قلدری علیه ۲۹ فیلمساز خارجی

Fred
by Fred
08-Nov-2011
 

"در پی اعلام انصراف ۲۹ فیلمساز خارجی از حضور در جشنواره سینما حقیقت در ایران، نهاد برگزار کننده این جشنواره دولتی طی نامه ای به این مستندسازان اعلام کرده:

ما به خوبی آگاهیم که این تصمیم تحت فشار لابی های صهیونیستی که بر بیشتر بخش های اروپا و آمریکا سلطه دارند گرفته شده است. آنها با ناامیدی در تلاشند تا افکار عمومی را از بحران اقتصادی در اروپا و جنبش اشغال وال استریت در آمریکا منحرف کنند.

بعید به نظر می رسد که شما قصد داشته باشید از این گروه که تنها یک درصد جمعیت جهان را تشکیل می دهند حمایت کنید. بنابراین اگر همچنان قصد دارید فیلم خود را از جشنواره خارج کنید، ما فیلم تان را در بخش غیر رقابتی اکران می کنیم تا این ترتیب شما در کنار ۹۹ درصد بقیه جمعیت جهان قرار بگیرید."

به عبارت دیگر؛ این فیلم دزدی و "اکران " بدون اجازه آنها که چیزی نیست، آنهاییکه به درخت از اول خشک بودۀ اصلاح اسلامیستها از طریق همه گونه مبادلات منجمله فرهنگی دخیل بسته­اند؛ در زمان نه چندان دور که نظام پربرکت به سلاح هسته­ای هم مزین شود، همانند ایرانیان، به درک کامل سجایای قلدری اسلامیستها نائل خواهند شد.

تبریک


Share/Save/Bookmark

Recently by FredCommentsDate
ادا اطوار اسلامی
5
Dec 05, 2012
مسجد همجنسگرایان
1
Dec 05, 2012
Iranians are legitimate target
10
Dec 04, 2012
more from Fred
 
Tavana

ولاکن!

Tavana


ولاکن! پرسش اینَه که کشور قُلدر در این سازمان مَمَل گور بگور شده کدامَه؟  میانه ۱۹۳ کشور بی عُرضَه قُلدری میکُنَه و هر کاری میخواد میکُنَه. مگر ما یادمان میرَه که آبا و اجدادشان با موسی چه کردند؟ هی قلدری کردند و از دستورات خدا سر پیچی کردند و موسی را به کوهنوردی کشاندند تا بلَه خره ۴۰ سال در بیابان آوارَه شدند. آخرا اینها چرا بیدار نمی شَند!

تسلیت