Advertise here

لذت بهایی ستیزی

Balatarin

در پی انقلاب خوش عاقبت در  ٣۴ پیش، بهایی ستیزی همواره یکی از ارکان  نظام نکبت مسلمین "اصلاح طلب" و غیره بوده است.

تاریخ این توحش به قدمت ظهور این دین انسان گرا  در ایران میباشد. از شمع آجین کردن در زمان امیر کبیر تا وحشیگریهای وحوش حاکم کنونی، بهائیان مرغ عزا و عروسی بوده اند.

در رژیم پیشین که گفته میشود روزگار خوش بهائیان بوده، انجمن تروریستی حجتیه که بسیاری از دانه درشتهای نظام نکبت و بسیاری از ماشاء الله "اصلاح طلبان" از اعضاء آن میباشند در حال تخم نفرت پراکنی علیه بهائیان و شناسایی آنان برای روز ماجرا بود و ژنرال ارتش  کشور (باتمانقلیچ) در اونیفورم و با یال و کوپال و یک جعبه آینه مدال آویزان بر سینه کُلنگ بدست میگیرد و مشغول تخریب مکان عبادی بهائیان میشود.

سئوال:

در ازای همۀ وحوش، یک بهایی میشناسید که باعث سر شکستگی ایران و ایرانی در جهان شده باشد؟

 

تبریک

پ.ن. "فواد مقدم، شهروند بهائی و از مسئولین دانشگاه آنلاین بهائیان در اصفهان، صبح امروز برای گذران ۵ سال حبس، خود را به دادسرای شهید مقدسی مستقر در زندان اوین معرفی کرد."

مطالب زیادی در باره توحش با بهادیان تقدیم شده، برای نمونه به اینجا سرکی بکشید.

Balatarin

Comments 11 Pending 0

Sort comments:
Roger_Rabbit

Roger_Rabbit Framed

"در ازای همۀ وحوش، یک بهایی میشناسید که باعث سر شکستگی ایران و ایرانی در جهان شده باشد؟
"

اعتراف منابع صهيونيستي به نفوذ شگفت‌انگيز بهايي‌ها و نمونه بارز آن يعني، عبدالكريم ايادي بهايي در مراكز و مؤسسات مختلف در دوران پهلوي و اشغال مشاغل و مناصب گوناگون به طور همزمان، از جمله، بهداري ارتش، بيمارستان‌هاي وابسته به مراكز نظامي، اداره خريد دارو و لوازم پزشكي براي يگان‌هاي ارتش، كميته خريد دارو از خارج، فروشگاه‌هاي زنجيره‌اي اتكا و...، و به علاوه، مساعدت بي‌چون و چرا و حساب شده او براي ورود يهودي‌ها و بهايي‌ها در مشاغل حساس و مهم،(11) پس از گذشت ده‌ها سال از آن دوران، هنوز، هم چنان شگفت‌آور است.
مئيرعزري پس از اشاره به اختيارات گسترده بهايي‌ها، درباره نقش و قدرت عبدالكريم ايادي مي‌نويسد: «در يكي از ديدارهاي خانوادگي در كنار ايادي نشسته بودم و پيرامون همكاري‌هاي كارشناسان اسرائيلي تحت سرپرستي او گفت و گو مي‌كردم. چند روز پس از آن ديدار، ايادي كارشناسان ما را فراخواند و با آنها پيمان بست تا ميوه، مرغ و تخم‌مرغ [مورد نياز] ارتش ايران را فراهم كند و براي ارتش، مرغداري و دهكده‌هاي نمونه بسازد. هم‌چنين ايادي به بازرگانان و كارشناسان اسرائيلي ياري داد تا ميوه مورد نياز ارتش ايران را فراهم كنند.»(12)
ارتشبد حسين فردوست در خاطرات خود، با اشاره به حضور گسترده بهايي‌ها، ايادي را بانفوذترين فرد دربار محمدرضا معرفي كرده و نوشته است كه او هشتاد شغل در سطوح عالي كشور براي خود درست كرده بود كه همه پول‌ساز بودند.(13)
منابع موجود ضمن اعتراف به قدرت بهاييت در دوره پهلوي، ايادي را چهره‌اي مرموز و جاسوس بزرگ غرب و مطلع‌ترين منبع اطلاعاتي سرويس‌هاي آمريكا و انگليس دانسته‌اند. به طوري كه نخست‌وزيران، رؤساي ستاد ارتش و كليه مقامات مملكتي، اعم از وزير و نماينده مجلس و امثالهم دستورات او را كه نخست‌ به فرم خواهش بود و اگر اجرا نمي‌شد به فرم آمرانه، درمي‌آمد، اجرا مي‌كردند.(14)
به اعتراف مئيرعزري: «كسي باور نمي‌‌كرد كه ايادي از شاه درخواستي بكند و پذيرفته نشود. شايد همين پيوند ايادي با شاه بود كه هرگاه سران كشور يا شاه به نكته دشواري برمي‌خوردند؛ دست به دامان ايادي مي‌شدند و او مي‌توانست گره‌گشايي كند.»

