Advertise here

ورود 500 خودروی پورشه توسط واردکننده نامعلوم!

امیر خجسته با اشاره به تذکر کتبی امروز خود به وزیر صنعت معدن و تجارت در صحن علنی مجلس شورای اسلامی و با طرح این سوال که 500 خودروی پورشه توسط چه کسی و با چه ارزی وارد کشور شده است، گفت: اخیرا خبر رسیده تعداد 500 دستگاه خودروی لوکس پورشه از طریق جزیره ابوموسی به کشور وارد شده که مرجع واردکننده و ارز تخصیصی به آن مبهم است ... Continue reading »

Balatarin

Comments 9 Pending 0

Sort comments:
faramarz

Faramarz

It must be a part of "oil for Porsche" program!

Sanctions are really starving the Porsche-hungry Iranians!

RedWine

شمیرانزاده Researches (reporter & tv journalist) and presents information (Social,Art) in certain types of mass media and also working in diffrent european tv channels

پرهام ... بالام جان، پس انتظار داشتی حضراتِ شیوخ (به اضافه فرزندانشان و دگر وابستگان) سوار بر ماچه الاغ به اینور و انور روند ؟

تو خوب یادت است که کسروی چه گفت؛ او گفت که ما یک دوره سلطنت به شیوخ اسلامی بدهکاریم ... بفرما !

***

خیلی‌ عزت زیاد.

Parham

parham

شمیران زاده عزیز، این در حالی است که ادعا میشود ارز برای ورود دارو وجود ندارد، و یا بانکها آنرا انتقال نمیدهند

Nazaninkarvar

Nazanin karvar

شاید بشه منظور از دسته بیل را حالا کمی بهتر درک کرد؟

یک روز یک بچه عربه نامه مینویسه برای پدرش که آی پدر جان من دیگگه خسته شدم اینجا همش همه من را مسخره میکنن... دوستانم با قطار اینور اونور میرن و قتی هواپیما یا هیکوپتر من را میبینن کلی میخندن... خواهش مکنم خواهش میکنم اجازه بدین از قطار استفاده کنم.
چند روز بعد از پدرش یک نامه دریافت میکنه با یک چک که بوی نامه نوشته شده بوده پسر عزیزم ما از نارحتی تو بسیار غمگین شدیم و من تصمیم گرفتم که این بار به تو سخت نگیرم... با پولی که برات میفرست بری خودت یک قطار بخر و یک راننده استخدام کن... و سرت رو جلوی دوستات همیشه بالا نگه دار!!!

خب بچه‌ها هم دوست دارن سوار پورشه بشن... بنده‌های خدا چه گناهی کردن که حالا که توی ایران هستن با محرومیت بزرگ بشن؟؟؟؟

RedWine

شمیرانزاده Researches (reporter & tv journalist) and presents information (Social,Art) in certain types of mass media and also working in diffrent european tv channels

پرهام جان، به طورِ حتم پولِ این پورشه‌ها بیش از ۱۵ یا ۲۴ ماهِ قبل پرداخت شده است ...

بابا اَیهالناسْ اینان که شورش (روشنفکران بخوانند: انقلاب) کردند؛ غلط کردند . ما را ببین که قزاق را دزد خوانده و فرزندش را راهزن ! اینها کیستند ؟ حیفِ سرزمینِ ما.

إلهي أنا أعتذر.أنا أعتـــــــــذر!

Parham

parham

شمیران زاده جان، پول دارو ها هم از یکسال قبل بودجه میشه، و تازه با اعتبارنامه خریداری میشه که معمولاً شش ما تا یکسال اعتبار داره. پس اصلاً تمام این بحثهای مطرح شده در مورد کمبود دارو دروغند. باوجود بزرگترین در آمد نفتی تاریخ ایران از زمان مظفرالدین شاه تا بحال در دوره احمدینژاد، و اینکه تازه ۱۱۰ میلیارد دلار هم قاعدتاً باید ذخیره ارزی وجود داشته باشد، معلوم میشود کل بحث مطرح شده کلکی بیشتر نیست

Nazaninkarvar

Nazanin karvar

قیمت پورشه چه قدر هست؟ آیا قیمت نهایی به نیم یا یک و نیم و دو برایر قیمت اصلی میرسد؟

Parham

parham

به دو برابر و خورده ای قیمت اصلی، بخاطر تعرفه گمرکی ۱۰۰٪ در موقع ورود. یعنی پورشه ای که شما به فرض صد هزار دلار در امریکا خریداری میکنید، در ایران در حدود دویست هزار دلار بفروش میرسد.

Nazaninkarvar

Nazanin karvar

دریم یکی چیزی میشم توی مایه‌های هند ۲۰ سال پیش یا پولدار پولدار یا زبونم لال جون نداریم حتی با سیلی صورتمون رو سرخ نگه داریم...