Advertise here

پرتاب مهر نماز، کفش و نعلین به سوی رئیس مجلس

سخنرانی علی لاریجانی نماینده مردم قم و رئیس مجلس شورای اسلامی در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن قم، با تشنج و درگیری نیمه تمام ماند. گروهی از حامیان احمدی‌نژاد که برخی از آن‌ها کفن پوش بودند، بلافاصله پس از آن که علی لاریجانی پشت تریبون قرار گرفت، شروع به سردادن شعارهایی از جمله ... Continue reading »

Balatarin

Comments 4 Pending 0

Sort comments:
Zendanian

Zendanian An injury to one is an injury to all.

سخنرانی لاریجانی در قم ناتمام ماند / فرار لاریجانی از دست حامیان احمدی‌نژاد

سخنرانی علی لاریجانی رئیس مجلس در جمع راهپیمایان سالروز انقلاب در قم به علت شعارهای عده‌ای ناتمام ماند.

به گزارش خبرنگار مهر، علی لاریجانی در حالی سخنرانی خود را شروع کرد که شعارهای “بصیرت بصیرت” و برخی شعارهای دیگر این سخنرانی را با اختلال مواجه کرده بود.

رئیس مجلس در ابتدای سخنان خود بدون توجه به شعارهای معترضان در مجلس به سخنرانی خود که از قبل آماده کرده و مکتوب بود ادامه داد. در حالی که رفته رفته بر صدای شعاردهندگان افزوده می‌شد، صدای لاریجانی به سختی از پشت تریبون شنیده شد.

لاریجانی در ابتدا گفت: امروز روز بزرگ و از ایام الله و روزی است که مصداق آیه “جاء الحق و ذهق الباطل” است.

در این حین بخشی از جمعیت بر شدت شعارهای خود اضافه کردند و شعارهای “خواص بی بصیرت” سر دادند و حتی اشیائی به سمت جایگاه سخنرانی رئیس مجلس پرتاب شد.

در این شرایط حلقه محافظان لاریجانی در جایگاه تنگ تر شد و آنها از رئیس مجلس خواستند تا سخنرانی خود را متوقف کند، اما لاریجانی برای ادامه صحبت هایش اصرار داشت.

وی در واکنش به اعتراضات برخی از حاضرین گفت: امروز روز 22 بهمن و روز مبارکی است و روزی است که باید با رهبر معظم انقلاب بیعت کنیم و نباید با اینگونه اقدامات این جشن بزرگ را خدشه دار کنیم.

در ادامه وقتی حاضرین و معترضین در شبستان به سمت محل جایگاه سخنرانی حرکت کردند محافظان لاریجانی وی را که دیگر نماینده مردم قم در مجلس و استاندار قم همراهی می‌کردند به سمت پشت جایگاه هدایت کردند.

خبرنگار مهر حاضر در این مراسم گزارش می دهد که گروهی از معترضان به رئیس مجلس در خیابان پشت شبستان حرم مطهر حضرت معصومه(س) تجمع کرده و به سر دادن شعارهایی علیه لاریجانی پرداختند.

در همین رابطه سایت خبری مجلس با سازماندهی خواندن اعتراضات به لاریجانی اینطور نوشت: صبح امروز در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهر مقدس قم عده اندکی که مشخص بود از قبل سازماندهی شده بودند ، تلاش کردند با برخی شعارها علیه رئیس مجلس مانع سخنرانی دکتر لاریجانی در مراسم شوند و در مراسم باشکوه گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی در شهر مقدس قم ایجاد آشوب کنند.

mahmoudghaffari

mahmoudghaffari

رتاب مهر نماز!!!! وقتی این بی شعوران اسلامی؛ بسیج، چاقوکش، پاسدار، مزدور برای دین خودش اهمیت قائل نیست بنده و شما چرا باید احترام بگذریم؟؟؟؟؟

ShazdeAsdolaMirza

Shazde Asdola Mirza My archived blogs and stories are at: http://iranian.com/main/member/shazde-asdola-mirza.html

خلاصه اخبار ۳۴ سال اخیر از ایران: "سگ، سگو خورده"!

بمحض اینکه هر کدوم از این سگ‌ها هم بخواد آدم بشه، سگای هار دیگه میخورنش.

Zendanian

Zendanian An injury to one is an injury to all.

آری میرزا جان، در جمهوری اسلامی از روز اول همه بر علیه یکدیگر شمشیر زده اند، از رو.
اما، این "شمشیر"زنی کنونی در این سطح و در مرکز قدرت صفای دیگری دارد.
این ابتدای ویرانی است.