نقل از

http://www.dowran.ir/show.php?id=128928395

tetrapharmakos

tetrapharmakos

روز مسّرت‌بخش و مبارک آزادی هموطنان بهائی ما چندان دور نیست. حق مسلم این قوم شریف بر استقرار حکومت خود‌مختار در سرزمین مقدس حیفا غیر قابل مذاکره است. وحشیان صهیونیست باید هرچه زودتر به اشغال جنایتکارانه سرزمین نیاکانی این هموطنان پاک‌نهاد پایان داده و غرامت این دوران شوم را به جامعه نیکو‌سرشت بهائی پرداخت کنند.

Roger_Rabbit

Roger_Rabbit Framed

در ازای همۀ وحوش، یک بهایی میشناسید که باعث سر شکستگی ایران و ایرانی در جهان شده باشد؟
""

به گفته میلانی یزدانی امپراطوری خود را بر پایه پشتیبانی‌ دو نفر ساخت: تیمسار نصیری سمنانی و تیمسار دکتر عبدالکریم ایادی شهمیرزادی ، پزشک مخصوص شاه که همانند یزدانی بهایی بود[۱]. هژبر توانسته بود با رشوه دادن به مدیران بانک پرداخت چک‌هایش را به تعویق بیندازد و با استفاده از چک‌های فاقد موجودی ولی‌ برگشت نخورده سهام بانک‌های مختلف را بخرد. رئیس بانک مرکزی وقت، حسنعلی مهران، متوجه این مساله شد و آن را با نخست وزیر امیر عباس هویدا در میان گذاشت. هویدا از هژبر خواست تا سامانه بانکی‌ را به حال خود وا‌ گذارد و در عوض در بازار گوشت سرمایه گذاری کند. چندی بعد از این ملاقات، رئیس بانک مرکزی نامه‌ای شدیداللحن از دادگستری دریافت کرد که چرا برای کار آفرین زحمت کشی‌ همچون هژبر یزدانی درد سر ایجاد می‌کند. هژبر بعد از این نامه حمایت آمیز به دفتر هویدا رفت و به مسئول دفترش گفت "به رئیست بگو من بانک را گرفتم"[۲]. در واقعه خرید «بانک ایرانیان»، هنگامی که آذر ابتهاج از اعضای هیئت مدیره بانک متوجه شد یزدانی ۲۸ درصد از سهام بانک را بی‌ صدا خریده است، با ایادی -که فکر میکرد از یزدانی پشتیبانی‌ می‌کند- ملاقات کرد و از او خواست جلوی تصاحب ستیزه جویانه بانک توسط یزدانی را بگیرد. ولی‌ ایادی -با این استدلال که پولی‌ که یزدانی می‌‌پردازد کافی‌ است- کمکی‌ نکرد و نهایتاً با پا در میانی شاه یزدانی سهام ابتهاج را به سه برابر قیمت بازار خرید[۳].

نقل از:

http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%87%DA%98%D8%A8%D8%B1_%DB%8C%D8%B2%D8%AF%D8%A7%D9%86%DB%8C

Fred

Fred

اساتید متخصص پاکنویسی تاریخ مستند معاصر و دیگر بهایی ستیزان شرمنده، خسته نباشند و خدا قوت.

پا بزنید!

tetrapharmakos

tetrapharmakos

فکر می‌کنم که مطالب و مستندات تاریخی که "راجر ربیت" عنوان کرده درخور غور و بررسی بیطرفانه هستش. بجای فرافکنی و سفسطه و مغلطه و "مزه پرونی" که واسه انحراف افکار عمومی‌ بکار می‌گیرید، با قبول وامداری و سرسپردگی خود به آنچه در تحلیل نهایی‌ موجب انقراض رژیم سلطنتی در ایران شد، به اشتباهات و خیانات "قومی" خود اعتراف کنید.

