Advertise here

سینما رکس؛ لُخت و عریان

Balatarin

مباهات به ارتکاب جنایت علیه بشریت یکی از ویژگیهای کارگزاران نظام نکبت مسلمین "اصلاح طلب" و غیره میباشد.

دو نمونه:

١- حاج آقا حجت الاسلام والمسلمین روح الله خان حسینیان رئیس مرکز اسناد انقلاب اسلامی در دفاع از رفیق گرمابه و گلستانش،  مرحوم حاج آقا سعید خان امامی گفته:

"...گفتم آخه بابا جون، آخه ما خودمان یک زمان قاتل بودیم، یک زمانی زندانبان بودیم...."

قتل عام هزاران اسیر ایرانی در سال ١٣۶۷ یادتان هست؟

۲- حاج آقا فرج الله خان سلحشور، کارگردان تلویزیون و سینما که محبوب خدایگان علی آقا رهبر میباشد گفته:

"من جزء کسانی بودم که قبل از انقلاب سینما آتش زدم ...."

قتل عام ۶۳۰ ایرانی در آتش زدن سینما رکس آبادان در ۲۸ مرداد ۱۳۵۷  یادتان هست؟

البته همۀ وحوش ایندست لُخت و عریان گو نیستند، اکثراً اهل دروغگویی شرعی (تقیه) میباشند که شامل ماشاءالله  "اصلاح طلبان" با سوابق تروریستی، گروگانگیری و دیگر جنایات در ارگانهای سرکوب و اطلاعاتی میشود.

رهایی ایران از شر وحوش  ایرانی کُش و ایران ویران کُن دور نیست، اصلاً دور نیست.

 

تبریک

پ.ن. به اینجا هم سرکی بکشید. 

 

 

 

 

 

 

Balatarin

Comments 10 Pending 0

Sort comments:
RedWine

شمیرانزاده Researches (reporter & tv journalist) and presents information (Social,Art) in certain types of mass media and also working in diffrent european tv channels

پناه بر خدا ... اینها چه قیافه‌های وحشتناکی دارند، در آئینِ شینتوْ گویند؛ افرادی که کارِ بد درین دنیا کرده و به دیگران ظلم میکنند؛ کم کم ظاهر و باطنِ آدمیّت خود را از دست داده و دیگر ریشه در انسانیت ندارند، این نکته را به وضوح میتوان در این افرادِ پستِ اسلامیه مشاهده کرد.

گاهی‌ فکر می‌کنم که مبادا به دیگران ظلم کردیم که حالا این چنین نِکبت و بدبختی به گِردمان آماده است، ما سزاوارِ این همه ناراحتی‌ و زجر نیستیم.

***

هفته‌ای نیکو برایتان آرزومندیم ... فراموش نفرمایید از همین حالا که هنوز کم از چهل روز به نوروز مانده؛ عیدانهٔ ما را به کناری گذارید . :) روز ۱۴ فوریه نیز بر شما و دیگر عشق ورزان فرخنده باد.

با سپاس .

Demo

Demo

پناه بر خدا؟!؟!؟ واقعأ؟!؟! نکنه هنوز خیال میکنیم در شیمیرانیم و دروغ و کلک میرانیم؟!؟! بجای این فریبکاریها و این ننه غریب بازی در آوردنهای روزمره نیم نگاهی به آینه هم انداخته و یادی از گذشتگان ناناز زاده خود کنیم با چهره ملکوتی و فرشته مانند خود
http://www.shahrefarsi.com/wp-content/uploads/2012/11/aa654b7ab8418912db08ab520d886f21.jpg
و اگر خدا شناسیم به خدا پناه بریم از تصور تپه ای که آن خوشگلان از حدقه چشمهای ٢٠ تا ٧٠ هزار مردم کور شده کرمان بناه کرده و کلی به قتل و کور کردن دسته جمعی ملت افتخار هم میکردند.
http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A2%D8%BA%D8%A7%D9%85%D8%AD%D9%85%D8%AF%D8%AE%D8%A7%D9%86_%D9%82%D8%A7%D8%AC%D8%A7%D8%B1
اگر آن اعمال نامش در آن زمان ظلم و قتل نبود تافته های جدا بافته امروز خود دانند چه بود و در روز عشاق لو خواهند رفت! تسلیت

RedWine

شمیرانزاده Researches (reporter & tv journalist) and presents information (Social,Art) in certain types of mass media and also working in diffrent european tv channels

تو که شیطان پرستی و لعنِ کرور خلق الله به دنبالت است و از ایران و احوالِ ایران غافل هستی‌ ... برو بچه جان، خجالت بکش .. مشقاتو نوشتی‌ ؟

بی‌ اصل و نسبِ حسود ! تو دلت برای ایران نسوخته دروغگو !

