Advertise here

آخوند انگلیسی

Balatarin

 

شادروان سعیدی سیرجانی، که بدست نظام نکبت مسلمین "اصلاح طلب" و غیره به قتل رسید، در یکی از کتابها یا مقالات، الان دقیقاً بخاطر ندارم،  در مورد چهار جلد "شرح سودی بُِسنوی بر حافظ"  چیزی در این مایه میگوید، نقل به مضمون:

سالها درباره مزایای خواندن شرح سودی شنیده بودم و اکنون که خواندم دیدم چیزی از دست نداده بودم.

خبر:

"سایت انگلیسی، سرویس رسانه ها و سرویس تهذیب خبرگزاری رسا افتتاح شد.

 سایت انگلیسی خبرگزاری رسا در کنار معارف دینی و شیعی، در تلاش است تا یافته‌ها و آموزه‌های انقلابی که از حوزه علمیه قم باید صادر شود را انعکاس دهد.

بازگو کردن پشت پرده فرقه‌های ضاله، پاسخ به شبهات رایج روز در زمینه دینی در کشورهای هدف و ارائه راهکار با توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب است و همچنین دفاع از ارزش‌های اسلامی ....."

 

با راه اندازی سایت انگلیسی حوزه، جهان انگلیسی زبان در موقعیتی قرا گرفته  تا به تجربه دریابد این همه سالها چیزی از دست نداده است.

تبریک

 

پ.ن. به گالری عکس اساتید متخصص "صادر" کردن یافته ها  و آگاهی بخشی در مورد " پشت پرده فرقه  های ضاله" هم سرکی بکشید. اینجا

Balatarin

Comments 2 Pending 0

Sort comments:
mahmoudghaffari

mahmoudghaffari

هرچی بیشتر زور بزنند تا مزخرفات دینی بخصوص از رقم اسلامیش را در دنیا رواج دهند، بیشتر افکار نی اندرتالی (Neanderthal) خود را به دنیا نشان خواهند داد. اتفاقا این خوب است، تا دنیا بفهمد، اینان چه جانورانی هستند. مجسم کنید اگر ما هم کتب ان میمون از فضا بر نگشته، خمینی را خوانده بودیم، امروز به این حال نبودیم.

faraway

faraway

In hame aghab oftadeh, in hameh jahl, bikhod nist be in rooz oftandan.