Advertise here

بهترین غذای ایرانیان

Balatarin

اگر قرار باشد غذای ملی برای ایران معرفی شود، بدون شک چلوکباب در بالای فهرست کاندیداها قرار خواهد داشت.

البته انواع خورش و دیگر غذاها مانند میرزا قاسمی، باقلا قاتق، نرگسی، کوفته تبریزی و حتی اشکنه هم حرفی برای گفتن دارند.

کم نیستند آنانی که در پی بازگشت از تعطیلات در ایران تجربه لذّت بخش خود خصوصاً در مورد غذاهای لذیذ نوش جان کرده را توسط عکس و ویدیو و شرح مبسوط دهان آب آور به اطلاع دیگران میرسانند.  

تعداد معدودی از این نازنین که خدای ناکرده از "محنت دیگران بی غم" نمیباشند علناٌ اعتراض میکنند که داد و قال مستمر علیه کهریزک کاری، اعدام و شلاق زدن و دیگر وحشیگری ها توسط نظام نکبت مسلمین "اصلاح طلب" و غیره در کوی، برزن، ورزشگاه  و پارک بهانه بدست "جنگ طلبان" دادن میباشد.

برای رضای خاطر این نازنیان صلح طلبِ غذای ایرانی دوست خبر زیر تقدیم میگردد.

 صفر نعیمی رزعضو کمیته امنیت کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس پس از بازدید از شرایط در اسارتگاه اوین از جمله گفته:

"غذای زندان اوین از غذایی که ما در خانه می‌خوریم بهتر بود."

آیا بهترین غذا برای ایرانیان آزادی نمیباشد؟

 

تبریک

 

پ.ن. برای دِسر، غذا دوستان به این خبر در مورد تغذیه و دلیل مرگ   ۱۹ نفر تنها در تهران هم نظری بیاندازند.

Balatarin

Comments 7 Pending 0

Sort comments:
RedWine

شمیرانزاده Researches (reporter & tv journalist) and presents information (Social,Art) in certain types of mass media and also working in diffrent european tv channels

صد رحمت به حضراتِ فاشیست و همینطور نازی؛ گورینگ، هیملر کّل المجمعین و حتی هیتلر و آن موسولینی ! این اسلامیونِ نا ایرانی که حیا ندارند و از هفتِ دولت اخلاق و وجدان آزادند و الهی روزی رسد که تقاص پس دهند، حکمِ مرگ برایشان زیاد است و اینان را بایستی‌ به حبس عبد محکوم کرده و به سرحداتِ کویرِ لوت فرستاد تا بوق سگ در شن و ماسه بیل زنند و جاده شخم زنند و همانجا بپوسند و روزی صد بار آرزوی مردن کنند.

***

جنابِ فردِ گرامی‌، جنابعالی خورشِ بادمجان (و دیگر خوراک‌ها مانندِ کشک و بادمجان و انواع آبگوشت و جوجه کبابِ سلطانی با جوجه‌های شمیرانی که ما حاضریم از سبزیخواری روی برگردانیم و بارِ دگر گوشتخوار شویم !) را فراموش کردید برادرِ بزرگوارِ ما !

تا قبل از همین شورشِ ۵۷ در بینِ ما رسم نبود که هر روز چلو خوری و بادی در غبغب اندازی و هزار قرشمال بازی دیگر ... یادِ آشِ پر ماش و آن حالیم و سپس کله پاچه با نانِ سنگک تلید شده به خیر، الهی که کله پاچه روزی جهانی‌ شود و ایرانی دلخوش .

با سپاس .

Fred

Fred

البته درست میفرمایید؛ ولی بدلیل عدم تمایل روزافزون به گوشتخواری، بیشتر از میرزا قاسمی و نرگسی و باقلاقاتوق و کمتر و شاید ناخودآگاه از گوشتی ها ذکر شد.
پس از رهایی، شراب به انتخاب شما از من، جوجه کباب و شیشلیک از شما

RedWine

شمیرانزاده Researches (reporter & tv journalist) and presents information (Social,Art) in certain types of mass media and also working in diffrent european tv channels

با شما موافقیم، در کنارِ آن حتما برایتان کبابِ ماهی‌ (چند سالی‌ است که آنرا در سفری به رایلند یاد گرفیم و ماهی‌ شکم پرِ کباب شده با پلو بسیار لذیذ است ) طبخ می‌کنیم.

Roger_Rabbit

Roger_Rabbit Framed

جناب شما خیلی‌ طاغوتی تشریف دارین. غذای ملی‌ ما فقیر فقرا‌ها تا بود همیشه دیزی بود. البته از وقتی‌ که انقلاب شکوهمند به وقوع پیوست و کباب برگ سه‌ متری به بازار آمد دیگه دیزی و آبگوشت و شوربا دمده شد. ولی‌ ما هنوز به همون سبک قدیم به تیلیت لواش که توی اوین آریا مهری بمون میدادن راضی‌ هستیم. اوین هم اوین قدیم.

ruhany

Ruhany Just another traveller of life ...

فرد جان ... لینک آخر به خبر نمی رود و احتیاج به تصحیح دارد.

Fred

Fred

با سپاس؛
تصحیح شد.

Demo

Demo

جواب سئوال منفی است و آنهم یک نفی عظیم. نگری بیاندازیم به آزادی دادن به سیاهان در آمریکا و از بین رفتن نمایشی بردگی در آن کشور و همچنین دادن آزادی نمایشی دیگر به سیاهان در آفریقای جنوبی. نه اولی تبیعض نژادی را هرگز در آمریکا از بین برد و نه دومّی اپارتاید را در آفریقای جنوبی. از اپارتاید حاکم در اسراییل هم بهتر است هیچ نگیم که سیخ کباب میشویم

در ضمن بهترین غذای ایرانی همواره چلوکباب «سلطانی» بوده و هست! و بهمی دلیل ملت «سلطان» را به آزادی ترجیح میدهد حال سلطان شاه باشد و یا یک آخوند روضه خوان سر برزن. و زندانیان سلطان هم جاکوزی و سوناشان برقرار است و هم چلوکباب سلطانیشان. البته بعد از چشیدن طعم حبوبات و شیشه خالی پپسی کهریزکی! و امضا نمودن توبه و اقرار به پشیمانی به حضور سلطان معظم

سلطانی نوش جان

This comment was removed by the Iranian.com Staff for violating our Commenting Standards