Fred

Fred

دل قوی دارید؛ آغاز تحریمهای کمر شکن از پنج روز پیش، آغاز پایان حاکمیت نظام نکبت مسلمین "اصلاح طلب" و غیره است.

شما هم هفته پُر و پیمان داشنه باشید و همواره هر روزتان ولنتاین باد. باشد رسم نکوی عیدی دادن بزرگان به کوچکتران را چُپکی و منسوخ نفرمایید.

Mona19

Mona 19 "محبت نور است در هر خانه بتابد و عداوت ظلمت است در هر کاشانه لانه نماید"

یه مشت قاتل و جانی زمام امور رو در چنگال دارند. خدا ریشه اینها رو از خاک ایران برداره. اسفل السافلین به جنایاتش افتخار هم میکنه.

مونا

Zendanian

Zendanian An injury to one is an injury to all.

مقاله ای از شیدا نبوی در مورد تاریخ حذف و پنهان شده ی فاجعه ی "سینما رکس" و تلاش رژیم اسلامی برای استمرار این بی اطلاعاتی مردم از حقیقت قضیه.
http://www.golshan.com/asnaad/cinamarex/cinama.html

This comment was removed by the Iranian.com Staff for violating our Commenting Standards

Zendanian

Zendanian An injury to one is an injury to all.

تکبعلی زاده کيست؟
او در دادگاه ويژه خود را معرفی می کند:"من معتاد به هروئين و حشيش و کارگر جوشکار بودم و دوافروشی می کردم. در محلهء ما با اصغر نوروزی آشنا شدم و توسط وی کم کم به جلسات درس قرآن که در مسجد تشکيل می شد راه پيدا کردم. بچه ها و دوستانم می گفتند که بايد اعتياد را ترک کنم. می پذيرد. به اصفهان می فرستندش. ترک اعتياد می کند و به آبادان باز می گردد و فعاليت از سر می گيرد. با چهار نفر به نامهای محمود (يا محمد معروف به ممد زاغی) و برادرش يدالله و فلاح و فرج يعنی فر جالله بذرکار (که صاحب دکه ای بوده است در بازار جمشيديه آبادان و چه بسا حريق اين بازار هم از همانجا شروع شده. شايد هم برای از ميان بردن دلايل جرم « اين عمل من به دنبال کشتار... قم ... صورت گرفت » : می گويد اين کارها بيفايده است و خود را کنار می کشد « برادران » پس از چند روز [احتمالاً با توجه به قرائن چند ماه صحيحتر باشد] فلاح و يدالله به اصفهان ...« به اصفهان بازگشتم و کار موادفروشی را دنبال کردم.
در بيمارستان توانبخشی اصفهان بستری شدم و اعتياد را ترک کردم. بعداً چند کتاب و چند » . که بايد ترک اعتياد کنی و به آبادان بازگردی « در بيمارستان توانبخشی اصفهان بستری شدم و اعتياد را ترک کردم.
بعداً چند کتاب و چند جزوه از دکتر شريعتی تهيه کردم و با اتوبوس عازم آبادان شدم... وقتی به محل رسيدم... رفتم خانه و بچه ها آمدند و گفتند: می خواهيم يک سينما را آتش بزنيم." ٨ مرداد ١٣٥٦ است.

ahang1001

ahang1001    

جای صمد خالی که بگه
هیشکی نمتونه مثل مو سیما آتیش بزنه.....

Zendanian

Zendanian An injury to one is an injury to all.

This comment was removed by the Iranian.com Staff for violating our Commenting Standards

Demo

Demo

چه خوب و چه بجا که از مشقام گفتی! و با اجازه مش قاسم و دیگر چپولان قلابی! همون خدایی که که گفتیها! آره بابا بزرگ همون خدا! این معلم ما که اسم فامیلیش خدازاده است خواسته که از روی آیه ١٢ سوره ٣٦ از کتاب خدا با مضمون «آرى ماييم كه مردگان را زنده می‏سازيم و آنچه را که در گذشته (در حیات خود) انجام داده و با آثار [و اعمال]شان بر ملا میكنيم (چرا که) ما هر چيزى را در كارنامه های‏ روشن و پاک برشمارده ‏ايم.» ده بار بنویسیم. میگم اگر بابا این پاک نویسهای خدایی که تو بهش هی دروغکی پناه میبری اگه حقیقت داشته ک گند کاره همه بزرگان و راحلان و معظمان و گند زاده هایشان را که در میاره بابا بزرگ. تو میگی در نمیاره و نمیترسی بابا بزرگ جون؟ منکه خیلی میترسم

This comment was removed by the Iranian.com Staff for violating our Commenting Standards