Advertise here

ویدیو فرخ نگهدار بی شرم

Balatarin

پیشتر مطلالبی در باره فرخ نگهدار دلبسته و وابسته به حزب خائن توده و همدستی او تا به امروز روز با نظام نکبت مسلمین "اصلاح طلب" و غیره تقدیم شده است. پسر و برادر فرخ نگهدار در شرکت کیسون برای دایی او کار میکنند. کیسون یکی از شرکتهای بزرگ ساختمان سازی وابسته به نظام نکبت است که در ونزوئلا برای رژیم فعالیت انبوه سازی میکند. بخش بزرگ ساختن فرودگاه "امام خمینی" هم سهم کیسون بوده. "تنها حقیقت است که رهایی بی بخشد"

تبریک

Balatarin

Comments 12 Pending 0

Sort comments:
farhangpooya

farhangpooya In all situations, in or outside power, social problems require social solutions (در همه شرايط، در حاكميت و يا خارج از حاكميت، مشكلات اجتماعى راه حل هاى اجتماعى طلب مى كنند)

در اينمورد من بايد با فرد هم عقيده باشم
يك روز نگهدار در يكى از دانشكده هاى دانشگاه لندن از دموكراسى سخن مى گفت.
دموكراسى او از سخنرانى هاى رضا پهلوى هم پر رنگ تر بود.
در جواب نگهدار من به بيت زير بسنده كردم
هرآنكس نگهدار بد و پاسدار
نبايد شود ملت آموزگار
البته اميدوارم اين يكى به مذاق فرد خوش آيد

G.Rahmanian

G. Rahmanian

I watched a video clip recently in which Louis Farrakhan wished Malcolm X were alive. He was involved in Malcolm X's assassination.

This shameless mercenary Negahdar has no qualms about his own involvement in the crimes committed by the regime against Iranians.

Roozbeh_Gilani

Roozbeh_Gilani "Personal business must yield to collective interest."

جمشید طاهری پور یکی از همراهان دیرین فرخ نگهدار در مورد دشمنی وی با نسلی که خواهان سرنگونی رژیم بود می‌گوید:«اما من بخاطر‌ می‌آورم خود را در تابستان خونين سال ٦٠ ، که سردبير نشريه کار ارگان کميته مرکزی سازمان فدائيان خلق ايران "اکثريت" بودم. فرخ نگهدار مقاله‌ای را که نوشته بود بدستم داد و موکدا" خواستار درج آن در نشريه شد.مقاله را خواندم، عنوان مقاله " همبسته‌ای از جنون و جنايت" بود و طی آن، هم رهبری مجاهدين و هم حکومت خمينی مورد نکوهش قرار گرفته بودند اما مقاله در کليت خود سرکوب خونين مجاهدين را از سوی رژيم دينی تأئيد‌ می‌کرد! من با درج مقاله مخالفت کردم اما فرخ با تأکيد بر مقام دبير اولی خود اصرار در درج آن کرد. علی کشتگر عضو شورای سردبيری کار بود، به او گفتم مقاله را بخوان و نظرت را بگو! خواند و گفت؛ مخالف درج مقاله هستم. نگهدار بيرون از نزاکت معمول باز هم اصرار در درج آن کرد، مجبور به تمکين شدم و مقاله را برای تايپ به الهه بقراط سپردم که درج شد.»

