گور بابای ایرانی

Fred
by Fred
05-Jun-2011
 

دیروز در مراسم سالروز مرگ حاج آقا روح الله، جانشین او، خدایگان سید علی آقا رهبر کلی حرفهای طبق معمول ضد و نقیض بامزه زده، این فراز را بخوانید:

"اين ملت [بحرین ]، مظلوم است؛ از حقوق اولیۀ يك شهروند در كشور خود، در خاك خود، در سرزمين خود محروم است. حق خود را مطالبه ميكند، حق رأى دادن خود را مطالبه ميكند؛ میگوید بتوانم رأی بدهم، بتوانم در تشكيل دولت و حكومت نقش ايفاء كنم؛ اين كه جرم نيست؛ اين يك حق مشروع است.

موضع ما در مقابل اين حرکتهای مردمى روشن است: هر جا حركت اسلامی است، مردمى است، ضد آمريكائى است، ما با اين حركت همراهيم؛ اما اگر در جائى ببينيم با تحريك آمريكائى‌ها، با تحريك صهيونيستها، يك حركتى به راه افتاده است، با آن حركت همراهى نميكنيم. ما با حركتهاى ضد آمريكائى و ضد صهيونيستى همراهيم."

سئوال:

چرا خدایگان علی آقا رهبر همان حقوقی را که برای ملت بحرین " مشروع " میداند؛ از ملت ایران دریغ میکند و برای ملت سوریه که توسط رژیم علوی های بعثی بشار اسد با همکاری تنگاتنگ سپاه قدس خود او قتل عام میشوند قائل نمیشود؟

به عبارت دیگر؛ چرا گور بابای ایرانی و سوری، اما، زنده باد بحرینی؟

تبریک


Share/Save/Bookmark

Recently by FredCommentsDate
ادا اطوار اسلامی
5
Dec 05, 2012
مسجد همجنسگرایان
1
Dec 05, 2012
Iranians are legitimate target
10
Dec 04, 2012
more from Fred
 
Demo

گور بابای پنهانگری

Demo


بحرین نفت خیز را چه کسی در مقابل تحویل سه جزیره سوسمار نشین در خلیخ فارس از انگلیس از ایران جدا کرد و بخود؟؟؟ رها کرد؟ (راهنمایی: پسرش میگوید بابام فقط ۶۵ میلیون دلار از ایران دزدید!).
کدام "حق مشروع" و کدام "رای" با وجود حضور ناوگان آمریکا در بحرین و اشغال عراق و با وجود پادگانهای نظامی آمریکا در عربستان و کویت؟
"..... بگو نيرنگ خدا سريع‏تر است در حقيقت فرستادگان [=فرشتگان] ما آنچه را که نيرنگ م‏يكنيد را تمامأ مي‏نويسند  (از هجویات عربی ؟؟ در قرآن ۱۰:۲۱)"