This comment was removed by the Iranian.com Staff for violating our Commenting Standards

Demo

Demo

تاریخ ستیزه جویی با ساختمان و محل ستیزه جویی در عکس ستیزه ساز بالا؟

AminNeshati

Amin Neshati

١٣٣٤ هجرى شمسى، حظيرة القدس بهاييان، پس از يك سرى حملات راديويى توسط شيخ محمد تقى فلسفى. شاه كه در آن زمان از نظر سياسى جايگاه متزلزلى داشت خود را ناگزير به امتياز دهى به آخوندها مى ديد.

Demo

Demo

با تشکر از کمک و همراهی شما

فقط یک نکته. آیا این به حقیقت نزدیکتر بود که جملات خود را بسط داد و مینوشتید

شاه كه در آن زمان از نظر سياسى جايگاه متزلزلى داشت خود را ناگزير به امتياز دهى به آخوندها و بخصوص به فرقه حجتیه دید امّا در عین حال بعدها به بهائیان رو آورد که از نفوذ و قدرت آنها در آمریکا و اسرائیل برای محکم کردن پایه های جایگاه استبداد حکومت خود استفاده کند. ولی اشتباهش هم همین بود که به جای رو آوردن به ملت به چنان جمع کوچکی اتکا کرد و در آخر همان جایگاهی را هم که هرگز نداشت از دست داد. و دیگر لازم نیست حدس بزنیم چه فرقه ای بنام اسلام اکنون جایگاه متزلزل دیگری برای خود بنا نموده است و روز و شب در ستیز است با رقیب و دشمن قدیمی خود

This comment was removed by the Iranian.com Staff for violating our Commenting Standards

AminNeshati

Amin Neshati

در پاسخ به دمو: خير، بنده به همان مقدار كه نوشتم اكتفا مى كنم. شما نيز بجاى بسط دادن جملات من مى توانيد از قول و قلم خودتان بنويسيد. در ثانى اگر شما تا اين حد از جزئيات تاريخى قضيه آگاهى داشتيد معناى پرسشتان از زمان و مكان چه مى توانست باشد؟

Demo

Demo

با عرض تشکر دوباره از مشخص نمودن زمان و مکان عکس دوباره لطف کرده و به سئوال اینجانب توجه کنید. خدا را شاهد میگیرم که اینجانب نه از زمان واقعه اطلاع داشت و نه از مکان آن. ولی جوابتان قدری فراتر از پرسش رفت و با توجه به اطلاعات قبلأ خوانده شده در این سایت پیشنهاد بسط جمله تان داده شد. اینجانب هرگز عاشق و شیفته تاریخ که توسط بشر تدوین شده و مملو از دروغ و ضد و نقیض است نبوده و نیست و نخواهد بود. اگر جسارتی شد از حضورتان پوزش میطلبم

This comment was removed by the Iranian.com Staff for violating our Commenting Standards

Roger_Rabbit

Roger_Rabbit Framed

نکاتی‌ در باره کلنگ زدن به حضیره القدس (که فرد به شما نمی‌گوید)

این بنا نه تنها تخریب یا تصرف نشد بلکه بعد از یک حرکت نمایشی که فقط به منظور بستن دهان آخوند جماعت بود به صاحبانش تحویل داده شد.
این حرکت نمایشی با توافق کامل سران بهایی صورت گرفت
سرلشکر عبد الکریم ایادی، پزشک مخصوص شاه و از سران جامعه بهایی کوچکترین ایراد و اعتراضی به این حرکت نداشته و تا روز آخر اقامتش در ایران خدمتکار وفادار و محرم اسرار شاه بود.
هیچ یک از سرشناسان جامعه بهائی نظیر سپهبد خادمی (رئیس هواپیمایی هما)، ثابت پاسال (تلویزیون ایران و پپسی کولا) و البته شخص ایادی در هیچ جا اعتراضی و یا نامه‌ای در خصوص تسخیر موقت مرکز بهاییان (حضیره القدس) به شاه ننوشته و طبق معمول به توسعه کسب و کار خویش مشغول بودند که خود حاکی از توافق پشت پرده و نمایشی بودن کلنگ زدن به این مرکز می‌بود.