http://www.iranglobal.dkفرخ نگهدار و همراهانش کسانی بودند که از «اقدامات قاطع» دادگاه ها حمایت می‌کردند.«سازمان ما اقدامات قاطع دادگاه‌ها را در برخورد با ضد انقلاب و وابستگان رژیم سابق و همه متحدان امپریالیسم همواره مورد حمایت قاطع قرار داده و می‌دهد. این اقدامات قانون شکنانه را محکوم می‌کند.»نشریه کار شماره ۱۱۵ ، سه تیرماه ۱۳۶۰اطلاعیه بالا پس از اعدام ده‌ها جوان و از جمله ۱۲ دختر نوجوان که هویت‌شان بر دادستانی نامشخص بود توسط نگهدار و همراهانش صادر شد. جنایتکاران از خانواده‌ها خواسته بودند برای شناسایی اجساد عزیزانشان به اوین مراجعه کنند.در بحبوحه‌ی اعدام‌های لجام گسیخته دادستانی انقلاب در ماه‌های شهریور و مهر ۱۳۶۰ در حالی که حتا صدای افراد زیادی در حاکمیت همچون مهدوی کنی هم درآمده بود و در پی چاره‌جویی و کاستن از میزان اعدام‌ها بودند حزب توده و اکثریت اطلاعیه مشترک زیر را صادر کرده و دستگاه کشتار رژیم را به بیرحمی هرچه بیشتر فراخواندند:«خلق حق دارد و باید این دشمنان سوگند خورده‌ی انقلاب را بدون کوچک‌ترین مماشات سرکوب کند.»نشریه کار شماره‌ ۱۳۴ به تاریخ ۱۳ آبان ۶۰رد پای رعایت «قانون» مورد ادعای فرخ نگهدار را در مطلب زیر می‌توانید مشاهده کنید. این موضع گیری سازمان اکثریت پس از کشته شدن موسی خیابانی، اشرف ربیعی و ... است:«سرکوب قاطع تروریست‌هایی که با اعمال جنایت‌کارانه‌ی خود نابودی انقلاب را طلب می‌کردند یک ضرورت مبرم بود. هر نوع تردید در این زمینه مسلماً به سود ضدانقلاب تمام می‌شد. نیروهای انقلابی می‌بایستی ضمن خویشتن داری و پرهیز از سراسیمگی و شتاب‌زدگی شرکت کنندگان مستقیم در عملیات تخریب و ترور را با قاطعیت تمام سرکوب نمایند. آری این انقلاب است که در جریان بالندگی ناخالصی‌ها را به دور می‌ریزد و خائنین را در زیر گام‌های سنگین و استوار خود له می‌کند.»

نشریه‌ی کار ارگان رسمی سازمان اکثریت، شماره ۱۴۹، ۲۸ بهمن ۶۰.اگر جنتی و امثال او ملت را به سیخ کشیده بودند، فرخ نگهدار و باند همراهش در حالی که خون از در و دیوار می‌بارید خواهان «له‌ کردن» نیروهای مترقی زیر «گام‌های سنگین و استوار» گله‌های وحشی پاسداران و جنایتکاران رژیم بودند.

در حالی که موسی خیابانی و اشرف ربیعی و همراهانشان در ۱۹ بهمن ۶۰ کشته شده بودند؛

در حالی که بخشی از رهبران سازمان پیکار در بهمن ۱۳۶۰ دستگیر شده بودند؛

در بحبوحه‌ی دستگیری و کشته شدن بخشی از رهبران و کادرهای ارزنده سازمان اقلیت، فرخ نگهدار و همراهانش چنین نوشتند:«این سرنوشت دردناک تمام کسانی است که آگاهانه یا ناآگاهانه بنام مردم توطئه می‌کنند. در عین حال ممکن است که برخی از عناصر این گروه‌هک ها بتوانند همچنان به موجودیت فلاکتبار خود ادامه دهند. ولی چنین کسانی با مرگ فاصله چندانی ندارند. .....

این سرنوشت تلخ و محتوم همه کسانی است که نه راه دریا که راه مرداب را در پیش دارند. »کار اکثریت شماره‌ی ۱۴۹، بیست و هشتم بهمن ۶۰آنها از همه می‌‌خواستند که چشم‌شان را بر اعدام‌ جوانان میهنمان ببندند و دچار احساسات نشوند. موضعگیری مهدی فتاپور و رقیه دانشگری کاندیدای سازمان فداییان خلق ایران اکثریت برای انتخابات میاندوره‌ای مجلس شورای اسلامی همین خط را دنبال می‌کرد:«قبل از این که به مسئله‌ی اعدام تعدادی از دختران و پسران جوان توسط دادگاه انقلاب بپردازیم لازم است اول به عوامل و شرایط به وجود آورنده این قبیل خشونت‌ها توجه کنیم و مسئله را نه صرفاً از جنبه عاطفی و اخلاقی- که به نوبه خود حائز اهمیت است- آن‌چنان که ضد انقلاب سعی در عمده کردن آن دارد، بلکه از زاویه‌ی مصالح و منافع انقلاب بررسی کنیم. هواداران سازمان در موقعیت خطیر کنونی باید وظایف خود را هوشیارانه‌تر و قاطعانه‌تر از پیش انجام دهند. افشای دسیسه‌های ضد انقلاب و شناساندن سیاست‌های ضد انقلابی گروهک‌ها در محیط کار و در میان خانواده‌ها و در هر کجا که توده حضور دارند جزو وظایف مبرم هواداران مبارزه است»نشریه‌ی کار، ارگان رسمی سازمان اکثریت، شماره‌ی ۱۲۰، هفت مرداد ۱۳۶۰.نگهدار و همراهانش تنها برای به سیخ کشیدن ما نقشه نمی‌کشیدند. سازمانی که او رهبری‌اش را به عهده داشت در مورد حکم ظالمانه زندان ابد برای عباس امیرانتظام نوشت:«ما رأی دادگاه را تأیید می‌کنیم و کیفر مربوطه را درخور خیانت‌های ارتکاب شده ارزیابی می‌نمائیم. ما قاطعیتی را که در این رأی به کار رفته ارج می‌نهیم و معتقدیم که جرائم برشمرده از سوی دادگاه نه تنها دلالت بر محکوم بودن امیرانتظام به جرم جاسوسی به نفع اصلی‌ترین دشمن مردم ما یعنی آمریکا دارد، بلکه نشان‌دهندّه‌ جرائم جنایت‌باری است که دولت موقت (دولت بازرگان) در طی ۹ ماه زمام‌داریش علیه انقلاب و مردم مرتکب شده است. به همین دلیل هم است که ما می‌گوئیم:‌ دادگاه انقلابی امیرانتظام و ارائه‌ یک دادنامه‌ی انقلابی و سمت دار، کابینه لیبرال بازرگان را هم به شدت محکوم کرده است. »

