فرهنگیان بی بصیرت

Fred
by Fred
18-Jul-2010
 

گفته میشود بشر اُمی و بیسواد کور است و با کسب سواد بصیرت می آید. همچنین گفته میشود که مثلاً فلانی که خودش چیزی بارش نیست شده استاد بهمانی، یعنی کوری عصاکش کور دگر شده.

این شده حکایت فرهنگیان در نظام پر برکت که پس از سی و یکسال و کلی گزینش و آموزش و همایش و هزار تا شین تپان دیگه تازه کاشف به عمل آمده که بی بصیرتند و نیازمند طی کردن دوران کسب بصیرت تا به اطفال بتوانند رمز وراز بصیرت بیاموزند. باور نمیفرمایید، این فرازی از خبر بهجت اثر:

"دبير ستاد همكاري‌هاي وزارت آموزش و پرورش و حوزه‌هاي علميه از برگزاري طرح بصيرت فرهنگيان با همكاري 13 نهاد حوزوي و بيش از 13 هزار استاد حوزه و دانشگاه در سراسر (کشور) خبر داد و افزود: محور آموزش‌هاي اين دوره شامل تربيت قرآني و راهكارهاي آن ، حكومت مهدوي و وظايف منتظران ، آشنايي با فرق، اديان و مذاهب، فرهنگ و آداب پوشش و عفاف و حجاب، پرسش‌ها و پاسخ‌‌هاي اعتقادي ، تربيت سياسي و التزام به ولايت فقيه است."

البته خدای نکرده فکر نشود که همه ماجرا سر "التزام به ولایت فقیه" آنهم بعد از سی و یکسال زور زدن بی نتیجه است.

//ilna.ir/newsText.aspx?id=135605


Share/Save/Bookmark

Recently by FredCommentsDate
ادا اطوار اسلامی
5
Dec 05, 2012
مسجد همجنسگرایان
1
Dec 05, 2012
Iranians are legitimate target
10
Dec 04, 2012
more from Fred
 
Fred

حجتیۀ مظلوم

Fred


در مورد انجمن حجتیه شما نفوس بد میزنید. به قول یکی از برادران دوقلو که دیگری سابقه عضویت در انجمن حجتیه دارد، آن انجمن فقط در پی گسترش نظریاتش از طریق "مناظره" است و لاغیر.

 برای لذت بردن از این رشادت درخرق حقیقت به گزارش نسبتاً مبسوط بنگاه سخن پراکنی در مورد دیانت بهائیت مراجعه تا شما هم همچو من از غفلت مرکب درمورد نیات و اعمال انجمن حجتیه خارج شوید.  


comrade

از ما گفتن!

comrade


 

 

کنایه ای که به تزلزل ولایتشان دارید صحیح است. اما یورش‌های اخیر به
مدارس  و خانه تکانی( خانه غصبی) در وزارت آموزش و پرورش را باید در
چارچوب
نیّات طرفداران سازمان حجتیه و دکترین فرهنگ انتظار جستجو کرد.

visit....//www.tudehpartyiran.org/mardom.asp