید "ازدواج موقت"  و بعد دِ برو که رفتیم، حتی در آمریکا .

تبصره؛ نسوان حق صیغه کردن ندارند،  استمناء هم حرام است.  

 تبریک

 

 

Balatarin

Comments 12 Pending 0

Sort comments:
DavidET

DAVIDET

این هم از اصلاح طلب مترقی مقیم آمریکایشون. You can take the akhoond out of the Hozeh but can not take the hozeh out of him.

AminNeshati

Amin Neshati

بعضى‌ها كه شايد به سن پختگى رسيده‌اند در خشت خام چيزهايى مى‌بينند كه آدم‌هايى مثل ما تو آينه هم نمى‌بينيم. (البته نه كه ما خيلى هم بچه باشيم.) مثلاً نسبت خويشاوندى آقاى گودرزى مسلمون/ايرونى با آقاى شقايقى كليمى/اسرائيلى رو هنوزم كه هنوزه ما نفهميده‌ايم ولى هموطنان ديگر مثل برق اين ارتباط رو كشف مى‌كنند و دستشون درد نكنه به توجه بقيه هم مى‌رسونند (حالا اگه از موضوع اصلى هم كاملاً پرت باشه بى خيال). ماشاالله به اين بصيرت!

tetrapharmakos

tetrapharmakos

مرتبط ساختن امور در قالب ادیان اسلام و یهود و یا ادیان دیگر به هیچوجه نامربوط و (بقول امروزی‌ها) فرافکنانه نیست. تمای امور دنیا بر اساس معادلات و تعاملات سیاسی استوار است. بر اساس این بینش است که ما قوم شریف یهود را به عنوان قربانی سیاست‌های تجاوز‌گرانه صهیونیسم بین‌الملل می‌شناسیم و مورد حمایت قرار میدهیم.........میدانم که فضولی مرا خواهید بخشید....کامنت شما در جواب کاربر دیگری بود....ببخشید که پریدم این وسط.

Demo

Demo

وسط پریدن بموقع بخشیدن نمیخواهد بلکه شهامت لازم دارد که همه آنرا ندارند. تبریک

divaneh

divaneh

جناب کدیور البته فراموش نمودند که از فرو نمودن به حیوانات که در علوم شیعه بسیار راجع به آن تحقیق شده چیزی بگویند. حتی مهمتر از آن ذکر ننمودند که سخنی از مهر و محبت ملاها و طلاب حوزه علمیه به یکدیگر در چنین موارد چیزی بگویند. حال آن که خود چون هر ملای دیگر در هر دو سوی جریان بوده اند. برای روشن گشتن برادران دینی این مسئله از کتاب توضیح المسائل آیت الله فاضل لنکرانی (همان که دستور قتل نویسنده روشنفکر آذربایجانی را داد) نقل می شود.

مساله 2526: اگر با مادر یا خواهر یا ذختر پسری ازدواج نماید و بعد از ازدواج و دخول به زوجه با آن پسر لواط کند، آنان بر او حرام نمی شوند. الخ

ShazdeAsdolaMirza

Shazde Asdola Mirza My archived blogs and stories are at: http://iranian.com/main/member/shazde-asdola-mirza.html

Challenge:
Ask the same question from a Jewish rabbi, then blog the answer too!
Most Islam is a copy-paste of Judaism ... good or bad.
As a Jew, why don't you remind us of the devote Jewish behavior in Israel?
This can help you get started:

Demo

Demo

No need to put yourself down SAM to challenge the blogger.
Here is the same exact question put to Rabbi & with no surprise his answer is the same exact of Molla Kadivar:
http://www.schechter.edu/AskTheRabbi.aspx?ID=132

PS:
1. Rabbi Fred himself is issuing his own decree (Fatwa) regarding the subject here.
2. The attached picture is behind almost every Molla/Rabii's mind. That is why they are called Sex Molla or Sex Rabii.
3. The picture reflects the blogger's mentality with the subject matter.
4. Quran condemns fornication & adultery but is very much silent about masturbation. As if, GOD forbid, the creator of universe forgot to bring the subject up or needed some Mollas or Rabbis help him with it later like many other issues about which these two groups are experts to exploit!
May the fire of hell embodies both groups for any of their transgressions against the Almighty GOD (Allah, Yaveh, .. and/or any other beautiful names assigned to him). Amen.