نشریه کار شماره‌ی ۱۱۴، ۲۷ خرداد ۱۳۶۰یکی از دلایل دشمنی فرخ نگهدار و همراهانش با امیرانتظام از آن‌جا ناشی می‌شد که وی طرح انحلال مجلس خبرگان قانون اساسی را تهیه کرده بود.

فرخ نگهدار سه دهه است که با «فروپاشی» نظام مسئله دارد چرا که نفع او در حفظ این نظام است. او نمی‌گوید امکان «فروپاشی» نظام نیست. او حفظ نظام را «چاره کار ملت» می‌داند:«بیانیه موسوی در واکنش به فضای سر در گم و آشفته ای صادر شد که یک سوی آن داشت با خیال "فروپاشی" عشق می ورزید و سوی دیگرش از بیم "مردم کشی" بر خود می لرزید. بیانیه این هر دو پرده را از پیش چشم ها بر می گیرد و استوار می گوید: نه فروپاشی و نه کشتار هیچ کدام نه چاره کار ملت است.»فرخ نگهدار کسانی را که خواهان فروپاشی نظام هستند «بیچاره» می‌خواند. اتفاقاً خامنه‌ای نیز وقتی آیت‌الله منتظری صلاحیت صدور فتوا و مرجعیت او را زیر سؤال برد و مهر باطلی بر پیشانی‌اش زد وی را «آدم بيچاره و مفلوک» خواند.

فرخ نگهدار کسانی را که خواهان فروپاشی نظام هستند و سرنگونی دستگاه ولایت فقیه را آرزو می‌کنند «ابله» و «دنی» خواند. پیش از او خامنه‌‌ای نیز آیت‌الله منتظری را «ساده‌لوح» و «نادان و نفهم» و «منفور، مطرود و خائن» خوانده بود.

صفات به کار برده شده از سوی خامنه‌ای مورد قضاوت تاریخ و مردم ایران قرار گرفت، دیری نخواهید پایید که تاریخ و مردم ایران در مورد اظهارات فرخ نگهدار هم قضاوت خواهند کرد.«آن كه ناموخت از گذشت روزگار، هيچ ناموزد ز هيچ آموزگار»ایرج مصداقی

۱۴ دیماه ۱۳۸۸

http://www.didgah.net/maghalehMatnKamel.php?id=19721

Roozbeh_Gilani

Roozbeh_Gilani "Personal business must yield to collective interest."

This comment was removed by the Iranian.com Staff for violating our Commenting Standards

Roozbeh_Gilani

Roozbeh_Gilani "Personal business must yield to collective interest."

This comment was removed by the Iranian.com Staff for violating our Commenting Standards

MortGilani_Caspian

Mort Gilani

Gents:

I am no fan of Mr. Negahdar, but the attribution of guilt to him because he is associated with or related to some guilty people is plain wrong.

We should remind ourselves that being a political savvy is not a way to get rich in Iranian political landscape

Negahdar is confessing that mistakes were made during his leadership and he is officially making an apology.

Targeting the likes of Negahdar is a waste of positive energy as no one but Mullahs would benefit from this.

