حقوق بشر وحوش


Share/Save/Bookmark

Fred
by Fred
20-May-2011
 

آنانی که فکر میکنند چیزکی از حقوق بشر میفهمند؛ باور بفرمایید که ول معطلند.

به گزارش خبر گزاری مهر:

"دادستان عمومی و انقلاب اصفهان در نشست خبری خود در جمع خبرنگاران با اشاره به اعدام عبدالله و محمد فتحی در زندان دستگرد اصفهان، از اعدام سه تن دیگر به اتهام سرقت مسلحانه خبر داد.

محمدرضا حبیبی با بیان اینکه در روز سه شنبه پنج سارق مسلح در اصفهان اعدام شدند، گفت: پنج سارق مسلح اعدام شده از مجرمان سابقه‌دار و خطرناک جامعه بوده‌اند که دو نفر از آنها از باند سارقان مسلح طلا‌فروشی‌های سطح کشور بوده‌اند.

انتشار اخباری مبنی بر سیاسی بودن محاکمه و اعدام این پنج سارق مسلح صحت نداشته و در هیچ قانونی به سیاسی بودن محاکمه و اعدام سارقان مسلح اشاره نشده است.

سرقت های مسلحانه تاثیرات روانی زیادی در تخریب روحیه مردم ناظر در صحنه جرم داشته و مسئولان باید در راستای دفاع از حقوق بشر به مجازات متناسب با این جرایم اقدام کنند."

عرض نکردم، حقوق بشر را آنکس داند که دائماً جان ایرانی ستاند و هیچ کسی به گرد پای وحوش اسلامیست در " دفاع از حقوق بشر " نمیرسد.

تبریک


Share/Save/Bookmark

Recently by FredCommentsDate
ادا اطوار اسلامی
5
Dec 05, 2012
مسجد همجنسگرایان
1
Dec 05, 2012
Iranians are legitimate target
10
Dec 04, 2012
more from Fred
 
Roozbeh_Gilani

سرقت های مسلحانه

Roozbeh_Gilani


 

این دو برادر وطن پرست، و صد‌ها هزار قربانیان دیگر این رژیم منفور اسلامی فقط دنبال حق ملی‌ و انسانی‌ خود بودند، هستند و خواهند بود که این جانیان اسلامیست ۳۲ سال قبل سرقت مسلحانه کردند.

سرنگون بعد رژیم فاسد، منفور و فاشیستی اسلامی

جاوید ایران


Demo

خون بشر بنوش

Demo


و چه عرض کردنی لازم است وقتی اهلیان بشریست با بیشرمی ممالک اسلامیست را مسلحانه سرقت کرده و بیشتر از ۱۰ سال به اشغال خود درآورده و زالو مانند از آسمان و زمین به  مکیدن خون ساکنین آن مشغول بوده و هستند.
خفقان.