Advertise here

حمله به سفارت ايران در دانمارک

احمد بخشايش ضو کميسيون امنيت ملی و سياست خارجی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجويان ايران (ايسنا) گفت: يک گروه 50 نفری مجهز به تمامی تجهيزات وارد سفارت ايران در دانمارک شده و علاوه بر شکستن شيشه‌ها، شعارهايی عليه جمهوری اسلامی بر روی ديوار سفارت نوشته است. ... Continue reading »

Balatarin

Comments 4 Pending 0

Sort comments:
faraway

faraway

نام: Rosa


17:08 19 آذر 1391

رزا: در ادامه به دوستی که کامنت رضا را با رزا اشتباه گرفت: باور داشتن به شیوه سوسیال دمکراسی، حقوق بشر و ... حق شما است. اما از آنجایی که رژیم اسلامی اصولا به حقوق بشر اسلامی (قطع دست و پا و قصاص...) باور دارد و هیچگونه تعهد نامه ای را نیز امضا نکرده، تحت کنترل در آوردن و بازدید از زندانها و یا آزادی زندانی محال است.
در اینمورد بخصوص که تنها امکان فشار بروی رژیم فشار مستقیم و عمل مستقیم است نباید شک داشت. راههای دمکراتیک بسته میباشند.
در مورد تخریب اموال مردم در سفارتها توسط اشغالگران: این اموال غصب شده است و برای بازپس گیری آن و کلا بازپسگیری قدرت مسلما بخشی از آنها صدمه میبینند. در کشوری که مردم کلیه خود را میفروشند و ... و پناهجویش در اروپا خودکشی میکند و گرسنه است و پناهجویش هم آزاد نیست ، انتظار حمله نرم به سفارتخانه های رژیم بیهوده است.
مسلما جان جوان بلاگ نویس ایرانی ستار بهشتی را نمیتوان باز ستاند. اما میتوان خشم کشتن در زیر شکنجه را نمایش داد.
این "نمایش خشم" برای روحیه گرفتن زنان اعتصاب غذایی و بقیه زندانیان رژیم هم مثبت است.
در ضمن رژیم باید بداند جواب هر سرکوب و قتل فرزندان ملت داده میشود. اگر اپوزیسیون ایران اخته شده و پشت میز مبادله برای قدرت نشسته، جوانان اما مبادله نمیکنند، بلکه انقلاب و این نمایش و عمل مستقیم نیز تمرینی برای برگرداندن قدرت به مردم است. در اشغال سفارت برلین توسط پناهجویان ایرانی اپوزیسیون اخته سکوت کرد. گویا قول سهمی از قدرت را از اشغالگران احتمالی آینده "ناتو و شرکا" گرفته.
به نظرم اگر مردم ایران خود رژیم را سرنگون نکنند احتمال سناریو افغانستان و عراق زیاد است.
ما جلوی تلاشهای بی نتیجه شما قرار نگرفتیم که توسط حقوق بشرتان اقدام کنید، شما هم نباید جلوی خشم طبیعی جوانان را که بتازگی از جهنم رژیم فرار کردند را بگیرید. آنها سه شنبه های و راهپیمایی سکوت و... تجربه کردند و میدانند اینهمه نتیجه نداد و سرکوب و شدت شکنجه زیادتر هم شده...

hajiagha

Iranian Canadian Artist Iranian Canadian Artist and homeless in Canada from 1995 is so bad Canada for living is worst as Iran in Human Right

من که به غیر از بدبختی در کانادا چیزی ندیم شما ها مجاهد خلقی هستید من را هم می شناسید لطفا در مورد ایران هرزه بافی نکنید صبت های شما پو و بی اساس است وقتی غرب هزینه قتل عام بیش از ۳۵ هزار نفر را در سوریه می پردازد به نظر شخصی من شما ها خائن هستید اگر من روزی شدم رئیس جمهور مثل هیتلر باه شما بر خورد خواهم کرد چون منطقی نیستید و نوکر جنایت کارغرب شده ائید تا طرفدار بشر .

Roozbeh_Gilani

Roozbeh_Gilani "Personal business must yield to collective interest."

I can only guess whay this news item has made you so angry! Also I have no idea what this news item has to do with your deportation out of canada and your "badbakhti" whilst there ! but as your buddy said elswhere in his own "perfect English":
"I'm gonna let this one pass you crazy misfit lunatic! But will delete future your such comments"

Shirzadegan

Siavash

حاجی آقا،

لطفا به مسله ایران فکر کنید، نه غرب.

موله‌های جنایتکار برادران ما را به اسم مبارزه

با اسرائیل به جوخه اعدام

سپردند و از خواهران ما را به اسم صیغه

به فحشا کشاندند. شما چرا به اینها فکر نمیکنید.؟

چرا به ملا‌های بوگندی جنایتکار که ایران زیبای ما را

به ویرانی کشاندند فکر نمیکند.؟ بی‌‌ خیال غرب. ایران مهم

است، نه‌ غرب.

پاینده ایران