Kingreza3

Kingreza3

Guess who is back Fred.

the major difference between that guy and most of comments that i read in response to that guy is that he has recognize what he had done in the past. has thought what influenced him when he made those mistakes and now draws conclusion based on 50 years of experience. he apologized for being stupid and admitted to his mistakes and defends the decisions that has proved to be beneficial.
I am really sorry Fred that i have to single you out but you wrote recently on how IRI or Iran (I can't remember if you were generalizing or just hating on IR) had promoted the hate language and that's why Reza gholi is being hated.
again goes without saying with regard to zereshk juice but you made a very plausible conclusion based on a very keen observation (see i like you some) which i agree with, but now I read comment about a guy who says he was wrong and you continue to make the same mistake that you admitted is a mistake and counterproductive. and by the way I feel i am partially responsible for addicted to hate popularity.
I promise you, i didn't know who he was till today but after this interview i think i will read more from him. because beyond your recommendations on when and how to consume zereshk juice you have nothing to say but to hate on others.

Borzoo

Borzoo


۴٨

فرخ نگهدار کیست؟ با یک جنایتکار سیاسی آشنا شوید. ـ ١۴٢٧ کلیک
image
MediaType antipanturk.blogspot.com

در ویکیپدیای فارسی اطلاعات بسیار کمی در مورد آقای فرخ نگهدار وجود دارد. فقط به این اشاره شده که این آقا در تهران بدنیا آمده و مدتی هم رئیس چریکهای فدائی خلق(اکثریت) بوده است. ولی اینکه این آقای فرخ نگهدار از کی تا به کی رئیس چریکهای فدایی بوده باید برای همگی جالبتر باشد. ایشان درسال 67 که کشتارهای زندانیان سیاسی به وقوع پیوست، رهبر سازمان چریکهای فدائی خلق بود. توده ایها و فدائیان خلق که همکاری تنگاتنگ با ملایان داشتند، محل اختفای دگر اندیشان و رقبای سیاسی خود را پس از تحکیم مواضع ملایان به ایشان لو میدادند. البته خیاط، خودش هم پس از مدتی به کوزه(زندان) افتاد. در کتابهای خاطرات میخواندیم که به هنگام ورود این مشتاقان امام، زندانیان شعار سر میدادند: "صل علی محمد، یار امام خوش آمد"! این یار امام، یکی از مسئولان مستقیم مرگ هموطنان دگراندیش است. چنین افرادی را معمولا سازمان ملل در هر سوراخی که باشند، شکار کرده و پشت میز محاکمه میکشد. ولی تعجب من این است که این آقای فرخ نگهدار چگونه در کشور" سلطنتی" انگلیس سر و مر گنده میگردد و کسی او را پیگرد قانونی نمیکند. اصلا مگر آقای نگهدار مسرانه نمیگوید که در کشورهای پادشاهی، دمکراسی محال است؟ چرا ایشان به کوبا و کره شمالی نمیرود؟ من از خود مجاهدین خلق تعجب میکنم که مسئول ترور بسیار آدمی در نقاط مختلف دنیا هستند، ولی از خیر فرخ نگهدار گذشته اند. آن شخصی که در تک تک کلام و نوشتارهایش مخالف براندازی رژیم ملایان است و فقط خواستار تعدیل آن میباشد. از او یک جمله به یاد ماندنی وجود دارد: ما هیچ نبودیم، آیت الله خمینی واقعا امام بود. این را شخصی میگوید که "دین را افیون توده ها" میدانست.

http://www.azadegi.com/link/2012/06/09/213944

Roger_Rabbit

Roger_Rabbit Framed

چقدر راحته. این جناح جنایتکار و با سر کردگی این لا شعور با خونسردی کامل می‌گویند که بله ما عامل لو رفتن و کشته شدن و یا مستقیما کشتن عده‌ کثیری از مخالفان و مبارزان نظام جمهوری بوده ایم ولی‌ اکنون که اوضاع عوض شده از آنها پوزش میخواهیم. آنچه که شما در این ویدئو می‌‌بینید فقط یک فرد بیمار نیست بلک نسلی به این بیماری که ذاتاً بیماری ایرانی است مبتلا بودند و هنوز هم هستند.

MehrdadA

Mehrdad A

The best criterion to whether or not follow someone's guidance is to see the results of their past performance. Negahdar's trail of debris runs a gamut from his young age era of Stalinist campaigns against his organizational opponents to now a jaded, elderly type of reformist, believing in the bona fide side of evil.