Parviz4

Parviz


این نشان میدهد که فقه شیعه تا چه حد از واقعیات دنیای امروز به دور است. از طرف دیگر بنظرم زیر ذرّه بین بردن چنین چیزهایی زیاد منصفانه نمیتواند باشد:آقای کدیور یک رهبر مذهبی است وفتوایش را به عنوان یک مقام مذهبی شیعه صادر کرده است. اما کدام یک از رهبران سایر مذاهب آرای مترقی تری دارند؟ همه می دانیم که موضع مسیحیت در باره مسائل مربوط به سکس رادیکال تر وسختگیر تر از اسلام است. آیا خاخام های هم کیش آقا یا خانم فرد مترقی تر از این می اندیشند؟ اگر چنین است لطفاً روشنگری نمایید.
واقعیت این است که مذهب همیشه وجود خواهد داشت و مؤمنان همواره نیاز به رهبر و پیشوا خواهند داشت. با پیشرفت جامعه رهبران مواضع پیشرفته تری اتّخاذ خواهند کرد. افرادی مانند آقای کدیور از پیشروترین رهبران مذهب شیعه محسوب میشوند. چرا از مواضع وی در سایر موارد به ویژه محکوم کردن وغیر مشروع دانستن ولایت فقیه نام برده نمیشود؟ آنچه این را بیشر برجسته میکند این است که وی از معدودترین علمای شیعه است که چنین شجاعتی را داشته ودارد که با دستگاه عریض وطویل ولایت فقیه مبارزه کند. خیلی ها از مؤمنان در داخل وخارج از ایران به او وامثال او گوش می کنند. تضعیف چنین افرادی تنها به سود جمهوری اسلامی است که شبانه روز منابع بیشماری را صرف بی اعتبار کردن آنها میکند چرا که چنین افرادی خطر بالقوه بزرگتری محسوب میشوند تا سایر اپزسیون.
میتوان گفت که آقای کدیور و همفکرانش در صدد بازسازی جمهوری اسلامی منتها به صورت های دیگر هستند. این نگرانی کاملاً بجاست. در این صورت این وظیفۀ سایر اپزسیون است که در این مورد روشنگری کنند.

salmanfarsi

salman farsi   For an Islamic democracy

Blessed be those speak the truth even if it disagrees with their opinion.
Shame be those who distort the truth for their own end.

Among the first are Brothers Shazde Asdola Mirza, Demo, tetrapharmakos and of the first group are Brothers Fred, Parviz and others.

Even the faith of Israel forbids masturbation and so do Christianity and Islam. The act masturbation involves having lustful feelings for an opposite who is not in a matrimonial relationship with the masturbater. This is a sin under all Abrahamic religions.

Shame on the Islam bashers and those who disrespect the faith of others and claim the fight for democracy.

Your hypocrisy Fred is laughable.

tetrapharmakos

tetrapharmakos

اینکه میفرمایید حد‌اکثر چن دقیقه بیشتر طول نمیکشه یه نظر " پری مچور "* هستش. یعنوان مثال خدمتتون عرض می‌کنم: این اپوزیسیون خارج‌از‌کشور، حدود سی‌ ساله که داره با خودش ور میره که هنوزم ماشالله شق و رقه.

This comment was removed by the Iranian.com Staff for violating our Commenting Standards

This comment was removed by the Iranian.com Staff for violating our Commenting Standards

This comment was removed by the Iranian.com Staff for violating our Commenting Standards